Antydepresanty - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Użytkownik nieaktywny
  • 119 / 2 / 0

// Wiem, że wątek o SSRI już istnieje, ale jest chaotyczny i niewiele z niego wynika.

Biorę Seroxat(Rexetin)

Dawka 40mg

Jestem dobrej myśli, dopiero wczoraj wszedłem na większą dawkę, ale już wcześniej poczułem odpowiedź leku, w szczególności na fobie społeczną, gorzej na depresje.

Jako, że dział antydepresanty nie ma wątku ogólnego to zmieniam nazwę już istniejącego i podklejam - Dzielnicowy
Ostatnio zmieniony 11 sierpnia 2012 przez Belial, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Zmiana tytułu i dodanie krótkiej notki wyjaśniające moje działanie.

Użytkownik nieaktywny
  • 533 / 4 / 0

Biorę Stimuloton (sertralina).

Dopiero drugi dzień po pół tabletki (25mg). Za 4 dni zwiększam dawkę do 50mg. A za jakiś miesiąc pewnie do 100mg.

Ja również jestem dobrej myśli, gdyż po paroksetynie (Seroxat) miałem przejebane efekty uboczne, a jak biorę sertraline to narazie bez efektów ubocznych.

Dobrze by było jakby się wypowiedział ktoś kto bierze tenże lek.

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

„El Chapo” Guzman skazany na dożywocie. Jego fortuna przepadnie

Sąd federalny w Nowym Jorku skazał meksykańskiego barona narkotykowego Joaquina „El Chapo” Guzmana na dożywocie m.in. za handel narkotykami i pranie pieniędzy.

• 678 / 4 / 0

nazwa leku: Luxeta
substancja czynna: sertralina
dawka: 50mg /d

Pierwsze kilka dni to problemy z żołądkiem - uczucie przepełnienie, ciężkości, brak apetytu. Działanie lecznicze jest przeze mnie niestety nie zbadane, ponieważ nie odstawiłam używek więc i antydepresanta przestałam brać uznając, że i tak nie podziała :-(
Przy wzięciu podwójnej dawki robi sie nieprzyjemnie - pobudzenie, pocą się dłonie, stawałam się nerwowa i niespokojna.
Generalnie jakoś mi się nie spodobało. Chyba nie toleruję najlepiej sertraliny, więc jak wkońcy wybiorę się znowu do lekarza, to poproszę o zmianę leku. No i zacznę go regularnie brać!

• 3108 / 242 / 0

Ja mialem sulpiryd, ale gdzies sie zapodzial, mianseryne bralem na sen, a noveril nie wiem jak mu tam byl do dupy - ni do tanca ni do różanca.
Użytkownik nieaktywny
  • 27 / / 0

...polecam MIRZATEN....rewelacyjny na depresje i doły...tylko UWAGA !!!!!!!!! jeden skutek uboczny, .......tyjesz na potęge...ja przez 10 miesięcy przytyłem 28 kg, ale boje sie odstawic lek by deprechy nie było...

• 867 / 2 / 0

Ja zażywałem hmm...
lek pt. Asentra
dawka: 2xdziennie po 50mg
substancja czynna: sertralina (chyba) bo nie mam ulotki przy sobie

• 1199 / 1 / 0

Lek: Asentra
Dawka: 50 mg raz na dzien
Czas leczenia: 8 dni
Ocena: pierwsze 5 dni mdłości, rozkojarzenie, czułem sie troche jak dzień po DXM, od 3 dni nudnosci zniknely i powli zaczynają pojawiać siępozytywne efekty(jednak nadal subtelne) np. zauwazylem ze niektore programy w Tv oglądam z zainteresowaniem(kiedys bylo inaczej). Mam nadzieje ze to nie koniec narastania tych pozytywnych efektow i bedzie jeszcze lepiej. Acha i do zalet mozna zaliczyc bardzo realistyczne sny ;).

• 7 / 1 / 0

Najgorszy antydepresant jaki dostawałem to mianseryna - mianserick czy jakoś tak nazwa handlowa. Jak później ze znajomą neurolog rozmawiałem lek ten tyra cholernie układ krwionośny a w szczególności szpik. Jak już brać coś z antydepresantów to seronil- ja brałem w dawkach 20-40 mg i ogólnie mówiąc pomagał mi.

• 333 / 2 / 0

Ja biore Coaxil (substancja czynna to tianeptyna 12,5mg) 3x dziennie. Slaby lek, malo skutkow ubocznych. Po dluzszym zazywaniu zaczyna dzialac wyraznie przeciwlekowo i troche przeciwdepresyjnie. Lubie go.

• 1157 / 10 / 0

Coaxil jak dla mnie nie dziala wcale. Bardzo slaby lek. Te biale drazetki wygladaja jak jakies witaminy ;-) .
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata