Beta-ketony + Tryptaminy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 55 Strona 2 z 6
Rejestracja: 2010
 • 13 / / 0

wczoraj wypróbowałam mix 4-MMC + 4-HO-MET.
na początek około 250mg 4-MMC na raz i jazda do domu, bo kumpel miał mieć dopiero później dostawę. w domu zrobiłyśmy po piwie z przyjaciółką, następnie postanowiłyśmy że zarzucimy około 15mg hometa (może dla niektórych to śmieszna dawka, ale bałam się, że przez 4-MMC będę mieć jeszcze gorsze wejście). o dziwo miałyśmy już od początku miłego tripa, nie wiem tylko czy ze względu na dawkę czy na wcześniej użyte używki ;] dodam tylko, że jestem podatna na wkręcanie sobie złych jazd podczas wchodzenia niektórych substancji (mahomet, 2C-E, pixy). Gdy mahometowy trip się z nami powoli żegnał, skonsumowałyśmy jeszcze po około 10mg i za jakieś 2 godziny miałyśmy w rękach 2 wory 4-MMC. mef spowodował tyle, że po chwili czułam się, jakbym wogóle tego dnia nie zażywała hometa.
jak dla mnie udany mix szczególnie, że po samym homecie bym nie mogła spać zapewne całą noc ;D
Rejestracja: 2011
 • 48 / 1 / 0

Próbowałem mieszać hometa z takim czymś. Prawda jest taka, że szkoda hometa na takie rzeczy. Ja zrobiłem się po tym jakiś znużony i bardzo mocno pobudzony seksualnie, ciężko mi powiedzieć o dawkach bo robiłem na oko. Po prostu zrobiłem ścieżkę na zaledwie parę cm z hometa i zamiennika mefedronu - bufedronu. Pierwszy i ostatni raz cokolwiek takiego wciągam w nos. bufedron strasznie piecze w nos. hometa było tam może z 10-15mg, z przeważaniem bufedronu znacznym. Także taki MIX to zły nic nie wart mix. Szkoda zdrowia, czasu i towaru.
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
 • 406 / 4 / 0

4 Aco albo homet + pentedron, co o tym myślicie? Poszukuję dobrego, nie zamulającego miksu na koncercik Manu Chao.
Rejestracja: 2012
 • 1 / / 0

Na miły wieczór nadaje się mix z 3 MMc z 5 MeO-DiPT czy raczej porażka?

Dodam, że jestem początkująca ;-) czasem feta, kilka razy met....
póki co czytam, zbieram opinie i wymyślam ciągle coś nowego, ale sama nie wiem- chcę żeby było miło....
Rejestracja: 2012
 • 37 / / 0

aco-DMT + 3-MMC? Zacząć od tryptaniny i dowalić potem (kiedy) 3-MMC, czy na raz? Jakie proporcje? Tydzień przerwy od wszystkiego. Potrzebuje serotoninowego odprężenia z dobrym kopem na dzień dobry i pięknych wrażeń wzrokowo słuchowych, bez zbędnych badtripów ;-)
Czym się właściwie charakteryzuje tryptaninka wzmocniona 3-MMC lub 4-MMC? Znam tylko te substancje z osobna.
Rejestracja: 2011
 • 48 / 1 / 0

Mam pytanie dotyczące ketonów i tryptamin. Nie chce ich mieszac jednoczesnie, ale czy tryptamina przyjeta 1-2 dni po dwu dniowym zażywaniu ketona ma jakis wplyw na odczucia, plynace z tryptaminy ?
Tolerancje na wszystko mam zerowe, a dzienna dawka ketonu nie przekracza 120mg.

( AcoDmt oraz buf w temacie )
Rejestracja: 2011
 • 2362 / 16 / 0

Jak nie odczuwasz zjazdu po biedaketonie to działanie powinno być normalne.
Jeśli zjazd odczuwasz to tryptaminka go świetnie zaleczy lub przemieli i zmiażdży
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
 • 130 / 1 / 0

Witam. czy to prawda, że łączenie AMT z beta-ketonami jest groźne?
Gdyż połączyłem kiedyś 50mg AMT z 90mg pente i było bardzo przyjemnie i zamierzam niedługo powtórzyć ten miks, ale skoro jest to niebezpieczne, to w takim razie zrezygnuję.
Rejestracja: 2012
 • 20 / / 0

60mg 5-meo-mipt na podkladzie z nebu przypalone ur144 spowodowalo rozmowe z bogiem
Rejestracja: 2011
 • 387 / 2 / 0

Witam panowie.

Mam pytania odnośnie miksu kilku b-k z konkretną tryptaminą, mianowicie 4-HO-MET.
Bardzo lubię efekty hometa, szczególnie będąc wśród ludzi tak samo shomeconych jak ja %-D Włącza mi się wtedy dość spora empatia. Jednak W homecie brakuje mi kilku rzeczy, które opiszę niżej przy miksach:

1. 4-HO-MET + etylofenidat - Miks ten miałby na celu lekkie wyłączenie efektów psychodelicznych (Ale nie całkowicie), aby dalej mieć efekt sedacyjny, lecz z maksimum rozkmin (Chodzi tu o umysłowy EF). Chciałbym móc (Niekoniecznie z ludźmi) móc usiąść sobie, delektować się efektem tryptaminy wzbogadzonej o umysłowe doświadczenia w postaci eksplozji myślenia.

2. 4-HO-MET + eth-cat - Nie wiem co miałby ten miks przynieść, ale będę miał niedługo trochę właśnie eth-cat'a, którego samego nie lubie, lecz może sprawdziłby się z hometem?

3. 4-HO-MET + bufedron - Ogólnie jestem sympatyczną rozmową, dla której bycie w towarzystwie, które siedzi i zamula wydaje się być nieludzkie. Jak są ludzie to musi toczyć się rozmowa, pełna dyskusja a nie zamulanie, które co 5 minut jest przerywane poprzez "hehe", lub "ale jazda". Sam homet często powoduje, że niekoniecznie przestaje być komunikatywny, lecz rozmowa jest taka mdła, gorsza, niż rozmawiałbym z kimś na trzeźwo. Z kolei bufedron powoduje u mnie niesamowite parcie na gadanie, myślicie, że dorzucony do hometa poprawiłby konwersację?

4. 4-HO-MET + 4-FMA - Bo fma też jestem gadatliwy, ale to z kwestii euforyczności tego związku w dawkach 150mg+. Myślicie, że dorzucenie tego podbiłoby hometową jełforie i poprawiło gadatliwość?

5. 4-HO-MET + pentedron - Nie wiem co ten miks miałby dać, ale też będę miał tego trochę i też chciałbym się dowiedzieć, czy można to bezpiecznie zmieszać, żeby uzyskać jakieś dodatkowe efekty?

Proszę także o dawki jakie byście zastosowali w takich miksach? Proszę też o wypowiedź osoby, które próbowały któregoś miksu, a nie odpowiedź typu "myślię, że homet z pentedronem się sprawdzi, ale nie wiem, nie próbowałem". Dodatko jeśli próbowałeś tylko jednego miksu napisz i tak, potrzebuje możliwie jak najwięcej informacji, ale nie pogardzę tylko jedną konkretną.

Pozdro :)
Posty: 55 Strona 2 z 6
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość