6-APB "Benzo Fury" - Wątek ogólny

Moderator: Stymulanty

• 422 / 48 / 0

13 czerwca 2018STR88 pisze:
Wpadło mi to w ręce :heart:
Pytanie - jak będę już zmęczony fazą to mogę normalnie wrzucić benzo i delikatnie wylądować, po czym pójść spać?
wskazane to jest
beżowy proszek wyglądający jak rozpuszczalna kawa? :heart:
to ci może zapewnić dobre kilka godzin (>5?) mega euforii, przy odpowiednim dorzucaniu. najlepiej jeszcze flipa z tryptaminą zrobić.
ciężko po tym nie mieć zwały, że to już koniec.
  • 441 / 35 / 0

IM działa lux.
A nawet jak dostepne to ceny pewnie zrownane albo i wieksze niz MDMA...

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Francuski komitet naukowy rekomenduje rozszerzenie zastosowania medycznej marihuany

Komitet zarekomendował rozszerzenie leczenia marihuaną pięć lat po tym, jak rząd zalegalizował stosowanie preparatów zawierających kannabinoidy do celów medycznych.
  • 2151 / 269 / 3

13 czerwca 2018overandout pisze:
wskazane to jest
beżowy proszek wyglądający jak rozpuszczalna kawa? :heart:
to ci może zapewnić dobre kilka godzin (>5?) mega euforii, przy odpowiednim dorzucaniu. najlepiej jeszcze flipa z tryptaminą zrobić.
ciężko po tym nie mieć zwały, że to już koniec.
Właśnie taka barwa, no dodałbym jeszcze trochę mleka.
Teraz tylko znaleźć miejsce w kalendarzu na tę substancję ;-)
Dzięki za odpowiedź.
  • 139 / 11 / 0

Dla zainteresowanych, jeden z forumowych sprzedawców posiada w ofercie środek o wysokiej jakości. To pierwszy raz od początku 2016 roku, kiedy natrafiłem na partię substancji o właściwej dla niej aktywności. Można żałować, że nieustanne problemy związane ze sklepem skutecznie zniechęcają przed dokonywaniem zakupów.
  • 334 / 9 / 0

Chciałbym wyjaśnić jedną kwestię, która już się tu przewijała na tych ponad 300 stronach.
Brałem 6-APB nie biorąc SSRI oraz biorąc SSRI. Nie ma absolutnie żadnej różnicy. Można śmiało brać i to nawet w dawkach heavy (żyję i mam się zajebiście).
A tak poza tym to ta substancja bije poziomem euforii i otwartością na ludzi emkę na głowę i to bardzo. Polecam gorąco i żałuję, że odkryłem ją tak późno. Tylko trzeba mieć sort holenderski (ciemny net), niczym nie chrzczony.
  • 2 / / 0

Skoro działanie 6-APB jest według wielu lepsze niż działanie MDMA, to dlaczego jest taki problem z dostępnością tego pierwszego?
  • 319 / 4 / 0

ile szóstki warnwrzucić zeby było dość mocno . kiedyś byłem troche zaznajomiony z benzofuranami . raz wrzuciliśmy nawet 150 5apb ale przerosło w huj totalnie

6apb odwarn

tolerka na cmc jest

Podaeanie nazwy vendora poza dzialem s+ . warn - stteetart

nie powinno być varna bo nie napisałem nazwy wprost :)

materiał od wendora z naszego działu S
Wróć do „Benzofurany”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata