Badanie: Interakcje z bytami inteligentnymi w Odmiennych Stanach Świadomości

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 33 Strona 1 z 4
Rejestracja: 2007
  • 3984 / 278 / 936

Hej!

Nie pierwszy raz zgłasza się do nas ktoś chętny do zaangażowania Was w prowadzone badania, nie pierwszy raz prośbę spełniamy. Tym razem o tyle chętniej, że temat wydaje się nader interesujący. W czym rzecz? Najlepiej wyjaśni to zapewne sam autor badania:
Zapraszamy do badania wszystkich psychonautów, którzy mieli doświadczenia psychodeliczne (halucynacje - odmienny stan świadomości wzbudzony dowolną metodą) i spotkali podczas tej podróży dowolne istoty inteligentne (postacie podobne do ludzi, zwierząt, mechaniczne elfy, mówiące jeziora, drzewa lub rozumne galaktyki, wszechogarniąjącą inteligencję).

Zbieramy opisy takich interakcji w celu zbudowania modelu kognitywnego postaci pojawiających się w odmiennym stanie świadomości. Ucieszą nas każde opisy - te krótkie i te długie, te w punktach i te pełnymi zdaniami - każdy, nawet najkrótszy opis jest wartościowy i zostanie przeanalizowany.

Badanie jest anonimowe a właściciel ankiety nie ma możliwości sprawdzenia skąd nadchodzi odpowiedź.

https://uj-asc-research.typeform.com/to/KWQkL7
374678.png
...i tak to wygląda. Zachęcamy do się udzielania
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2009
  • 1671 / 347 / 0

Kiedyś po 4-ho-mpit spotkałem Aired, ona jest w mensie, więc chyba się liczy. %-D

Tak ogólnie to zazdroszczę ludziom, których umysł tworzy tego typu halucynacje. Bo mój nie ma do tego predyspozycji.

Spoko badanie.

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Samolot z narkotykami rozbił się podczas startu. Wszystko przez “chciwość” przemytników

Do zdarzenia doszło w Papui-Nowej Gwinei. Rozbicie maszyny pozwoliło policji na zlikwidowanie grupy przestępczej z Melbourne.
Rejestracja: 2016
  • 887 / 101 / 0

ja miałem interakcje wielokrotnie jednak spotkanie są zbyt indywidualne abym brał udział w badaniu i je opisywał :d
Rejestracja: 2007
  • 3984 / 278 / 936

27 maja 2018eiffel65 pisze:
jednak spotkanie są zbyt indywidualne abym brał udział w badaniu i je opisywał :d
Podejrzewam, że to też dla badającego cenna informacja ;)
Rejestracja: 2018
  • 0 / / 0

Dziękujemy wszystkim za dotychczasowe odpowiedzi. Zachęcamy innych do opisania swoich doświadczeń.
Rejestracja: 2018
  • 2 / 2 / 0

Wiitam ja pierwszy raz na Tramalu widzialem siwego zarosnietego (broda długie włosy) dziadka z twarzy bardzo przypominal Einsteina mial taka lampe zakladana na czoło jak kiedyś nosili lekarze oraz był ubrany w fartuch , a na szyi miał stetoskop
Bacznie mi sie przyglądał i pochylał nade mną , pamiętam ze bardzo sie wtedy wystraszylem i wyrwałem z nooda :old: :-p
Rejestracja: 2011
  • 1746 / 90 / 18

Wypełniłem ankietę, niegdyś miałem spotkania z inteligentnymi bytami po dexie(tzn. ja byłem na dexie nie one, chociaż może one też %-D )
Rejestracja: 2018
  • 1242 / 179 / 0

Napisałem o trolach czy hobbitach jakichś które widziałem po LSD biegające jak gromadka bawiących się dzieci, ale to trwało krótko i widziałem to z pewnej odległości i było to częścią całej przygody a nie pojedynczą zasadniczą halucynacją, cały czas mimo ogromnego haju wiedziałem kim jestem i że jestem skwasowany, i nie miałem out of body experience.
Rejestracja: 2012
  • 8 / 2 / 0

Ja pierwszy raz z 5 meo maltem spotkalem nieznany byt ktory mieszkał w innym wymiarze... byli bardzo nowoczesni jakby okolo 500 lat przed nami.. obserwowali nas... byli bardzo boscy, inteligentni , cos na zasadzie greckich bogów.... przy nastepnym kontakcie z maltem mialem taka jazde ze bylem ich ekperymentem biotechnologicznym i biorac malta odlaczam sie od swojego ciała i wracam do nich... cos na zasadzie assasain creed... zanajomy po 4 ho MiPT mial podobnie... opowiadal ze spotkal stworców... mysle ze mial podobne wizje.. tylko ze po roku czasu nadal w to wierzy[emoji16][emoji16] no nie powiem ze przez kilka dni tez wierzylem w to co zobaczylem
Rejestracja: 2018
  • 127 / 12 / 0

bz, ketamina i botulina a-h xDDD Czy tam sarin, nowiczok, croatam., :F

Opisałem turbo kmine w kilku zdaniach i by sie na nikogo nie rozjebac/siebie, a co najwyzej ktos na siebie stwierdzam, ze po 3h rozmowy i przerywniki na kurwy i cwele to spujna historia i wszystko wytlumaczone, przynajmniej bondem za zlozenie wszystkiego bez wyroku. xD Na 60 samemu. ;D 7 jazni. xD
Posty: 33 Strona 1 z 4
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości