Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 165 • Strona 15 z 17
  • 25 / 2 / 0
First Time P.r pytanko na szybko wiem ze pisze pewnie ale chce mieć pewność bo gdzieś ktoś pisał ze woda musi mieć odpowiednią temp więc pytam tych co probowali
Fajny kris mam po pokruszeniu typowo proch zero krysztalkow i nos zajebiscie aktywny rozplywasz się jak po moli więc przez dupsko pewnie wejdzie w huj lepiej więc jak to przygotować pomieszkac np 300 mg w 3 ml wody i zapodac w dupsko czy jakieś czynniki mają znaczenie ? Temp wody albo coś jesyem w tym ciemny a z chęcią bym spróbował ziomek kiedyś morfeusza zapodal to mówił ze wjazd całkiem zajebisyy


Mam nadzieję że post przejdzie Bo już mam ochotę spróbować bo reszta soli mi została jak odpowiecie dziś to zaraz próbuje hehe

Z fartem i czekam na odpowiedź od dupo specjalistow P.S sorry za ortografię ale mój Tel to taki złom ze ciężko pisać poprawnie

------------------------

Polecacie mi te dwa posty a można np zrobić tak że wsypue to w kapsulke od syplementu i w dupe czy nie zda to egzaminu? A jak kapsulke to proch w nią wsypiac czy wlac proch rozrobiony w wodzie do kapsułki; 0

Scalono. taurinnn
  • 8 / 6 / 0
Ja p.r. waliłem jedynie w momentach, gdy śluzówka nosa juz nie wyrabiała, a każdy kolejny sniff działał coraz słabiej, na granicy placebo. Roztwór możesz zrobić nawet bardziej skoncentrowany, 0,5g w 3 ml da radę ;) IMO Taka opcja jest chyba lepsza przy pr, zeby zaladowac troche wiecej i dawka trzyma cię dłuugo, bo raczej ciezko byłoby dysponować materiałem podobnie jak przy sniffie xD Po 15 dorzutkach twój poluzowany zwieracz wołałby o pomoc xD Aha, a co do temperatury to optymalna bedzie chyba zbliżona do temperatury ciała. No i fakt, że w cieplejszej wodzie roztwór mozna bardziej nasycić
Uwaga! Użytkownik FelipeMassa nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 454 / 39 / 0
Przepraszam, nie czytałem tematu, w tym stanie nie dam rady po prostu, ale 10 min temu podałem sobie 10ml kota perrectum i tak mnie tragicznie ciśnie na tron że zaraz nie wytrzymam. Czy po 15 minutach to sie juz wchlonie i będę mógł się wypróżnić? To naprawdę kryzysowa sytuacja bo zaraz mi tyłek eksploduje.

Dobra, wytrzymałem 20 minut i myślę że jeszcze z 5 więcej powinienem ale 3/4 się wchłonęło. Wybaczcie za nieapetyczny post, ale naprawdę od razu po wcisnieciu tłoczka najgorsze parcie, jakie kiedykolwiek mnie dopadło
  • 1 / / 0
Witam jestem nowy, planuje się dowiedzieć czy z katynonow ktoś próbował alfa - PHP, N-Ethylhexedrone Kristal i Etyl-pentedron
Co polecacie, co lepsze plusy, minusy i ogólnie czym się różni jak działa, zastosowanie?
  • 32 / / 0
Próbował ktoś włożyć sobie kryształ do dupy i miał jakieś efekty?
  • 5034 / 892 / 0
Takie coś to podrażni odbyt, wątpię żeby byli tacy śmiałkowie. Stosuje się wlew doodbytniczy.
  • 3455 / 561 / 2
Weźcie się ogarnij się najlepiej jest do nosowo.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5280 / 946 / 0
Dobre xd jak wypadnie to można rzec, że sra się kryształami.
Kryształowa Dupa może pęknąć. Lepiej tam nic nie wkładać.
Zrob se roztwór z wodą i duża strzykawka wlej w tylek. Na 150 mg jakiegoś zracego chlora to ok 10 ml trzeba wody
Parę razy tak zapodałem w latach świetności xd i mi doopa nie odpadła
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 32 / / 0
Mam chore zatoki a i żołądek lepiej oszczędzić także spróbujemy od dupy strony. Dzięki
  • 3 / / 0
26 września 2022ledzeppelin2 pisze:

Zrob se roztwór z wodą i duża strzykawka wlej w tylek. Na 150 mg jakiegoś zracego chlora to ok 10 ml trzeba wody
Parę razy tak zapodałem w latach świetności xd i mi doopa nie odpadła
10 ml to stanowczo za dużo. Jedna insulinowka czyli 1ml mi zupełnie wystarcza. wtedy pięknie i szybko wchodzi. oczywiście dobre przygotowanie przed pierwsza aplikacja żeby nie było "wypadku".
ODPOWIEDZ
Posty: 165 • Strona 15 z 17
Newsy
[img]
Badanie naukowe, które porządkuje temat kiełkowania konopi

Wolne Konopie: "Od lat powtarzamy jedno, że wiedza jest lepsza niż strach, a odpowiedzialność lepsza niż czarny rynek. Nasze hasła „Zmień dilera na farmera” i „Nie kupuj jej, tylko siej” nigdy nie były zwykłą prowokacją. Chodziło nam o zmianę myślenia i w wielu przypadkach ta zmiana naprawdę się dokonała. Uważamy, że jeśli ktoś interesuje się konopiami, powinien robić to świadomie, rozumiejąc podstawową biologię rośliny, procesy jej wzrostu i mechanizmy funkcjonowania, zamiast opierać się na mitach czy czarnorynkowych schematach."

[img]
Wolne Konopie: Dlaczego składamy wniosek o informację publiczną do KPP w Piszu?

Polska Policja posługuje się hasłem „Pomagamy i chronimy”. To zobowiązanie wobec każdego obywatela, niezależnie od jego poglądów na prawo dotyczące marihuany. Niestety, wydarzenia ostatnich dni na oficjalnym profilu Komendy Powiatowej Policji w Piszu pokazują, że dla niektórych funkcjonariuszy to hasło jest jedynie pustym sloganem.

[img]
Prawie 60% rynku e-papierosów w Polsce to szara strefa

Prawie 60 proc. polskiego rynku e-papierosów funkcjonuje poza jakąkolwiek kontrolą państwa. Nowy raport Fraunhofer IIS pokazuje, że Polska jest jednym z europejskich liderów nielegalnego obrotu produktami do waporyzacji, a skala problemu może rosnąć jeszcze szybciej niż dotychczas.