Auto Purple Afghan INDOOR

Relacje z uprawy proszę zamieszczać tylko w tym dziale

Moderator: Konopia

• 34 / / 0

Rób LST, świetna zabawa z tym jest, a różnicę w plonie widać kolosalną :) i tak jak mówi m4t3k1 - zainwestuj w dobry mylar albo chociaż koc ratunkowy, w aptekach DOZ jest chyba najtaniej, 8zł za paczkę a starczy Ci na 2 takie boksy :)
  • 26 / / 0

Siemanko, sory ze przez jakis czas nic nie wrzucalem ale nie mialem na to czasu, zresztą już chyba długo temat nie pociągnie bo z roślinką stała się rzecz straszna...
dwa piętra od dołu zrobiły się żółte i odpadły, mam wrażenie, że kolejne piętro też zaczyna żółknąć...
podlewam biohumusem uniwersalnym (proporcje jak na opakowaniu) temperatura 25-30 stopni, co prawda nie ma dobrej wentylacji, ale pracuje nad tym. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć co powinienem zrobić żeby uratować krzaczek? od razu mówię, że podlewam co 3/4/5 dni bardzo małą ilością mieszanki woda+biohumus (za często?).
Liczę na was, pomocy!

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

W Hiszpanii rozbito chińską mafię narkotykową

Policja krajowa (Policia Nacional) oraz żandarmeria (Guardia Civil) Hiszpanii rozbiły chińską mafię narkotykową działającą w centrum i na zachodzie kraju.
  • 1323 / 16 / 0

Dawno nie ogarnąłem pomidorów, ale tu chyba za wiele filozofii nie będzie. No więc... Kup i podsyp ziemie dolomitem to powinno pomoc rośliny dzięki poprawie ph ziemi. By odżyła ewentualne możesz kupić Asashi SL. Co do temperatury idź do szklarza zamów zwykla szybe budowlana za grosze wstaw pod zarówkami i powinno pomoc. Peace.
  • 26 / / 0

@up
dzięki ziomek, użyłem dolomitu i roślinka "odżyła" :) Piona!
  • 1323 / 16 / 0

Drobiazg, będę zaglądał ;-)
  • 26 / / 0

Roślinka ma około 5 tygodni, wczoraj zacząłem trening LST.

Tak wyglądała roślina na świeżo po rozpoczęciu treningu

A tak około 10 godzin później

Usunąłem jednego liścia gdyż odniosłem wrażenie, że ewidentnie przeszkadza, roślinka wygląda na "lekko zmęczoną" (lekko opadnięte liście) ale myślę, że wkrótce wszystko wróci do normy. Peace
  • 63 / 1 / 0

Po co te białe kamienie na górze? Nie obcinaj absolutnie liści w takim stadium rozwoju - niepotrzebny stres, jeżeli roślina jest "zmęczona", to najprawdopodobniej od przelania. Choć podlewanie co 4-5 dni nie wygląda źle, to przy słabej wentylacji, możliwe jest że to i tak za często. Czekaj z podlewaniem aż do momentu, gdy ziemia będzie praktycznie całkowicie sucha. I jeszcze jedno. Jak duża jest da donica? Roślinka nieco wyciągnięta i fajnie byłoby przysypać trochę tej łodygi + zwiększyć donicę, co pozwoli uczynić lst bardziej efektywnym. ;) No, ale to automat, więc nie wiadomo czy bedzie czas na kombinacje.
Użytkownik nieaktywny
  • 170 / 1 / 0

Po pierwsze: lampa za wysoko od samego początku, także z tego automata pewnie juz za duzo nie będzie.
Kamienie do wywalenia. Po co one tam wgl są? Zamień na keramzyt lub nic tam nie syp.
Usunięcie listka w tym stadium to karygodny bład tym bardziej, że to automat. One nie wybaczają błędu na wegu.
To chyba nie koniec tego lst? Roślinę trzeba nagiąć tak żeby nie była w stanie wyodrębnić jednego głównego szcytu. http://supergrowplants.com/wp-content/u ... 8/lst2.jpg
  • 11 / / 0

tez nie rozumiem tych kamieni :D
powinny byc wymieszane z ziemia ale teraz ju nic nie dlub bo uszkodzisz korzenie.
staraj sie jak najszybciej giac ja do ziemi bo lodyga bedzie z dnia na dzien robic sie grubsza co zwieksza ryzyko zlamania
Użytkownik nieaktywny
  • 170 / 1 / 0

gywerna pisze :
tez nie rozumiem tych kamieni :D
powinny byc wymieszane z ziemia

Po co? Dla napowietrzenia gleby? Do tego używa się perlitu, keramzytu ew. styropianu, włókien kokosowych. Kamienie służą jedynie do ozdoby.
Wróć do „Fotorelacje”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata