Amanita Muscaria - Palenie

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Czy paliłeś muchomora ?

24%
Tak
33
76%
Nie
103

Liczba głosów: 136

Użytkownik nieaktywny
  • 136 / / 0

Jak w temacie. Chciałbym się dowiedzieć jak przyrządzić susz ze skurki do spalenia dżointa z Muchomora czerwonego.
Czy dla was palenie muchomora jest 'normalne', czy raczej hardkorowe i palicie raz na ruski rok? Czy paląc muchomora czerwonego można umrzeć lub zachorować ? Czy palicie kropki białe czy skórke bez kropek. Szczerze mówiąc boje się troche Muchomorów, chyba przez ostrzeżenia rodziców w dzieciństwie. Czekam na odpowiedzi, z chęcią przeczytam poradnik krok po kroku tripa pt: 'spalenie jointa ze skórki muchomora czerwonego' ;)

Użytkownik nieaktywny
  • 139 / / 0

Nie paliłem, nie jadłem żadnego muchomora. Od małego wmawiano mi, że to silnie trujące. Musiałbym znać dokładne dawkowanie, być w 100% pewny gatunku i pochodzenia grzyba oraz być naocznym świadkiem, że ktoś przeżył takie przyjęcie żeby pomyśleć czy spróbowac... :-p

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Tu nie ma masowych zgonów po dopalaczach. Będzie protest przeciwko nim

Czyli, wierzcie lub nie - Super Express walczy z fake newsami :)

• 108 / 2 / 0

Ja jadłem, piłem wywar, paliłem skórke i przeżyłem. Wszyscy współpodróżnicy też i założe się że na tym forum jest więcej takich popaprańców ;-) Wszystko, co dało sie o tym napisać już napisałem w wątku nieopodal (Amanita muscaria jakby coś).

a.

• 296 / / 0

Nie pal. Jedz. Tylko pomysl najpierw jak przygotowac kapelusznika do konsumpcji. Nie zapomnij opowiedziec jak bylo.

• 414 / 2 / 0

Ponoć nie warto palić - trip jest krótszy i słabszy.

• 130 / / 0

ktos moze powiedziec w jakich ilosciach sie to pali ?? np. skorka z duzego kapelusza wystarczy na 2 poczatkujace osoby? i z czego to palic? z lufy?

• 414 / 2 / 0

ktos moze powiedziec w jakich ilosciach sie to pali ?? np. skorka z duzego kapelusza wystarczy na 2 poczatkujace osoby? i z czego to palic? z lufy?

Najlepiej takiej od czołgu...

gGg

• 87 / / 0

Wczoraj spaliłem wyszuszoną (na kaloryferze) skórkę muchomorka o średnicy 6cm. Zrobiłem lolka i dodałem tytoniu. Smak nawet ciekawy ale efektów nie uzuskałem żadnych poza świecącymi się oczami :)
Ostatnio zmieniony 04 września 2006 przez gGg, łącznie zmieniany 1 raz.

• 130 / / 0

hmmm czyli potrzeba wieksza ilosc :) niech napisze ktos kto w ten sposob go spozywal :>

Użytkownik nieaktywny
  • 5 / / 0

x
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2007 przez Kras, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata