Apteki za granicą PL - wątek ogólny

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1374 / 190 / 154

[mention]Maykel85[/mention] Parę lat temu (tak ze 3) kumpel z lekarskiego mówił, że ponoć na Węgrzech słabsze benzodiazepiny są dostępne bez recepty. Ale nie mam pojęcia, czy to zweryfikowane info oraz jak jest obecnie. Za to na Ukrainie na luzie bez recepty dają. Pól godzinki i załatwione. Ale nie mam problemu i w Polsce, w razie potrzeby mam benzo.
  • 5495 / 408 / 0

W Hiszpanii mam:
- COD-EFFERALGAN ( kodeina + Paracetamol )
- ZALDIAR ( tramadol + Paracetamol )
- ROMILAR ( DXM )

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Czechy: Ministerstwo Zdrowia proponuje 90-cio procentową refundację medycznej marihuany

„Chceme proto pacientům přispět z veřejného zdravotního pojištění až 90 % prodejní ceny konopí v lékárně. Výše doplatku bude srovnatelná s doplatky u léčby chronických onemocnění...“

Re:

• 10 / / 0

10 maja 2010C17H13ClN4 pisze:
WildMonkey pisze:
verona pisze:
A jak to jest z Danią??
Jest Kodimagnyl, każda tabletka zwiera 9,6 kodeiny i 500 kwasu acetylsalicylowego. W puszce jest 250 tabs i całość kosztuje 160 do 170 koron.
Coś innego w duńskich aptekach bez recepty i na . Jakieś opio , benzo , efka itp.
I poza tym jak ma się system wydawania recept leków itp.
Pozdrawiam :hel:
  • 4 / / 0

Koledzy , powiedzcie mi przerabiał już ktoś z was temat medycznej mj na receptę w Niemczech ? Mam kartę pracuje itp .nie chodzi mi o refundowane tylko o zwykle załatwienie recepty u lekarza . Trudno ? Jak to ugryźć jakie walki trzeba nagadac ma ktoś jakieś info ? Dzięki
  • 1 / / 0

Cześć, wylatuję na wakacje na Cypr - znajdę tam coś ciekawego w aptekach?
  • 10 / / 0

Co do Cypru to słyszałem że większość leków farmaceuci sprzedają bez recepty (niepotwierdzone info)
  • 32 / 7 / 0

25 grudnia 2018szymexcz pisze:
Witam,
Potrzebuje porady jak zdobyć receptę na benzo, ewentualnie jak kupić bez recepty.
Najprościej zaprzyjaźnić się z jakimś alkoholikiem/alkoholiczką. Im lekarze przepisuję, a oni chętnie to odsprzedają.
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata