Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 1194 • Strona 120 z 120
  • 114 / 29 / 0
^up
Swoją wypowiedź opieram na doświadczeniu z tymi lekami, ale tak, koda działa normalnie.
  • 27 / / 0
Co można dołożyć do dulo aby poprawić i wzmocnić działanie aktywizujace I motywujące?
  • 1224 / 459 / 0
23 października 2022Uszkodzonabania pisze:
@pauleta1987 zadawałeś te pytanie już kilka tygodni temu co jest z tobą nie tak ?
Tak tylko dla ścisłości wtrącę że ten jegomość zadaje ciągle i w kółko te same pytania już od czterech lat, wszystko z nim okej, po prostu zżera go ciekawość %-D
  • 50 / 5 / 0
Witam. Mam stwierdzoną nerwice, na którą od lekarza psychiatry dostałem parogen 20mg, który biorę już kilka lat i nie ukrywam, że bardzo mi pomaga. Doskwiera mi za to wieczna ospałość, ile bym nie spał to jestem nie wyspany, brak chęci/motywacji, by zrobić coś więcej niż muszę (chciałbym np uczyć się nowych rzeczy, może w wolnym czasie uprawiać jakiś sport). Więc na to zacząłem stosować metylofenidat 20mg o szybkim uwalnianiu - który co prawda działa, ale wysysa ze mnie resztkę radości z życia. Tutaj pojawia się moje pytanie, a mianowicie:
Jeżeli biorę codziennie:
1. SSRI (PAROGEN) 1tabl 20mg rano,
2. metylofenidat (MEDIKINET) 4tabl 20mg co 3/4 godziny,
to który nootrop dołożyć, by pojawiło się u mnie większe zadowolenie z życia, więcej sił witalnych i który doskonale wkomponuje się w brane przeze mnie leki? Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Cyrkiel
ODPOWIEDZ
Posty: 1194 • Strona 120 z 120
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.