Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 8006 Strona 520 z 801
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 178 / 19 / 0

15 października 2018jezus_chytrus pisze:
Mi tolerancja po 5 latach abstynencji spadła dokładnie do poziomu dziewicy. Powiem więcej - 0.5 mg zwaliło mnie z nóg. Wprawdzie byłem wyczerpany bieganiem 3 dni z rzędu (łącznie ponad 30 km) i zajarałem MJ 10 minut po wzięciu Afobamu, ale czegoś takiego się nie spodziewałem
Abstynencji? Czyli rozumiem, że wcześniej byłeś od alprazolamu uzależniony? Faktycznie, bój się więc substancji i najlepiej pozbądź się zapasów. Co do knock-outu po Mj, podobne doświadczenie miałem wczoraj po 2 piwach i 2 mg alproxu (i 2 bongach)- chwilę pooglądałem film, po czym położyło mnie do spania na 12 godzin. Substancje przyjemnie się miksują, ale trzeba uważać z proporcjami.
Na marginesie- skun to jednak jest mocna używka- nie taka "miękka"- skoro odczuwam ją wyraźnie nawet po 2 mg alprazolamu...kiedyś legitnego kwasa nie poczułem po identycznej dawce!
Rejestracja: 2014
  • 8758 / 1180 / 0

^
Tak, byłem uzależniony ogólnie od benzodiazepin. Przerobiłem praktycznie wszystkie dostępne w aptece, ale to Alprazolam spodobał mi się najbardziej - taka kokaina wśród tej grupy leków.
Nigdy nie zapomnę, kiedy jeszcze niczego nieświadomy poleciałem sobie na drugi koniec świata odwiedzić siostrę. Wziąłem jakiś tam zapas, ale nie przewidziałem galopującej tolerancji. Zapas skończył się zatem wcześniej, niż zakładałem i dopadło mnie to piekło na ziemi - bo inaczej tego nazwać nie można... Na szczęście powiedziałem siostrze, a ona załatwiła receptę od lekarki mieszkającej piętro niżej. Ogromny fart, bo akurat wyjeżdżała na kilka dni nad ocean - wypisała dosłownie w bramie po wyjechaniu z parkingu podziemnego... Minuta później i byłoby pozamiatane.
Po powrocie szybko przeszedłem na Xanax SR, a potem klony, które ostatecznie (po 2 latach) udało się odstawić.

Nie boję się powrotu do benzo - jak migną mi gdzieś te opakowania Xanaxu, to nie czuję kompletnie nic - obojętność. Czasem nawet miałbym ochotę na małe uspokojenie, ale wspomnienie tego feralnego razu na śmiesznej dawce skutecznie mnie odstrasza.

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Bułgaria: Dymisje w MSW po aferze narkotykowej

Dyrektor bułgarskiej Głównej Dyrekcji do Walki z Przestępczością Zorganizowaną (GDBOP) Iwajło Spiridonow i wiceszef służb operacyjnych MSW Georgi Arabadżijew podali się w piątek po południu do dymisji w związku z aferą narkotykową - poinformowało MSW.
Rejestracja: 2018
  • 10 / 1 / 0

Co do kodeiny to w moim przypadku, najpierw wziąłęm 1mg alpra potem 450mg kody i kolejne w 1mg i alpra ewidentnie zbiła kode
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 751 / 0

@extra333
Chyba masz małą tolerancje na benzodiazepiny i dlatego takie działanie, po prostu alpra przebiła kodeine.Następnym razem zmniejsz dawkowanie alprazolamu.
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0

Dostałem Alprox na awaryjną sytuacje, chce przetestować alpre w domu żeby zobaczyć jak na to reaguje. Nigdy nie brałem benzo, nic nie ćpałem od jakiej dawki spróbować? 0,25mg będzie w porządku, i normalnie mogę ją na pół przeciąć?

Planowo mam spróbować alprox dwa razy w domu żeby wyczuć dawkę jaka na mnie najlepiej działa, tylko czy po tych dwóch razach nie wyrobię sobie już jakiejś tolerancji? Nie znam się kompletnie, przeczytałem paręnaście stron wstecz ale nie znalazłem tego czego potrzebuje.
Rejestracja: 2018
  • 19 / 5 / 0

Siemanko
Dostałem od ziomka 4 tabletki Alproxu, twierdzi że są one po 2mg (4x2mg). Warto wspomnieć że nie jest diler wiec interesu w klamaniu by nie mial, predzej dostalby sam zle info.
Z szybkiego researchu wynika jednak ze sa to tabletki 4x1mg. Poniewaz jednak nie ma lepszego miejsca weryfikacji pytam tutejszych znawców: Białe tabletki, z przedziałkiem na środku, ORN 50; 1 czy 2mg?
Rejestracja: 2016
  • 2732 / 493 / 7

[mention]Quo_Vadis_Domine[/mention], to tabletki 1mg.

19 października 2018michaelel pisze:
0,25mg będzie w porządku, i normalnie mogę ją na pół przeciąć?
Tak, możesz. 0.25mg to dobry wybór, najlepiej zacząć od jak najmniejszej dawki, a 0.25mg to najmniejsza dawka dostępna na rynku. Oczywiście, jeśli po zażyciu uznasz, że to za dużo, to możesz wziąć jeszcze mnie.
Planowo mam spróbować alprox dwa razy w domu żeby wyczuć dawkę jaka na mnie najlepiej działa, tylko czy po tych dwóch razach nie wyrobię sobie już jakiejś tolerancji? Nie znam się kompletnie, przeczytałem paręnaście stron wstecz ale nie znalazłem tego czego potrzebuje.
Nie, nie wyrobisz sobie tolerancji po kilku razach. Te kilka pierwszych prób jak najbardziej możesz zrobić. Pamiętaj, że jeśli znajdziesz swoją dawkę dorzucając, to potem ta sama dawka wzięta na raz może okazać się zbyt mocna, bo alprazolam działa krótko, także kumuluje się w organizmie, ale po okresie swojego najsilniejszego działania zaczyna działać coraz słabiej. Sprawdzaj godziny dorzutek.
Rejestracja: 2012
Użytkownik zbanowany
  • 609 / 15 / 0

[mention]michaelel[/mention], jak chcesz tylko sprawdzić działanie, to nie rób dorzutek, tylko weź następnego dnia.
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 178 / 19 / 0

Wczoraj 1.5 mg alprazolamu I słabo, dopiero jak dorzuciłem 1 mg poczułem wyraźne działanie. Tolerancja przy A pojawia się błyskawicznie. Zero regularności, zawsze rekreacyjnie więc dawki ok 1-2-3 mg na raz, zero ciągów chyba że kilka dwu-dniowych.
A teraz dopiero 2.5 mg zadziałało.
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0

Przed wczoraj zjadłem 6/2mg aplry dorzuciłem 4/0,25 afobamu i muszę powiedzieć przy tym że to mój drugi raz.Ale było całkiem dobrze jak na taki mały temat.Tylko spałem długo i zapomniałem mieszkania posprzątać :D
Posty: 8006 Strona 520 z 801
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1232 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kateordie, Mathheus i 1 gość