Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 3806 • Strona 1 z 381
  • 118 / 4 / 0
// Wiem, że wątek o SSRI już istnieje, ale jest chaotyczny i niewiele z niego wynika.

Biorę Seroxat(Rexetin)

Dawka 40mg

Jestem dobrej myśli, dopiero wczoraj wszedłem na większą dawkę, ale już wcześniej poczułem odpowiedź leku, w szczególności na fobie społeczną, gorzej na depresje.

Jako, że dział antydepresanty nie ma wątku ogólnego to zmieniam nazwę już istniejącego i podklejam - Dzielnicowy
Ostatnio zmieniony 11 sierpnia 2012 przez Belial, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Zmiana tytułu i dodanie krótkiej notki wyjaśniające moje działanie.
Uwaga! Użytkownik Camilleri nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 528 / 20 / 0
Nieprzeczytany post autor: codeine »
Biorę Stimuloton (sertralina).

Dopiero drugi dzień po pół tabletki (25mg). Za 4 dni zwiększam dawkę do 50mg. A za jakiś miesiąc pewnie do 100mg.

Ja również jestem dobrej myśli, gdyż po paroksetynie (Seroxat) miałem przejebane efekty uboczne, a jak biorę sertraline to narazie bez efektów ubocznych.

Dobrze by było jakby się wypowiedział ktoś kto bierze tenże lek.
Uwaga! Użytkownik codeine nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 677 / 13 / 0
Nieprzeczytany post autor: zielona »
nazwa leku: Luxeta
substancja czynna: sertralina
dawka: 50mg /d

Pierwsze kilka dni to problemy z żołądkiem - uczucie przepełnienie, ciężkości, brak apetytu. Działanie lecznicze jest przeze mnie niestety nie zbadane, ponieważ nie odstawiłam używek więc i antydepresanta przestałam brać uznając, że i tak nie podziała :-(
Przy wzięciu podwójnej dawki robi sie nieprzyjemnie - pobudzenie, pocą się dłonie, stawałam się nerwowa i niespokojna.
Generalnie jakoś mi się nie spodobało. Chyba nie toleruję najlepiej sertraliny, więc jak wkońcy wybiorę się znowu do lekarza, to poproszę o zmianę leku. No i zacznę go regularnie brać!
  • 3246 / 354 / 2
Nieprzeczytany post autor: jogurt »
Ja mialem sulpiryd, ale gdzies sie zapodzial, mianseryne bralem na sen, a noveril nie wiem jak mu tam byl do dupy - ni do tanca ni do różanca.
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 27 / 2 / 0
MIRZATEN
Nieprzeczytany post autor: Tabs »
...polecam MIRZATEN....rewelacyjny na depresje i doły...tylko UWAGA !!!!!!!!! jeden skutek uboczny, .......tyjesz na potęge...ja przez 10 miesięcy przytyłem 28 kg, ale boje sie odstawic lek by deprechy nie było...
Uwaga! Użytkownik Tabs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 867 / 12 / 0
Nieprzeczytany post autor: Lotnik »
Ja zażywałem hmm...
lek pt. Asentra
dawka: 2xdziennie po 50mg
substancja czynna: sertralina (chyba) bo nie mam ulotki przy sobie
ChÓj!
  • 1199 / 7 / 0
Lek: Asentra
Dawka: 50 mg raz na dzien
Czas leczenia: 8 dni
Ocena: pierwsze 5 dni mdłości, rozkojarzenie, czułem sie troche jak dzień po DXM, od 3 dni nudnosci zniknely i powli zaczynają pojawiać siępozytywne efekty(jednak nadal subtelne) np. zauwazylem ze niektore programy w Tv oglądam z zainteresowaniem(kiedys bylo inaczej). Mam nadzieje ze to nie koniec narastania tych pozytywnych efektow i bedzie jeszcze lepiej. Acha i do zalet mozna zaliczyc bardzo realistyczne sny ;).
  • 7 / 1 / 0
Najgorszy antydepresant jaki dostawałem to mianseryna - mianserick czy jakoś tak nazwa handlowa. Jak później ze znajomą neurolog rozmawiałem lek ten tyra cholernie układ krwionośny a w szczególności szpik. Jak już brać coś z antydepresantów to seronil- ja brałem w dawkach 20-40 mg i ogólnie mówiąc pomagał mi.
"Człowiek nie rodzi się ani nie umiera. Przychodząc na świat, nie przestaje się odraczać gdyż jest wieczny i trwa nieprzerwanie"
  • 333 / 10 / 0
Ja biore Coaxil (substancja czynna to tianeptyna 12,5mg) 3x dziennie. Slaby lek, malo skutkow ubocznych. Po dluzszym zazywaniu zaczyna dzialac wyraznie przeciwlekowo i troche przeciwdepresyjnie. Lubie go.
Jakos tam sobie zyje... Nie jest zle :)
  • 1154 / 32 / 0
Coaxil jak dla mnie nie dziala wcale. Bardzo slaby lek. Te biale drazetki wygladaja jak jakies witaminy ;-) .
ODPOWIEDZ
Posty: 3806 • Strona 1 z 381
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.