Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 25 • Strona 3 z 3
  • 129 / 25 / 0
@Mefistofeles1945 @FAMAS1980 pomyslcie sobie jak mnie amfa zniszczyla jak wplacam 50 euro wyplacilem 1100 euro i w sumie nic 0 emocji 0 szczescia naprawde nic nie czuje jak gram w sumie sie oduzanieleznilem od hazardu tym ze to juz nudne nic mi nie daje przyjemnosci to samo z konikiem juz mi sie nawet nie chce na towarze atakowac bydlakiste //cut//

Wycięty off-topic / 909
  • 2180 / 209 / 210
Walenie w nosa i napierdalanie hazardu to chyba gorsze połączenie niż nieludzkie masturbowanie się 16 godzin dziennie. Nie dość, że tracisz zdrowie to jeszcze hajs. Czy są jeszcze jakieś gorsze krzyżowe uzależnienia, niż amfa + hazard? Ile to desperacji trzeba? Nie żebym kogoś oceniał, ale wpierdolić się w taki krzyżyk mega słabo.
deep mod
  • 2910 / 773 / 5
Jakiekolwiek stimy + hazard.
Nie znam nikogo, kto wyszedłby na plus w takiej sytuacji. Czasem coś wpadnie ale w końcowym bilansie zawsze straty i długi.
Ziomek raz wyjebał 33k eurasów, kręcąc po 10 chyba. Cztery czy pięć godzin później pytał czy mam 50 pożyczyć %-D
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 3 / / 0
Nie polecam tego połączenia. Wywalasz hajs bez żadnych emocji.
Emocje przychodzą następnego dnia na zwale i jest meeeega moralniak+poczucie, że jest się debilem i wywaliło się oszczędzany skrupulatnie hajs.
  • 48 / 6 / 0
Jak pracowałem w Holandii to byłem na mieszkaniu z naprawdę wporzo ziomeczkiem, ale wpierdolony konkret w futer i hazard, w PL dawniej miał żonę, ale przepierdolił mieszkanie gdzieś z około 250 tysi i uciekł z kraju, pamiętam jak razem fugowaliśmy i chciał mnie wyciągnąć na maszyny, ale odmówiłem, bo miałem już lekką przeszłość hazardową, on poszedł, wypłata tygodniowa poszła i nad ranem mu pożyczałem dychę ojro na jedzenie, tak samo potrafił walić te krechitosy wielkości palca u ręki co 30 minut i jak robocop napierdalać paluchem w jakieś kasyna online, jednorękiego bandyte katował niemiłosiernie, jednego wieczora graliśmy ogólnie ekipą w karty, wiadomo, szczurki i kolorki, no i Michał bo tak było mu na imię multitaskingował jak AI w walenie w ekran i oranie przy stole, tak cisnął, cisnął i los chciał, że mu szło, kurwa, naprawdę dobrze mu siadało, końcowo, jak już sie towarzystwo rozeszło, to se tam pokręciłem razem z nim i to w jakich problemach finansowych siedział i jak mu sie paliło pod dupą, mogło odejść na najbliższy czas w niepamięć i dać mu dobry fundament do odbicia się na chwile obecną, na plusie tego wieczora był 2,5k euro, jak szedłem spać to go jeszcze poprosiłem, żeby dał se spokój serio, bo będzie tylko gorzej, ale on wie, już chwilka i kończy, rano wyszedłem z pokoju to siedział w tej samej pozycji w której go widziałem ostatnio i pytam jak tam kolory Las Vegas nocą, co tam?
-no średnio idzie...
-średnio?
-nooo, wiesz kurwa, już bez takiego farta... minus 150 jestem, miałbyś 20 w gotówce pożyczyć to skoczę na piętro nam ogarnąć fetkę i sie odegramy %-D
ODPOWIEDZ
Posty: 25 • Strona 3 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.