Antyhistaminy - użycie rekreacyjne i uzależnienie

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 58 Strona 4 z 6
Rejestracja: 2015
  • 71 / 1 / 0

Brałem hudroksyzyne prawda iż można mieć stany lękowe od niej... A reakracyjne działanie W połączeniu z kodeina i GBL odjebane.
Rejestracja: 2011
  • 606 / 6 / 0

Rozwinę temat nadmiaru histaminy, bo brzmi ciekawie

W wakacje wróciła mi, po 10 latach, alergia na prawie wszystko. O dziwo jedynymi czynnikami były: mieszkanie w warunkach namiotowych i.... trzeźwość od każdego gówna innego niż alkohol, który lał się strumieniami.


Pewnego dnia zarzuciłem od niechcenia Zyrtec, praktycznie nie wierząc że cofnie zaawansowany katar, opuchliznę i... lęki. No kurwa, jak ręką odjął. Im dłużej brałem tym lepiej było, aż w końcu zacząłem go brać codziennie i problem alergii, opuchlizny oraz dziwnego niepokoju prawie zniknął. Do czasuPo kilku dniach sięgnąłem po Telfast, czyli Fexofenadynę, o której tematu tutaj nie ma. To chyba jedyna antyhistamina, która działa znakomicie nie powodując efektów psychoaktywnych, w każdym razie nie u każdego (u mnie specyficzne uspokojenie, ale nie wiem czy spowodowane efektami psychoaktywnymi czy nagłym ustąpieniem opuchlizny)


Znikają: bóle brzucha, spuchnięta twarz, spięcie całego ciała, dyskomfort i inne atrakcje które zna każdy alergik. Nawet spocone dłonie.

Polecam przebadać się pod kątem alergii i stosować te leki bo wracając do nich po 10 latach stwierdzam że poprawa jest znaczna

Amerykanie biorą coraz więcej LSD, czemu winne mogą być ponure prognozy dla świata

Fali przewodzą milenialsi i starsi, podczas gdy pokolenie Z się dystansuje.

"Potraktowali mnie jak przestępcę, a przecież nikogo nie zabiłem"

"Podczas pierwszej próby wyszło, że zażywał amfetaminę i metamfetaminę. - Podczas drugiej próby wykluczono metamfetaminę, a na amfetaminę za mała próbka była. Zrobili mi trzecią próbę, która nic nie wykazała. Zrobili czwartą i w czwartej próbie wykluczono metamfetaminę, a wyszła amfetamina."
Rejestracja: 2010
  • 2683 / 169 / 0

Philipos pisze:
Po kilku dniach sięgnąłem po Telfast, czyli Fexofenadynę, o której tematu tutaj nie ma. To chyba jedyna antyhistamina, która działa znakomicie nie powodując efektów psychoaktywnych, w każdym razie nie u każdego (u mnie specyficzne uspokojenie, ale nie wiem czy spowodowane efektami psychoaktywnymi czy nagłym ustąpieniem opuchlizny)
Obstawiam to pierwsze, powiedziałbym że jest to antyhistamina 1,5 generacji - niby oficjalnie drugiej, ale właśnie działa trochę uspokajająco i jako jedyna dostępna bez recki podbija kodę (przynajmniej w moim przypadku) oraz pewnie inne opio.
23 sierpnia 2015Philipos pisze:
Po kilku dniach sięgnąłem po Telfast, czyli Fexofenadynę, o której tematu tutaj nie ma. To chyba jedyna antyhistamina, która działa znakomicie nie powodując efektów psychoaktywnych
Inne antyhistaminy też nie powodują efektów psychoaktywnych, te I generacji potrafią zmulić w większej dawce jeśli to kryje się u ciebie w poście pod pojęciem "efektów psychoaktywnych".

Ciekawa rzecz mnie dzisiaj spotkała, otóż nie brałem difki ze 2 miesiące, a tolerancja jak stanęła przy 50mg* tak dalej stoi. Czyżby na antyhistaminy tolerancja spadała aż tak wolno ? W tym okresie dwóch miesięcy nie brałem żadnych innych antyhistamin ani nic gmerającego w niej samej.

*kiedyś tu na forum polecałem maksymalnie 25mg do podbicia kodeiny, bo po większych dawkach czułem się trochę jak warzywo na polu, teraz przy 50mg czuję się trochę słabiej niż kiedyś po 25mg (mowa o przyjęciu solo). Sporo tolerki na opio od tamtego czasu mi narosło, więc będzie to średnio odpowiednie, ale wydaje mi się, że moc podbijania opio również spadła. Czyli oprócz tolerancji na blokowanie receptorów histaminowych rośnie również tolerancja na blokowanie receptorów 5-HT2A, 5-HT2C, D2, mAChR.

Scalono.MrRabbit.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 39 / 0

Kiedyś myślałem o spożyciu Aviomarinu w dawce powodującej halucynacje i odrealnienie. Jednak sobie odpuściłem, szczególnie dlatego, że drogo by wyszło, no i z tego co czytałem to nic fajnego w tym nie ma.
Rejestracja: 2015
  • 1227 / 291 / 0

05 lipca 2017Dextem pisze:
Kiedyś myślałem o spożyciu Aviomarinu w dawce powodującej halucynacje i odrealnienie. Jednak sobie odpuściłem, szczególnie dlatego, że drogo by wyszło, no i z tego co czytałem to nic fajnego w tym nie ma.
kiedys bedac gimbusem, ktory dorwal sie do neurogroove, wyczytalem, ze avio dziala psychoaktywniez i zjadlem 20 tabletek. powiem tak, po niczym nie mialem tak realistycznych i pojebanych halucynacji, natomiast samopoczucie po tym jest max chujowe i nie warte tych halunow. generalnie, nie polecam.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 39 / 0

[mention]blokowiska666[/mention], w końcu to deliriant, a tego można się po deliriantach spodziewać. Najwięcej tabletek ile jadłem, to 3, w celu podbicia fazy DXM, jednak strasznie usypiało i brałem później dwie tabletki. Jedną sporadycznie, dwie najlepiej pasowały. Później sobie odpuściłem, i wróciłem do brania DXM na czysto :) Ostatnio brałem Aviomarin w celu podbicia działania kodeiny. Ogólnie jako wzmacniacz faz działa bardzo fajnie, jednak po jakimś czasie efekty są już mniej widoczne.
Rejestracja: 2018
  • 391 / 44 / 0

Moim zdaniem antyhistaminy mają same w sobie słaby potencjał rekreacyjny, nadają się do: podbijania opioidów (ale nie Tramalu), zejścia po stymulantach I empatogenach, detoxie z benzo I neuroleptyków oraz na niewielką bezsenność. Ale w dzisiejszych czasach prawie połowa polaków ma alergie/uczulenie/atopie dlatego są bardzo łatwo dostępne I to jest ich najważniejsza zaleta. %-D
Rejestracja: 2018
  • 1241 / 103 / 0

Pierwszą generację antychistamin charakteryzuje mniejsza swoistość w stosunku do receptora histaminowego H1 . Druga generacja to działanie bardziej selektywne na H1.

Antyhistaminy poprzez takie działania nie mogą mieć i nie mają potencjału rekreacyjnego.
Rejestracja: 2018
  • 631 / 27 / 0

Czy cetyryznyna podbija działanie opioidów?Jakie leki bez repety robią to najlepiej, a jakie na receptę?Czy aviomarin podbija działanie opio?Słyszałem coś o hydroksyzynie.
Rejestracja: 2018
  • 1241 / 103 / 0

Cetyryznyna jest pochodną hydroksyzny , ale działa słabiej nie podbije fazy opio może co najwyżej zadziała trochę sedatywnie , ma inne za zadanie zadziałać antyalergiczne przy opio.
Posty: 58 Strona 4 z 6
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 1318 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości