Amfetamina i do pracy

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 48 Strona 4 z 5
Rejestracja: 2017
  • 35 / 1 / 0


Do fizycznej monotonnej pracy to ideał. Kazda praca umyslowa na A w moim pzypadku po prostu nie wychodzi
Rejestracja: 2017
  • 7 / 2 / 0


14 października 2017samichan pisze:
24 września 2017UnTill69 pisze:
skład: NIE kryształ.
Wybaczcie mój brak wiedzy, ale czemu nie kryształ?
Przepraszam za brak precyzji, w moim rozumieniu kryształ = ogól RC / substancji sprzedawanych obecnie przez oszustów jako amfetamina,
nie mający nic wspólnego z tą substancją.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Były wiceprezes Wisły Kraków wśród zatrzymanych przez CBŚP. Chodzi o handel narkotykami

Kilkanaście osób - wśród nich były wiceprezes Wisły Kraków - zatrzymanych nad ranem przez Centralne Biuro Śledcze Policji. Śledztwo dotyczy handlu narkotykami.
Rejestracja: 2017
  • 141 / 20 / 0


17 października 2017UnTill69 pisze:
14 października 2017samichan pisze:
24 września 2017UnTill69 pisze:
skład: NIE kryształ.
Wybaczcie mój brak wiedzy, ale czemu nie kryształ?
Przepraszam za brak precyzji, w moim rozumieniu kryształ = ogól RC / substancji sprzedawanych obecnie przez oszustów jako amfetamina,
nie mający nic wspólnego z tą substancją.
Popieram w 100% / Pozdrawiam.
Rejestracja: 2012
  • 611 / 46 / 0


Przy umysłowej pracy trzeba tak samo robić przerwy jak bez wspomagania, a także uważać na urojenia, które mogą pogrążyć projekt. Przy tym mogą wystąpić wahania nastroju i zapętlenia, a także zaburzona samoocena. Jeśli jednak wychodzi dobrze (tu potrzebne obiektywne zdanie kogoś innego), to na dłuższą metę (jeśli powtórnie również bierzemy do pracy witaminę), istnieje ryzyko nałogu oraz utraty zainteresowań związanych również z pracą.

PS.
Jeśli jest jednak właściwy towar, to urojenia na fazie są rzadkością i faktycznie odczuwa się subiektywną poprawę percepcji.
Rejestracja: 2017
  • 4 / / 0


Odradzam takie klimaty podobnie jak praca na zejściu. Przerabiałem to i nie jestem dumny z tego jak pomyślę o konsekwencjach, ale nie o następstwa chodzi tylko o przyjemność , która jest silniejsza.
Pozdrawiam tych co teraz ... pracują przyjemnie.
Rejestracja: 2011
  • 5 / 4 / 0


Chyba tylko do przerzucania węgla.
Przy pracy umysłowej może się wydawać, że pracujesz efektywniej... no właśnie, słowo-klucz "wydawać". A tak naprawdę stajesz się pocącym się szczurem i IQ spada ci o 20 pkt.

Ale czujesz się zajebiście.

Wniosek: jak nie zależy ci na efektach, ćpaj fetę w pracy.

BOR

Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 4 / / 0


To prawda , nieraz byłam na fecie w pracy i tylko się wydaje że jest sie efektywniejszym a tak naprawdę to pracujesz o wiele wolniej niż normalnie bo bardziej zwracasz uwagę na szczegóły
Rejestracja: 2015
  • 211 / 7 / 0


Tak teoretyzując - czy nie lepsza do pracy umysłowej byłaby odmiana S, czyli ten izomer rzadszy dużo i bardziej działająćy na dopamine niz R który głównie na NA działa?
Jeśli dobrze kojarzę, to noradrenalina jest chyba głównym winowajcą tego nadmiernego zaabsorbowania jedną czynnością, ewentualnie rozpoczynania miliona różnych rzeczy i niemożności optymalnego rozwiazania tego jednego problemu do którego się zasiadło?
Przy dopaminie raczej ogar powinien być? Dodatkowo dopa raczej pomaga na funkcje poznawcze w odpowiednim stopniu z tego co kojarzę.

wiadomo, że jeśli euforia się pojawi to chyba przy każdym neuroprzekaźniku będzie to groziło tym, że będziemy chcieli tylko robić i robić, a nie - zrobić. Jednak lekkie przesadzenie z dopaminą nie powinno skutkować aż takim wkręceniem i wymianianymi tu przez większość skutkami ubocznymi jak przesadzenie z noradrenaliną?

dobrze kminie, ktoś coś?
Rejestracja: 2019
  • 18 / 1 / 0


Jak pracowałem na magazynie w Holandii to masa Polaków latała na fecie, przez to normy były tak wyjebane w kosmos, że normalny człowiek bez ćpania nie dał rady wyrobić choćby 70%...
Rejestracja: 2016
  • 158 / 4 / 0


Hej, jeśli można wiedzieć kolego @up, był to może magazyn do order pickingu? Np AH lub Jumbo? ;>
Posty: 48 Strona 4 z 5
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości