BDB

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
  • 657 / 8 / 0
BDB
Nieprzeczytany post autor: Mayday »
Dawki: 100-200mg
Czas Działania: 4-6h
Działanie: Pierwsze efekty czuć po 30min ale wjeżdza nagle niczym MDMA dopiero po ponad godzince. W działaniu inny od MDMA, mniej euforyczny i stymulujący niż MDMA, ba ma wręcz działanie sedatywne. Czuje sie na nim jak we śnie albo hipnozie, dlatego przy większych ilosciach rwie film i można załapać zgona jak po GBL, może sie to też zdarzyć przy mniejszych dawkach mieszając alkocholem. Ma w sobie coś z psychodeli MDA która jest całkiem fajna lecz bez wizualizacji za które cenie sobie MDA.

http://en.wikipedia.org/wiki/Benzodioxolylbutanamine
Rozdział o BDB w Phenetylamines I Have Known and Loved

Nie pytać skąd bo już sam niemam dojścia do tego.

dodano strukturę - 909
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 27 kwietnia 2009 przez Mayday, łącznie zmieniany 3 razy.
  • 317 / 1 / 0
dzięki za info o tej substancji ciekawe jak z syntezą ?
Btw. ciekawe jak by działało takie bk-bdb :huh:
ciekawe jak by wyglądał miks bk-MDMA, bk-MBDB i bdb

scalono - WRB

machnij coś jeszcze o takich substancjach
  • 657 / 8 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mayday »
Ostatnio słabo z czasem a taki opis jak ten zajmuje mi czasami godzine by odnaleść moje notatki, sprawdzić opisy na innych stronach/forach czy coś mi sie nie pomyliło i wjebać jakiś obrazek.
Do tego admini na razie ignorują propzycje murtibinga i moją dotyczącą stworzenia nowych działów i przemeblowania starych by to było poukładane co mnie troche zniechęca.

No ale postaram sie raz na tydzien/2 coś nowego wrzucić, jest jeszcze kilka rzeczy z tej grupy empatogeno-psycholów które chociaż raz spróbowałem lub nieco wnikliwiej przetestowałem.

Co do syntezy i więcej informacji odsyłam do Pikhala: http://www.erowid.org/library/books_onl ... l094.shtml

Aha co do dawki to od 100mg zaczynałem ale były to słabe efekty jak ktoś chce sie w to bawić może spokojnie zacząć od 150 i wspinać sie stopniowo wyżej. Możecie też spróbować i brac więcej od 200mg ale powyżej tego wystepują już u mnie nieprzyjemny efekty które opisałem.

Z tym bk-bdb i Juthylone chyba chybiłem bo bdb nie ma grupy metylowej którą posiada mbdb więc raczej nazwa J-one pasuje, dobrze mówie? Niejstem zbyt dobry w chemii czasami zamieszam tylko jakąś zupke w kotle więc niech sie wypowie jakiś chemik.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2009 przez Mayday, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 317 / 1 / 0
widzę podobają ci się empatogeny też myślę że to ciekawe substancja tam w temacie o nowościach ze świata RC machnąłem kilka wzorów niestety nikt się nimi nie zainteresował odwiedź temat i zobacz może natrafisz na coś ciekawego
  • 261 / 1 / 0
Może trochę nie na temat ale myślę że w opisach fajnie by było jakbyście zamieszczali numer CAS danej substancji.
  • 117 / 20 / 0
@surveilled czy @Mayday - co z mbdb?

Zlota lopata dla mnie.
Za dnia idiotą, w nocy zaś debilem.
  • 3275 / 630 / 9
W sensie co jest nie tak? Jak nie ma takiego tematu to go załóż. Raczej wynika to z niedostępności substancji. A szkoda, bo nieklasyfikowane.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.