Benza, a szkodliwość

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 98 / 17 / 0

TO znaczy tak Ja powiem że biorę regularnie gałkę przez 2 lata w orzechach całych i stwierdzam że gałka wbrew opinii w ogóle nie powoduje zmian wzroku, natomiast benzydamina robi fajne powidoki które trwają już u mnie 1 rok ale w sumie jadłem chore dawki nawet do 6 saszetek czyli 3gramy benzydaminy Was pewnie to ominie jak bierzecie mad do 4 saszetek więc nie musicie się martwić
  • 332 / 48 / 0

Powidoki po benzie pojawiają się tak samo po 1 saszetce jak i po 4 i mogą zostać na długo więc nie gadaj głupot że do 4 saszetek nie trzeba się martwić.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

100 mln dolarów łapówki dla prezydenta Meksyku? Pogrążające zeznania

"Prawa ręka" Guzmana oskarża byłego prezydenta Meksyku o przyjęcie od kartelu gigantycznej łapówki - 100 milionów dolarów. O sprawie piszą zagraniczne media.
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata