Amfetamina i do pracy

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 35 / 1 / 0

Do fizycznej monotonnej pracy to ideał. Kazda praca umyslowa na A w moim pzypadku po prostu nie wychodzi
  • 7 / 2 / 0

14 października 2017samichan pisze:
24 września 2017UnTill69 pisze:
skład: NIE kryształ.
Wybaczcie mój brak wiedzy, ale czemu nie kryształ?
Przepraszam za brak precyzji, w moim rozumieniu kryształ = ogól RC / substancji sprzedawanych obecnie przez oszustów jako amfetamina,
nie mający nic wspólnego z tą substancją.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Premier Mateusz Morawiecki zasypany pytaniami o legalizację marihuany

Premier Mateusz Morawiecki w nagraniu opublikowanym na swoim profilu Facebook zapytał, “co zrobić, aby nasza codzienność była jeszcze lepsza, a Polska była coraz lepszym miejscem do życia dla wszystkich z nas?”
Użytkownik zbanowany
  • 156 / 26 / 0

17 października 2017UnTill69 pisze:
14 października 2017samichan pisze:
24 września 2017UnTill69 pisze:
skład: NIE kryształ.
Wybaczcie mój brak wiedzy, ale czemu nie kryształ?
Przepraszam za brak precyzji, w moim rozumieniu kryształ = ogól RC / substancji sprzedawanych obecnie przez oszustów jako amfetamina,
nie mający nic wspólnego z tą substancją.
Popieram w 100% / Pozdrawiam.
  • 659 / 53 / 0

Przy umysłowej pracy trzeba tak samo robić przerwy jak bez wspomagania, a także uważać na urojenia, które mogą pogrążyć projekt. Przy tym mogą wystąpić wahania nastroju i zapętlenia, a także zaburzona samoocena. Jeśli jednak wychodzi dobrze (tu potrzebne obiektywne zdanie kogoś innego), to na dłuższą metę (jeśli powtórnie również bierzemy do pracy witaminę), istnieje ryzyko nałogu oraz utraty zainteresowań związanych również z pracą.

PS.
Jeśli jest jednak właściwy towar, to urojenia na fazie są rzadkością i faktycznie odczuwa się subiektywną poprawę percepcji.
  • 4 / / 0

Odradzam takie klimaty podobnie jak praca na zejściu. Przerabiałem to i nie jestem dumny z tego jak pomyślę o konsekwencjach, ale nie o następstwa chodzi tylko o przyjemność , która jest silniejsza.
Pozdrawiam tych co teraz ... pracują przyjemnie.
  • 5 / 4 / 0

Chyba tylko do przerzucania węgla.
Przy pracy umysłowej może się wydawać, że pracujesz efektywniej... no właśnie, słowo-klucz "wydawać". A tak naprawdę stajesz się pocącym się szczurem i IQ spada ci o 20 pkt.

Ale czujesz się zajebiście.

Wniosek: jak nie zależy ci na efektach, ćpaj fetę w pracy.

BOR

Użytkownik nieaktywny
  • 4 / / 0

To prawda , nieraz byłam na fecie w pracy i tylko się wydaje że jest sie efektywniejszym a tak naprawdę to pracujesz o wiele wolniej niż normalnie bo bardziej zwracasz uwagę na szczegóły
  • 237 / 7 / 0

Tak teoretyzując - czy nie lepsza do pracy umysłowej byłaby odmiana S, czyli ten izomer rzadszy dużo i bardziej działająćy na dopamine niz R który głównie na NA działa?
Jeśli dobrze kojarzę, to noradrenalina jest chyba głównym winowajcą tego nadmiernego zaabsorbowania jedną czynnością, ewentualnie rozpoczynania miliona różnych rzeczy i niemożności optymalnego rozwiazania tego jednego problemu do którego się zasiadło?
Przy dopaminie raczej ogar powinien być? Dodatkowo dopa raczej pomaga na funkcje poznawcze w odpowiednim stopniu z tego co kojarzę.

wiadomo, że jeśli euforia się pojawi to chyba przy każdym neuroprzekaźniku będzie to groziło tym, że będziemy chcieli tylko robić i robić, a nie - zrobić. Jednak lekkie przesadzenie z dopaminą nie powinno skutkować aż takim wkręceniem i wymianianymi tu przez większość skutkami ubocznymi jak przesadzenie z noradrenaliną?

dobrze kminie, ktoś coś?
  • 23 / 2 / 0

Jak pracowałem na magazynie w Holandii to masa Polaków latała na fecie, przez to normy były tak wyjebane w kosmos, że normalny człowiek bez ćpania nie dał rady wyrobić choćby 70%...
  • 542 / 96 / 0

Sprawdza się na krótką metę
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata