Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
  • 397 / 3 / 0
Zawsze jak się pytamy o dawkowanie, to ludzie rzucają jakieś z dupy wzięte ilości mg i mówią, że tak będzie si. Nie jest brana pod uwagę w ogóle masa człowieka (a przynajmniej rzadko). Wiadomo, że wątek nie będzie źródłem jedynej słusznej wiedzy, ale może niech każdy przedzieli to ile przypierdolił, przez swoją wagę i powie o efektach. Bo to że ktoś walnął 500 i mu było dobrze to nie znaczy, że drugi się od tego nie przekręci.

Tak jak mówię, to nie jest nic oficjalnego, tylko moje subiektywne obserwacje. Podzielcie się swoimi, bo naprawdę łatwiej będzie wyliczać dawkę.

3-MMC
Tolerancja: Tak
Dawka: 3,5 mg/kg
Moc: Dość mocno [6/10]

NEB
Tolerancja: Tak
Dawka: 2 mg/kg
Moc: Dość mocno [6/10]

Etylofenidat
Tolerancja: Tak
Dawka: 1,5 mg/kg
Moc: Mocno [8/10]
Uwaga! Użytkownik doppelganger nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1180 / 8 / 0
3-MMC:
Też mam niezłą tolerkę, ale wg mnie 3,5mg/kg to za dużo. Wyszło by mi wtedy jakoś ~230mg, a po 200mg etkata (!) już robiło mi się ciemno przed oczami.
Ja bym dał 3mg/kg.

I czemu umieściłeś tu EPH?
Uwaga! Użytkownik pyzg nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 984 / 5 / 0
.
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2013 przez toshiro mifune, łącznie zmieniany 1 raz.
głupio wyszło...
  • 73 / / 0
3-MMC:
1,5mg/kg przy podaniu iv - mocno
Uwaga! Użytkownik odpad jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 871 / 15 / 0
przecież dawkowanie zalezy od mnóstwa czynników, ten temat nie ma sensu wg mnie :-)

i tak powinno się startować od dawki sprawdzającej reakcję organizmu na nowy narkotyk podany dożylnie, a nie sugerować matematyką. Poza tym, w opisie doświadczeń np. wjazdu, nawet jeżeli byłyby identyczne, każdy używa słowa "mocno" w subiektywnym znaczeniu.

zresztą, dawkowanie - przynajmniej w moim przypadku, zalezy choćby od dyspozycji dnia... Parokrotnie taka sama ilość znanej mi substancji (+ten sam sort) jednego dnia mnie idealnie "poklepała";), drugiego zwaliła z nóg.
So easy to begin and yet impossible to end

primum non nocere
  • 397 / 3 / 0
EPH, umieściłem przy okazji.

OK, dawkowanie zależy od wielu czynników, ale nie uważacie, że takie podawanie ma większy sens, niż wszystkie odpowiedzi na pytania "ile tego i tego?" - "wal tyle". Pytała osoba ważąca 55 kg odpowiadał koleś o wadze 100 kg :P

@grzyp
Po takiej ilości etkata też pewnie bym miał ciemno przed oczami. Trójka jest lajtowa.
Uwaga! Użytkownik doppelganger nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 871 / 15 / 0
odpowiedzi na takie pytania są idiotyczne... wg mnie;)
kurde, jesli substancja jest nowa, to naprawdę nie rozumiem, jak można zdać się na dawkowanie uzytkownika X, bez asekuracyjnego (niskie stężenie, podawanie wolno itd) sprawdzenia, jak ten narkotyk w ogóle działa.
So easy to begin and yet impossible to end

primum non nocere
  • 1360 / 176 / 0
Inna sprawa to tolerancja na dane substancje- w tym przypadku na BK i indywidualna reakcja osobnicza, ktora u kazdego moze byc- i zwykle jest inna, jednego kopnie bardzo mocno powiedzmy 50mg "wieska"*, inny po 100mg czuje niedosyt . Zawsze lepiej najpierw sprobowac sniffa/oralnie niz walic iv, ale to chyba oczywiste.

*"wiesiek"- przykladowa nazwa ketonu, oczywiscie nieistniejacy ;-)
mój mail: maykel855@gmail.com
  • 180 / / 0
3MMC
2mg/kg - słabo, rozleniwiająco.
4MEC
7mg/kg - totalna czapa nie do porównania z innymi "przygodami".
  • 162 / 6 / 0
4mec działa tylko, kolejny raz zadziała za pół roku
Uwaga! Użytkownik d4rqu nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.