6-APB "Benzo Fury" - Wątek ogólny

Moderator: Stymulanty

• 429 / 49 / 0

13 czerwca 2018STR88 pisze:
Wpadło mi to w ręce :heart:
Pytanie - jak będę już zmęczony fazą to mogę normalnie wrzucić benzo i delikatnie wylądować, po czym pójść spać?
wskazane to jest
beżowy proszek wyglądający jak rozpuszczalna kawa? :heart:
to ci może zapewnić dobre kilka godzin (>5?) mega euforii, przy odpowiednim dorzucaniu. najlepiej jeszcze flipa z tryptaminą zrobić.
ciężko po tym nie mieć zwały, że to już koniec.
  • 441 / 36 / 0

IM działa lux.
A nawet jak dostepne to ceny pewnie zrownane albo i wieksze niz MDMA...

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

19-letni Janusz płacił amfetaminą za mieszkanie?

19-letni Janusz S. jest podejrzany o posiadanie narkotyków i płacenie nimi za wynajmowane mieszkanie. Młody mężczyzna trafił do aresztu.
  • 2568 / 374 / 3

13 czerwca 2018overandout pisze:
wskazane to jest
beżowy proszek wyglądający jak rozpuszczalna kawa? :heart:
to ci może zapewnić dobre kilka godzin (>5?) mega euforii, przy odpowiednim dorzucaniu. najlepiej jeszcze flipa z tryptaminą zrobić.
ciężko po tym nie mieć zwały, że to już koniec.
Właśnie taka barwa, no dodałbym jeszcze trochę mleka.
Teraz tylko znaleźć miejsce w kalendarzu na tę substancję ;-)
Dzięki za odpowiedź.
  • 166 / 13 / 0

Dla zainteresowanych, jeden z forumowych sprzedawców posiada w ofercie środek o wysokiej jakości. To pierwszy raz od początku 2016 roku, kiedy natrafiłem na partię substancji o właściwej dla niej aktywności. Można żałować, że nieustanne problemy związane ze sklepem skutecznie zniechęcają przed dokonywaniem zakupów.
  • 342 / 10 / 0

Chciałbym wyjaśnić jedną kwestię, która już się tu przewijała na tych ponad 300 stronach.
Brałem 6-APB nie biorąc SSRI oraz biorąc SSRI. Nie ma absolutnie żadnej różnicy. Można śmiało brać i to nawet w dawkach heavy (żyję i mam się zajebiście).
A tak poza tym to ta substancja bije poziomem euforii i otwartością na ludzi emkę na głowę i to bardzo. Polecam gorąco i żałuję, że odkryłem ją tak późno. Tylko trzeba mieć sort holenderski (ciemny net), niczym nie chrzczony.
  • 2 / / 0

Skoro działanie 6-APB jest według wielu lepsze niż działanie MDMA, to dlaczego jest taki problem z dostępnością tego pierwszego?
  • 327 / 4 / 0

ile szóstki warnwrzucić zeby było dość mocno . kiedyś byłem troche zaznajomiony z benzofuranami . raz wrzuciliśmy nawet 150 5apb ale przerosło w huj totalnie

6apb odwarn

tolerka na cmc jest

Podaeanie nazwy vendora poza dzialem s+ . warn - stteetart

nie powinno być varna bo nie napisałem nazwy wprost :)

materiał od wendora z naszego działu S
  • 763 / 87 / 0

Jakiej dawki użyć na początek? I ewentualnie czym doprawiać?
Lepsze efekty są w klamę czy po połknięciu albo są to zupełnie różne doznania albo czasu trwania?
Szukam jakiegoś empatogenu - jeśli macie jakiś namiar podrzućcie PMkę :-)
  • 3047 / 174 / 0

17 marca 2019pampuk pisze:
Jakiej dawki użyć na początek? I ewentualnie czym doprawiać?
Lepsze efekty są w klamę czy po połknięciu albo są to zupełnie różne doznania albo czasu trwania?
Szukam jakiegoś empatogenu - jeśli macie jakiś namiar podrzućcie PMkę :-)
A jaka forme masz? Stawiam ze bursztynian. Brazowy? To bursztynian. Jesli masz bialy to pewnie fumaran. Te jedyne dwie formy lataja od kilku miesiecy / lat, z przewazeniem na bursztynian. 150mg powinno byc optymalnie. Jesli masz bialy (fumaran) to 100mg.
Zjedz to. W nos nie zadziala i go tylko sobie rozjebiesz. Bursztynian sie nie rozpuszcza w wodzie i dlatego moze sie dlugo ladowac. Ja go dopiero czulem po 1,5h gdzie przy fumaranie wjazd byl po 45min. Ogolnie 6-APB sie dlugo laduje, wiec nie dorzucaj zanim nie bedziesz na peaku. No i nie zdziw sie gdy pierwsza godzina po wjezdzie bedzie psychodeliczna. Euforyczny zalew zaczyna sie ciut pozniej. Pod koniec tez bedziesz mial wizuale: jakies falowanie, moze wzorki jak cie neurobiologia poblogoslawila. :)
  • 14 / 2 / 0

Po 200mg takiego lekko brązowego, słonogorzkiego sortu było całkiem sympatycznie. Zaskoczyła mnie pozytywnie długość działania i psychodeliczne działanie. Po zażyciu działało prawie dobę (zasnąłem po 20h), dobry nastrój utrzymywał się kilka dni, jak po grzybach czy papierze. IMHO lepsze od piguły, bo nie trzeba dorzucać i łoi całą imprezę. Tylko ten nieszczęsny niepokój mięśni, szczena, palce, kończyny - nostop w ruchu - nosi okropnie...
Wróć do „Benzofurany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata