Podejście do narkotyków w innych krajach.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 9697 / 1908 / 2
Temat Austriacki zamknąłem i wywaliłem.
Zrobił się tam jeden wielki bazarek.
Dalsze pisanie w tym tonie będzie karane warnami.
Możecie sobie pogadać o tym co w Austrii jest, czego nie ma, jakie jest podejście do narkotyków itd.
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 4 / 2 / 0
Dobra to ja zrobię taki mały FAQ dot. Austrii i Wiednia.

W Austrii posiadanie jest zakazane, aczkolwiek raczej niekaralne. Policja ma zwykłych użytkowników w dupie, oczywiście, póki nie odpierdalasz, policja nie zatrzyma cię do wyrywkowej kontroli.

Wszelkie RC według ustawy SMG, są traktowane jako zwykłe narkotyki, aka prawo analogowe. Zamawianie z Darknetu jest dość ryzykowne, przez częste kontrole na sortowniach. Handel jest zagrożony karą nawet dożywocia (!!) ale przy ilościach maks kilka kg, można się wybronić, ze handlowałeś po to, aby zaspokoić swój nałóg.

W sklepach dostępne są krzaki konopi (Hanfstecklinge). Za około 10e można kupić krzaczka wysokiego na metr, który wciągu maksymalnie kilkudziesięciu dni da plony. W sklepach również dostępne są rośliny: peyotl, khat, salvia, ibogaina oraz growkity różnych grzybów.

Także Mad Honey jest tutaj dostępny.

Gdzie w Wiedniu kupić dragi? Hotspoty

- Josefstatderstrasse stacja metra. Sporo narkomanów kręcacych się z opiatami i benzo.
- Gumpendorferstrasse stacja metra. J.w.
- Margaretengurtel stacja metra. J.w.
- Flex - Legendarny klub nad kanałem. Tutaj w weekendy można kupić imprezowe dragi, typu XTC, speed, pikulec, itd. Goście sami pytają czy coś chcecie, ale polecam sugerować się odcieniem skóry;) lub po prostu pójść na wysepkę obok i zapytać tych co wciągają.
- Praterstern dworzec - dzień i noc ktoś tam stoi i zadaje pytania "grass?" Co do innych używek, to warto się tam pokręcić w weekend, zwłaszcza w okolicach klubu Fluc. Ewentualnie pójście na aleje przy diabelskim młynie. W weekend sporo tam osób walących różne specyfiki. Uwaga, dworzec Praterstern to jedyne miejsce w Wiedniu gdzie nie można pic alkoholu.
- Warto zwrócić uwagę na wlepki na słupach, często tak ogłaszają się dilerzy. Dostarczają towar w formacie DeadDrop, ale nie wszyscy są uczciwi!!

Checkit.at w 6 dzielnicy to miejsce gdzie możesz oddać swoje narkotyki do laboratorium, żeby określić ich czystość
session: 05a39c16dfdf18adbd0f0d304bc47d4c189dcbd8f88aa8148e4047524f051a3259 / unknown997
  • 5 / 2 / 0
@innenstadt1 warto dodać, że na ulicy nieźle kroją, zdarzają się zwykłe wyjebki. Poza tym jak masz miłego rodzinnego, to bez problemu dostaniesz receptę na benzo. Co do miejscówek to o hel i metaamfetamine można pytać w okolicach Burggasse-Stadthalle.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Psylocybina i medytacja w jednym badaniu klinicznym

USC uruchamia pierwszy w swojej historii kliniczny eksperyment z psylocybiną. Badanie finansowane przez agencję ARPA-H sprawdzi, czy ośmiotygodniowy trening uważności wzmacnia efekty terapii psylocybinowej u zdrowych dorosłych – i co to może oznaczać dla przyszłości psychiatrii.

[img]
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych

Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.

[img]
Medyczna marihuana a autyzm — 18 miesięcy obserwacji 130 pacjentów

Brytyjscy badacze prześledzili losy 130 dorosłych osób w spektrum autyzmu leczonych produktami z konopi przez półtora roku. To najdłuższa obserwacja tego typu na świecie. Poprawa w zakresie lęku, snu i jakości życia była wyraźna po miesiącu — i systematycznie topniała przez kolejne siedemnaście. W tym samym czasie mediana dawki THC wzrosła z 20 do 192 mg dziennie.