Na sylwestra ze znajomymi chcemy sobie wziac mix 5 i 6 apb po 100mg kazde. Zastanawiam sie czy to nie za duzo czytajac niektore posty. Z reguly biore 3mmc. Raz wzialem mix 5 i 6 w tabletce, ponad 2 godziny nie chcialo wchodzic, w koncu kolega dowalil mi eszcze 3mmc i w tym momencie zmiotlo mnie z ziemi. mialem taka jazde ze bylem w zupelnie innym swiecie. byl to moj pierwszy raz z jakimikolwiek substancjami psychokatywnymi.
Jak myslicie: po 100mg 5 i 6 nie bedzie przesada?
Tez tak wlasnie myslalem ze 100 piatki i szostki to troche za duzo, ale moj kumpel zaprawiony w boju twierdzi ze bedzie optymalnie. ja mix apb bralem raz, zawsze biore 3mmc bo mam wieksze zaufanie. Mam bardzo silna autosugestie wiec ze mna sie dzieją niewyobrazalne rzeczy :rolleyes:
TECHNOPOWER, mam zamiar to rozpuscic w 100ml spirytusu, wiec może odmierze sobie potem strzykawką 15ml? Bo obawiam sie że nie odmierze idealnie 70mg i 80mg drugiego. Tak to bedzie po 75mg tego i tego. Jak myslisz?
francesco pisze: ponad 2 godziny nie chcialo wchodzic, w koncu kolega dowalil mi eszcze 3mmc i w tym momencie zmiotlo mnie z ziemi.
W zależności od rodzaju sortu zmniejsz te dawki do 70-80mg i będzie ok.
francesco pisze:Nie wiem jaki kolor, bo dopiero idzie mi przesylka :-D [cut - v. - do rozmów nt. sprzedawców służy TYLKO I WYŁĄCZNIE dział Sprzedawcy]
Tez tak wlasnie myslalem ze 100 piatki i szostki to troche za duzo, ale moj kumpel zaprawiony w boju twierdzi ze bedzie optymalnie. ja mix apb bralem raz, zawsze biore 3mmc bo mam wieksze zaufanie. Mam bardzo silna autosugestie wiec ze mna sie dzieją niewyobrazalne rzeczy :rolleyes:
TECHNOPOWER, mam zamiar to rozpuscic w 100ml spirytusu, wiec może odmierze sobie potem strzykawką 15ml? Bo obawiam sie że nie odmierze idealnie 70mg i 80mg drugiego. Tak to bedzie po 75mg tego i tego. Jak myslisz?
co do dowalania: w moim przypadku to niepotrzebne. moja autosugestia = druga dawka apb :)
scalono - 02
poza tym apb to raczej mam zamiar brac raz na ruski rok, bo mnie to dosc mocno zrylo banie i to tak permanentnie. mam cos takiego, ze jak mowie i mysle o apb to mam bardzo silne drgawki na calym ciele. w chwili pisania tego posta ledwo co przyciskam klawisze bo caly drże. generalnie bardziej preferuje 3mmc. dla mnie substancja idealna.
Wrzucałem kiedyś 130mg, a po kilku godzinach 70mg to prawie tego nie poczułem, a rano następnego dnia sraczkę miałem
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Co dzieje się w mózgu pod wpływem psychodelików? Nowe badanie daje odpowiedzi
Psychodeliki mogą sprawiać, że ludzie doświadczają siebie i świata w uderzający sposób – kształty ulegają przeobrażeniom, dźwięki zniekształceniu, a niekiedy dochodzi nawet do zaniku poczucia własnego „ja”, zjawiska określanego jako „ego death”. Jednak to, co dokładnie dzieje się w mózgu, by wywołać takie wrażenia, wciąż nie jest w pełni zrozumiałe.
KAS: 88 kapsułek z kokainą w żołądku + 1 w saszetce
Funkcjonariusze z Pomorskiego Urzędu Celno-skarbowego w Gdyni (PUCS) wykryli przemyt znacznej ilości kokainy na terenie Portu Lotniczego Gdańsk-Rębiechowo. Do rutynowej kontroli został skierowany podróżny, który przyleciał z Londynu.
Nastolatek sprzedawał narkotyki kolegom. Pomagała mu 13-latka
Policjanci z Oruni rozpracowali sprawę, która zaczęła się od niepokojącego zgłoszenia o 13-latce handlującej narkotykami wśród rówieśników. Szybko okazało się, że dziewczynka nie działała sama. Jej "szefem" był 18-latek.