Autyzm - patologiczne działanie narkotyków

Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Zdrowie

Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
Posty: 28 Strona 1 z 3
Rejestracja: 2016
  • 634 / 66 / 0


Ponieważ mózg osoby z autyzmem różni się od zdrowego i narkotyki maja inne działanie. Ze względu na podobieństwo patologicznych zmian do zespołu aspergera schizofrenii i częściowo ADHD można posłużyć się tym właśnie w diagnozie.

Niewykluczone ze cpanie i miłowanie pewnej grupy substancji jest spowodowane wrodzona dysfunkcja mózgu i wystarczy zastosować odpowiednia terapie.

Spostrzeżenia:
Modulatora gaba
alkohol benzodiazepiny i wszystkie modulatora gaba działają 4 krotnie silniej. Już 25 ml wódki mnie ścina. 0,12 clonazolamu tez jest maksymalna dawka. 0,25 i mnie niema na 30 h. Dodatkowo brał jakiej kolwiek euforii chociaż cenie społeczne działanie GHB. Po ciagach brał skręta a jedynie silne pobudzenie i euforia. Hipomania. Czuć jak się pała neurony xd
Psychodeliki
Konieczna 4 krotnie większa dawka lizergamidow i skrócony czas działania tryptaminy podobnie fenetyloaminy często brał efektu, (małe doświadczenie)
Stymulanty
Brał euforii niezależnie od dawki ( betaletony tez) za to już od najmniejszych ilości hardcorowe pobudzenie wywołujące manie mimo 5-6 dniowych jazd na hex brak leków i psychoz. Czysty spokój.
Opioidy
Tutaj po 2 latach nadużywania dalej starcza mi paczka kodeiny. Po 3 już się boje o oddychanie euforia nie z tek ziemi. Reszta podobnie.
Dysocjanty
Dawka przeciętna powodują zachowania społeczne olbrzymie efekty antydepresyjne motywują nowe zainteresowania i chęć zmian oraz uczucie jestem bogiem

To taka moja hipoteza. Zmian w mózgu nie wypisze bo są dostępne ,a 2-fdck wchodzi za mocno

[mention]endother[/mention] , zaczynaj nazwę tematu od wielkej litery. Bardziej estetycznie to wygląda a i ja będę miał mniej roboty. /black goku
Rejestracja: 2007
  • 1256 / 178 / 0


Ciekawi mine temat zaburzeń, jednak gdziekolwiek o nich czytam, opisane są z punku widzenia terapeutów/badaczy i jest to chuja warte. Napisałbyś coś więcej o autyzmie z "pierwszej osoby"?

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Bonus RPK pokazał zdjęcie ze szpitala. To dlatego nie zgłosił się do więzienia

"Prawdą jest, że nie stawiłem się w więzieniu, w wyznaczonym terminie, ale zdrowie jest dla mnie ważniejsze, a warunki wolnościowe zapewniają mi profesjonalną opiekę medyczną" - napisał w mediach społecznościowych raper Bonus RPK, który w lipcu 2018 r. został skazany na 5,5 roku więzienia za handel narkotykami.
Rejestracja: 2016
  • 634 / 66 / 0


Wiele lat mi zajęło połączenie faktu innego działania leków z autyzmem. Nie jestem w stanie powiedzieć o sobie. Mój kolega z trochę bardziej zaawansowanym autyzmem stwierdził że mógłby leżeć 24 na 24 w Komorze deprywacyjnej.

Uzależnienie u osób z autyzmem jest niezwykle rzadkie. Przynajmniej ja nic nie znalazłem.
Rejestracja: 2017
  • 5395 / 752 / 0


Przyjrze sie tematowi.

Badales sobie moze poziom testa?
Interesowales sie metylacja?

Na razie "liznalem" temat i wyglada troche jakby wszystko w Twoim organizmie przebiegalo szybciej niz u reszty.
Leki i dragi dzialajace na zasadzie pobudzenia - moc wieksza.
Czyli keton i sygnal pobudzenia to podbicie dopy i noradry jednak juz hamujacy wplyw sero jest znikomy (stad brak euforii).

Benzo/alko pobudza GABA- mocniejsze dzialanie.

Uwazaj z procesami metylacji.
http://www.bioautyzm.pl/6-2/
Lapcie.http://www15.zippyshare.com/v/WYAW7o3r/file.html


Przejrzyj to.
Ja przegladalem inne zrodla.
Rejestracja: 2017
  • 5395 / 752 / 0


Rejestracja: 2017
  • 34 / 3 / 0


[mention]endother[/mention] Masz jakieś doświadczenia z cannabis ?
Rejestracja: 2016
  • 634 / 66 / 0


Sama idea autyzmu polega też na braku reakcji na bodźce tzw. rozleniwienie. Brak jakichkolwiek interakcji z otoczeniem. Skrajne przypadki polegają na tym że osobnik przestaje nawet jeść. Rozleniwienie które mnie ogarnia po THC jest po prostu straszne. Niemal mógł bym przestać oddychać. Właśnie w tym kierunku zmierzam... Jedyny ratunek to wyrobienie sobie nawyku aktywności. Za wszelką cenę staram się unikać kanna. Doprowadza mnie to do skrajnego zespołu amotywacyjnego.

Brałem 2-3 razy dlatego się nie wypowiadam za bardzo.
Wystarczy 20 % szans na przeżycie terapii by temu zapobiec.

Ps. wyszedłem z psychiatryka i mam nową diagnozę - zespół aspargera. Ale to się kuci z upośledzeniem na początku i niemal prawidłowym rozwojem od 14 roku życia. No cóż wtedy zacząłem żreć acodin i inne dragi więc mogę być nie adekwatnym przypadkiem.

[mention]Stteetart[/mention] czytałem to absolutna podstawa. Mam zamałe, a tam się znajdują receptory GBAB. Właściwie to tylko tych receptorów jest za mało. Dlatego dyso wyrównują. Jest wspomniane w pierwszym poście.
Rejestracja: 2017
  • 5395 / 752 / 0


Przeczytaj o wplywie mj na cialo migdalowate.

Zalacznik.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2017
  • 34 / 3 / 0


21 grudnia 2017endother pisze:
Ps. wyszedłem z psychiatryka i mam nową diagnozę - zespół aspargera. Ale to się kuci z upośledzeniem na początku i niemal prawidłowym rozwojem od 14 roku życia.
To witam Cię w klubie. Może jednak masz tego Aspergera tak dodatkowo. Zresztą autyzm, asperger to przecież tylko umowne definicje, które się wzajemnie przenikają. Każdy organizm jest inny i trudno go wtłoczyć w utarte schematy. Z drugiej strony - skoro już trafiłeś do psychiatryka to chyba jest coś na rzeczy i ten rozwój po 14 roku tak nie do końca jest typowy...
Rejestracja: 2017
  • 34 / 3 / 0


Mój Asperger nie przeszkadza mi czerpać radości z używania substancji zmieniających świadomość. Mam wrażenie, że nawet bywa pomocny - chociaż trudno to ocenić ze względu na brak skali porównawczej jak wszystko wygląda po drugiej stronie lustra.

PS. @endother dzięki za PW. Jeszcze nie mogę w ten sam sposób, gdyż nie mam uprawnień do PW - prawdopodobnie z powodu braku wystarczającej liczby postów.
Posty: 28 Strona 1 z 3
Wróć do „Choroby i interakcje z substancjami”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości