Aripiprazol - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 5 / / 0

Brałam Aribit ok. tygodnia, pierwsze parę dni czułam się super, na nastrój i motywację zadziałał rewelacyjnie, niestety potem doszła do tego nieznośna akatyzja, więc teraz będę się przerzucać na Sulpiryd.
  • 16 / 1 / 0

Beznadziejny lek, powoduje jedynie budzenie się w środku noc i akatyzje.
Nie zauważyłem jakiekolwiek aktywizującego działania po 3 miesiącach, co najwyżej wkurwiajace napięcie nerwowe.
Odstawiłem to, bo 0 pozytywów

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Harry Potter i Syntetyczne Kanna

Zdarzenie miało miejsce w więzieniu w Nottingham. Jeden z egzemplarzy "Harry'ego Pottera" cieszył się dużą popularnością wśród osadzonych...
  • 5664 / 438 / 0

25 lipca 2018edisontrent pisze:
Beznadziejny lek,
Dla mnie tez beznadziejny, ale jest wielkie grono osób których aktywizuje .
  • 9 / / 0

Witam wszystkich. Mam pytanie, czy mogę połączyć aribit 15mg z pronoranem 50 mg. Z góry dzięki za odpowiedź
  • 1457 / 231 / 154

Ja musiałam odstawiać po 2 tygodniach przez bezsenność i ciągłe bóle głowy. Aktywizuje do tego stopnia, że wręcz pobudza. Potrafiłam 2-3 noce z rzędu nie spać.

Z kolei mój znajomy bardzo go sobie chwali.
  • 21 / / 0

Mam około 40 tabletek tego, czy da się tym naćpać? działa to rekreacyjnie? lub czy warto to z czymś łączyć?
  • 2681 / 200 / 0

Nie.
  • 2164 / 393 / 0

Zdecydowanie niewarto z niczym łączyć, ani nie nadaje się na zejścia.
  • 1457 / 231 / 154

[mention]Kitlo[/mention] Nie ma działania rekreacyjnego i raczej nie daje synergicznych mixów z innymi substancjami. Nie działa też sedatywnie, w odróżnieniu od znacznej części neuroleptyków.
  • 1 / / 0

Czy apripizole działa jako substytut amfetaminy?
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 48 uczestników Wejdź na czata