Auto Purple Afghan INDOOR

Relacje z uprawy proszę zamieszczać tylko w tym dziale

Moderator: Konopia

• 1323 / 16 / 0

Kolega powyżej widzę się zna więc warto brać jego rady poważnie. Co do wyciągania się roślinki w górę to jak wcześniej wspomniałem światło obniżyć by sama nie musiała do niego ciągnąć. Ewentualnie gdy temperatura na to nie pozwoli możesz zastosować szybe, zrobi swoje obniżając temperature ;-) peace.
  • 11 / / 0

no nie da sie ukryc, ze uwalenie kupki kamieni w jednym miejscu to nie szczyt finezji ;p
sposoby co wymieniles jak najbardziej moga zapewnic drenaz ziemi, mozna tez dodac glizdy.

usypanie kamieni na powierzchni ziemi w sumie moze chronic przed szybkim osuszeniem ziemi - jednak nie wiem czy to dla konopii wskazane..

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Raport GIS: Nowe narkotyki wciąż niebezpiecznie, szczególnie wśród 30-latków

Według najnowszego raportu Głównego Inspektoratu Sanitarnego „Nowe narkotyki w Polsce 2017 – 2018”, aż 162 osoby w 2018 r. zażyły substancję psychoaktywną, bądź środek zastępczy ze skutkiem śmiertelnym.
  • 26 / / 0

kamienie o których tak zaciekle dyskutujecie są tam jedynie po to, aby ustabilizować ph ziemi (dzieje się to kiedy podlewam) zresztą mniejsza o to, roślinka obecnie jest w opłakanym stanie - ale żyje! mam świadomość błędów jakie popełniłem, wziąłem sobie do serca wasze uwagi, będę dbał o roślinę aż do zbioru plonów, lecz z tego co widzę za dużo plonu nie będzie. jak skończę z tą panną zabieram się za kolejny indoor, tym razem zrobie całkiem nowego boxa, zainwestuje pieniążki, a nie tak jak teraz po najniższej lini oporu #prowizorka
na dniach wrzucę jakieś foto, sory że się tak opierdalam, ale nie mam obecnie zbyt dużo czasu na forum. pozdro pjona!
  • 11 / / 0

ustabilizacja ph ziemi przez kamienie? nie slyszalem jeszcze o czyms taki m - kamienie(ktore jak mniewam przy podlewaniu wymywaja cos z siebie?)
z tego co widze lub nie. nie napisales ile ph ma ziemia ktora uzyles.
ph to nic innego jak stosunek kwasnego srodowiska do zasadowego a to z kolei okresla ilosc pierwiastkow/jonow blabla
roslinka przy takim wzroscie na bank nie wyczerpala wszystkich potrzebnych jej w tym okresie do zycia mineralow.
jesli przelales biohumusem, to:
- przelac 5 ml wody przez doniczke wyplukujac wszystko - i na nowo zainicjowac srodowisko xd
- ostroznie przesadzic/wymienic ziemie
- dodac czegos zasadowego
  • 7 / / 0

@up raczej 5 L a nie ml , a poza tym biohumusa nie idzie przedawkować %-D
Wróć do „Fotorelacje”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata