Benzyna

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 1865 / 45 / 0

U mnie w miescie uliczne narkomany kirają rozpuch RENO, to jest mieszanka benzyny i toluenu, mowia ze najlepszy :diabolic:
Użytkownik nieaktywny
  • 31 / / 0

Będzie jakaś różnica jak się nakiram benzyny do zapalniczek, niż takiej zwykłej? Chyba nie?

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Legalizacja marihuany na wyspie Jersey. Ma przyciągnąć turystów

Sposobów na przyciągnięcie turystów jest naprawdę wiele. Jedni dają poczęstunki, inni rabaty na hotele, a jeszcze inni – legalizują narkotyki. Szczególnie łasi na tego typu atrakcje są przyjezdni, którzy w swoim kraju nie mogliby sobie pozwolić na zapalenie trawki.
  • 3309 / 6 / 0

Pewnie będzie, tylko benzynę do zapalniczek nie jest tak łatwo dostać. Większość to "lighter fluid", nie "petrol"/"gas". Nie ma to samej benzyny w składzie. Samych benzyn samochodowych jest dużo rodzajów, tej zapalniczkowej też. Nie wiadomo na co trafisz.
  • 36 / 1 / 0

lisu277 pisze:
Będzie jakaś różnica jak się nakiram benzyny do zapalniczek, niż takiej zwykłej? Chyba nie?

Człowieniu, zostaw benzynę i inne inhalanty w spokoju, dobrze Ci radzę. :finger:
Użytkownik nieaktywny
  • 3007 / 4 / 0

Angor ta benzyna z zapalniczek też działa, kiedyś się nią inhalowałem.

Asthedrug skoro ktoś chce umrzeć jako idiota nie jako ćpun jego sprawa. Sam raz sprawdziłem gaz i benzynę i starczy. Nie opłacalne.
  • 56 / 1 / 0

zombisztajn pisze:
Angor ta benzyna z zapalniczek też działa, kiedyś się nią inhalowałem.
A pamiętasz może jakiej firmy była benzyna ?
I w jaki sposób się inhalowałeś ?
  • 14 / / 0

Zachęcony postami o "prawie psychodelicznym działaniu" wziąłem butelkę rafinowanej. Kirałem z butelki(gwint do ryja, bujanie butelką i zaciąganie się co jakiś czas). Efekty jak po gazie: "pikselizacja" obrazu, szumy w głowie, nie myślenie itp, żadnych filmów. Wątpię żeby to przez małą ilość, bo pod koniec zapomniałem gdzie jestem, mogłem myśleć tylko o butelce, a potem nawet o tym nie. Czy winny może być sposób przyjmowania(większość poleca ze szmaty), czy po prostu na mnie tak działa i nic z tym nie zrobię?
  • 1037 / 2 / 0

A czy nie tak właśnie działa benzyna, jak to opisałeś??

Wiem, że padło już takie pytanie, i to pewnie nie raz, ale mógłby ktoś przytoczyć jakieś źródła i/lub badania nt. szkodliwości kirania kleju, benzyny itp. itd? Zastanawiam się, czy to rzeczywiście jest tak zue, że nawet jednorazowe zabawy "psują" mózg :P
  • 668 / 4 / 0

Jest na tym forum temat dotyczący rozpuszczalnika Nitro. Zamieściłem w min opis kliniczny przypadku wieloletniego korzystania z rozpuszczalnika Nitro w celach rekreacyjnych. Znajduje się na tym forum również temat traktujący o samym kleju. Inna sprawa, że większość tych produktów przemysłu zawiera w składzie benzynę ekstrakcyjną, aceton, toulen - wystarczy poczytać ich karty charakterystyk i może sformułować zapytanie dla wyszukiwarki duckduckgo.
  • 14 / / 0

Pandaeb pisze:
A czy nie tak właśnie działa benzyna, jak to opisałeś??

Wiem, że padło już takie pytanie, i to pewnie nie raz, ale mógłby ktoś przytoczyć jakieś źródła i/lub badania nt. szkodliwości kirania kleju, benzyny itp. itd? Zastanawiam się, czy to rzeczywiście jest tak zue, że nawet jednorazowe zabawy "psują" mózg :P
Tak, właśnie tak działa, ale niektórzy mówili coś o wizjach.
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 29 uczestników Wejdź na czata