6-APB "Benzo Fury" - Wątek ogólny

Moderator: Stymulanty

WRB

Użytkownik nieaktywny
  • 804 / 26 / 0

Jadłem trzy dni temu 125mg, nie potrzebowałem dorzuta i mnie zmiotło po prostu :D aż przypomniały mi się stare dobre czasy na 6-APB.
POEZJA! :twisted:
  • 166 / 13 / 0

Spróbowałem ostatnio 6-APB (nie miałem okazji tego uczynić przed 1 lipca 2015 roku.) i muszę przyznać, że się rozczarowałem. Dawki 130 mg nie poczułem w ogóle, a po jej podwojeniu pojawiło się wyłącznie lekkie rozluźnienie i odrobinę zmieniło się postrzeganie obrazów, natomiast daleko było do euforii znanej mi z 5-MAPB czy nawet MDMA. Powyższe spostrzeżenia podzielili moi współtowarzysze. Na pewno problemem nie była tutaj tolerancja (ponad 2 miesięce temu był ostatni raz, kiedy korzystałem z serotoninergików, a przerwa od pozostałych substancji wynosiła 3 tygodnie), a sort substancji pochodził z jednego z najlepszych możliwych źródeł.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

70-latkowie skazani za przemyt narkotyków o wartości miliona funtów

Brytyjska para została skazana na 8 lat więzienia za przemyt narkotyków o wartości miliona funtów. Kokainę przewozili na pokładzie luksusowego statku, w podszewce walizki.
Użytkownik nieaktywny
  • 289 / 12 / 0

Ja brałam 6-APB w lutym tego roku i mogę śmiało powiedzieć, że to była moja najpiękniejsza faza jaką miałam dotychczas, jeśli chodzi o stymulanty.

Zapodana bombka, w ogóle moja pierwsza bombka w życiu. 125 mg - zmiotło mnie na kilkanaście godzin.
Wzięłam jakoś o 19, a wszystko zaczęło się około 20. Na początku lekki nieogar miałam, nie wiedziałam zbytnio CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJE, ale było oczywiście to do ogarnięcia. Przez kolejne 10 godzin leżałam w łóżku z kolegą i non stop dzieliłam się z nim moimi przemyśleniami, to nie były zwykłe przemyślenia, tylko takie mega głębokie, prosto z serca :-)
Do tego fajny klimacik miałam w pokoju, tak przytulnie jak lubię, ale właśnie dzięki 6-APB zrobiło się tam jeszcze magiczniej. Światełka, lampeczki wszystkie były tak mega wyostrzone, biło od nich wewnętrzne ciepło
Wszystko mi falowało, te lampki, ściany, niesamowite to było.

Takie efekty utrzymywały się spokojnie do 9-10 rano. Później do 17 pozostała baaaardzo przyjemna stymulacja, zero zjazdu, byłam w świetnym humorze.

Chętnie zjadłabym jeszcze z kimś w te wakacje.
  • 438 / 32 / 0

15 lipca 2017zerowatolerka pisze:
Zapodana bombka, w ogóle moja pierwsza bombka w życiu. 125 mg - zmiotło mnie na kilkanaście godzin.
KILKANAŚCIE GODZIN?! :O
Użytkownik nieaktywny
  • 289 / 12 / 0

klawiatura pisze:
15 lipca 2017zerowatolerka pisze:
KILKANAŚCIE GODZIN?! :O
No tak - napisałam wyżej od kiedy do kiedy, co jak trwało :-)
  • 438 / 32 / 0

Kompletnie nie spodziewałam się po tym związku aż tak długiego czasu działania.
Z benzofuranów kosztowałam tylko 5MAPB, które było dla mnie niebywałym odkryciem.
Ale działanie zamykało się w 6godzinach. No ale kilkanaście godzin jazdy to chyba dla mnie trochę zbyt długo :cool: Jednak się nie zdecyduję.
Użytkownik nieaktywny
  • 289 / 12 / 0

Ale ta faza jest baaaardzo przyjemna, subtelna, ja właśnie lubię długie fazyy.
Naprawdę polecam na maxa, i nie ma na to żadnego ciśnienia, nie trzeba nic dorzucać jak weźmiesz odpowiednia dawkę no i oczywiście jeżeli jest z dobrego źródła :-)

Na pewno jeszcze skosztuję i to nie raz.
  • 35 / 1 / 0

Jest coś jeszcze podobnego legalnego?
  • 441 / 9 / 0

Skąd wy macie do tego dojście :-| :rolleyes: Jakie ceny ? :-(
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

15 października 2017sclass pisze:
Jest coś jeszcze podobnego legalnego?
5EAPB z benzofuranów ale nie mam pojęcia czy da namiastkę choćby 6APB.
Wróć do „Benzofurany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata