Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
zrytyberet pisze: Zjadlem doustnie 1,5 mg afobamu troche się najadlem i chcialem sprobowac jak wchlania się nosem. Wziolem poruszylem na pył 0,25 mg tego specyfiku sformowałem kreche wciagnolem i w momencie poczułem jak mnie lekko zbuzowało więc uważam ze afobam nadaje się jak najbardziej donosowo :)
Jeśli już to pod język - tak będzie najlepiej, wchodzi mocniej i duzo szybciej, z tym, że niektóre benzo są tak chujowe w smaku, że ojapjerdole. Klony się dobrze daje pod język bo dają taki fajny, miętowy posmak :)
opiate warrior pisze: Minimalnie pewnie (to musiała być autosugestia)...
Jeśli już to pod język - tak będzie najlepiej, wchodzi mocniej i duzo szybciej, z tym, że niektóre benzo są tak chujowe w smaku, że ojapjerdole.
[/quote]
No afobamu byś tak sobie nie possał pod językiem ;)
ja żyję - a wyście pomarli, Panowie.
mocniej to raczej ci przez to nie zadziala, co najwyzej szybciej
Piona.
a cloranxen to chyba ciezko by bylo donosowo stosowac, bo to strasznie slabe ustrojstwo i trzebaby bylo tego sporo zaladowac zeby cokolowiek poczuc. no, przynajmniej w moim odczuciu
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/chimpanzees-sharing-fruit.jpg)
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol
Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jrt-treated-cortical-neuron.jpg)
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD
Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/profesor.jpg)
Profesor znów za kratami. Spec od narkotyków zwany także Chemikiem zatrzymany w Skarżysku
Na pięć lat trafi za kraty 73-letni mężczyzna w półświatku znany niegdyś jako Chemik lub Profesor czyli człowiek wielokrotnie notowany za przestępstwa narkotykowe, między innymi za wyprodukowanie na początku lat 2000 w laboratorium w Bliżynie dziesiątek tysięcy tabletek ecstasy.