Anahuasca

Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 3965 / 243 / 894

Mistrz pisze:
takie analogi sie nazywaja pharmahuasca albo anahuasca.

Niezupełnie, pharmahuasca to określenie analogu, w którym zamiast rośliny użyto leku, np. moklobemidu.
  • 1387 / 1 / 0

Spotkałem się z opinią, że Banisteriropsis caapi działa o wiele gwałtowniej i silniej niż Pengulum harmala. Chodzi mi o kwestie "oczyszczające" tj wymioty i biegunka.

Picie co drugi dzień silnego iMAO jest zdrowe powiadasz?

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Austria: Kup odzież, a ecstasy otrzymasz w bonusie

Para z austriackiego miasta Linz zamówiła pocztą ubrania, ale w paczce znalazła tabletki ecstasy o wartości 500 tysięcy euro.
  • 3965 / 243 / 894

Podobno właśnie tak.
  • 16 / / 0

w peganum harmala sa rozne ciezkie oleje i jakies lekko toksyczne dziwne rzeczy (vascinone i vascine). glownie przez oleje harmala siada ciezej na zoladku i wymioty sa bardziej fizjologiczne niz te "oczyszczajace dusze" po caapi.

caapi i harmala to odwracalne imao wiec nie jst to takie grozne. podobno jest to zdrowe. znam kilka osob ktore braly caapi pare razy w tygodniu przez dlugi okres czasu(gdzies w amazonii, ponoc tam to normalne) i wygladaja duzo mniej neurotycznie niz wiekszosc ludzi :d nic nie mowili o skutkach ubocznych... Ruta stepowa jest natomiast toksyczna przy czestym przyjmowaniu, przy pojedynczym rowniez, ale jak sie bedzie toksycznosci dorzucac do pieca czesto to moze byc niewesolo
  • 1387 / 1 / 0

Mistrz pisze:
wymioty sa bardziej fizjologiczne niz te "oczyszczajace dusze" po caapi.
Hehehe, no na pewno. Gdzieś czytałem, chyba nawet pamiętam gdzie, że nasz amazoński iMAO truje pasożyty znacznie lepiej niż ruta. Znaczy nie całkiem takie to duchowe oczyszczenie :P

Odwracalne, wiem. W sumie przy zastosowaniu odpowiedniej diety, czemu nie...
Mistrz pisze:
wygladaja duzo mniej neurotycznie niz wiekszosc ludzi
Wczoraj czytałem na forum, że caapi sprzyja rozwojowi receptorów seretoninowych (ke? może coś pomyliłem, ale chyba tak), może to dlatego?
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 589 / / 0

Gwałtowniej i silniej? Który kolor?
  • 1387 / 1 / 0

A tego to Ci nie powiem, bo nie wiem.
Użytkownik nieaktywny
  • 1 / / 0

Witam. Gdzie mogę teraz obecnie zakupić składniki do anahuasci, chodzi mi sklepy internetowe + ceny w miarę normalne + możliwość wysyłki do Polski.
http://www.maya-ethnobotanicals.com/ <=== ten sklep już odpada, gdyż nie wysyłają składników do krajów, w których jest to nielegalne.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • 3 / / 0

Poszperawszy w internetach natknąłem się na taką oto pracę:

https://ecitydoc.com/download/ayahuasca ... nalogi_pdf

Szczerze przyznam, że zaintrygowała mnie Trzcina pospolita (Phragmites australis) a raczej jej kłącza.
Co prawda nie zawiera dużo Boskiej molekuły, aczkolwiek ugotowanie w garnku ~30g części podziemnych z odpowiednią dozą kwasu cytrynowego, jeśli miałoby to pomóc, powinno dać już jakiś rezultat. Moja wiedza niestety nie obejmuje okresu zbiorów w/w kłączy i najlepszych do tego stanowisk więc trzeba zastosować metodę prób i błędów.
Zaznaczam, że jest to niewypróbowana (jeszcze) przeze mnie metoda wstąpienia do "nadwymiaru" ale kilka trip- raportów wręcz zachęca.

https://trawka.org/topic/31863-analogi- ... pospolita/

Jako IMAO osobiście zamierzam użyć Passiflora incarnata lub Passiflora caerulea (10-20g suszu?) dorzucając może jeszcze kwiatu czerwonej koniczyny albo gałązki ( z naciskiem na korę) Rokitnika zwyczajnego.

Jak uważacie, sprawdzi się ten przepis? Składniki banalnie proste w uzyskaniu... Aż podejrzanie za proste. Choć mimo wszystko nie tracę nadziei. :cheesy:
Użytkownik nieaktywny
  • 371 / 94 / 16

Z tego co pamietam to trzciny ( phalaris, twoja to chyba jakas inna ) zawieraja jakas toksyczna substancje, ktora sie gryzie z imao ( gramina? ). Dlatego tylko ekstrakcja polaczona z izolacja poszczegolnych molekol.

Potrzebujesz troche wiecej passiflory niz te 20g. Kiedys czytalem na nexusie post typa, ktory aktywowal DMT przy ilosci 300g. Wklep w duckduckgo to powinno wyskoczyc.
Wróć do „Ayahuaska”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata