Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 6050 Strona 520 z 605
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 178 / 17 / 0


Odnośnie zamienników- odnoszę wrażenie (z tego co widzę, jak większość)- że nie ma absolutnie żadnej różnicy, poza marką.
Dzisiaj nabyłem alprox 1 mg (18.99 zł vs ok. 50 zł xanax !), w gustownym słoiczku, opakowaniu moim zdaniem ładniejszym niż oryginalny xanax.
Właśnie mi się ładują 2 mg, nie odczuwam żadnej różnicy przy generykach/ xanie, poza ceną (a ta jest już wyraźna). No i poza fajnym opakowaniem ^_^
alprox1mg.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2018
  • 2099 / 700 / 1


15 października 2018klemcio97 pisze:
Cześć, mam pytanie do osób które przyjmowały alprazolam przez okres kilku miesięcy. Na początku przyjmowałem xanax doraźnie w dawce 1mg przez ok 2 miesiące. Potem zaczęło się zwiększanie dawki aż osiągnąłem dawkę ok 7mg dziennie. Ten stan utrzymywał się ok miesiąc z kawałkiem, potem trafiłem na odwyk. Obecnie nie przyjmuje Xanaxu już od jakiegoś miesiąca. Ile czasu potrzeba aby zredukować tolerancję?
Nie powinieneś ponownie wracać do tego leku. Ma na Ciebie wyraźne działanie uzależniające. Wspaniale, że udało Ci się odstawić na detoksie. Jednak każdy kolejny powrót do przyjmowania będzie trudniejszy do odstawienia. Staraj się trzymać jak najdalej od benzo.
natomiast co do meritum pytania, to okres pomiędzy 6 a 12 miesiącami byłby wg mnie właściwszy, dla wyzerowania tolerancji. (choć widziałem przypadki w których ludzie po 2-3miechach wracali jak dziewice do dawki 0,5mg i działało jak za pierwszym razem. ) Niestety tolerancja błyskawicznie wróci. Zostaniesz tylko z uzależnieniem na wysokich dawkach i kolejną koniecznością detoksu.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Gra Judgment po skandalu z narkotykami stała się hitem

Nic nie robi grom takiej reklamy, jak odrobina kokainy. Na jej zażywaniu został przyłapany jeden z aktorów głosowych gry Judgment – po deklaracji Segi o wycofaniu tytułu ze sprzedaży gracze błyskawicznie wykupili 97% wyprodukowanych kopii.
Rejestracja: 2014
  • 5437 / 540 / 0


Mi tolerancja po 5 latach abstynencji spadła dokładnie do poziomu dziewicy. Powiem więcej - 0.5 mg zwaliło mnie z nóg. Wprawdzie byłem wyczerpany bieganiem 3 dni z rzędu (łącznie ponad 30 km) i zajarałem mj 10 minut po wzięciu Afobamu, ale czegoś takiego się nie spodziewałem... Przez ok 1.5 - 2 h nie byłem zdolny usiedzieć nie zasypiając. Zasypiałem i budziłem się co kilka (naście) minut. Z jednej strony było przyjemnie, ale z drugiej żałowałem, że zmarnowałem wieczór.
W szafie mam prawie całe opakowanie tego Afobamu (i 2 paczki Xanax'u), ale kolejnej próby zwyczajnie się boję. To już chyba nie dla mnie.
Rejestracja: 2017
  • 33 / / 0


Wgl zazdroszcze dawkowania typu 3 mg alpry i 100 mg kody WOW mnie robi dopiero plus minus 500 mg kody. alpra klepie juz od 1,5 dobrze jak dopije jakies piwka. I alpra tylko na podstawke bo na dorzutke to psuje całą fazę kodeinową <3
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 178 / 17 / 0


15 października 2018jezus_chytrus pisze:
Mi tolerancja po 5 latach abstynencji spadła dokładnie do poziomu dziewicy. Powiem więcej - 0.5 mg zwaliło mnie z nóg. Wprawdzie byłem wyczerpany bieganiem 3 dni z rzędu (łącznie ponad 30 km) i zajarałem mj 10 minut po wzięciu Afobamu, ale czegoś takiego się nie spodziewałem
Abstynencji? Czyli rozumiem, że wcześniej byłeś od alprazolamu uzależniony? Faktycznie, bój się więc substancji i najlepiej pozbądź się zapasów. Co do knock-outu po mj, podobne doświadczenie miałem wczoraj po 2 piwach i 2 mg alproxu (i 2 bongach)- chwilę pooglądałem film, po czym położyło mnie do spania na 12 godzin. Substancje przyjemnie się miksują, ale trzeba uważać z proporcjami.
Na marginesie- skun to jednak jest mocna używka- nie taka "miękka"- skoro odczuwam ją wyraźnie nawet po 2 mg alprazolamu...kiedyś legitnego kwasa nie poczułem po identycznej dawce!
Rejestracja: 2014
  • 5437 / 540 / 0


^
Tak, byłem uzależniony ogólnie od benzodiazepin. Przerobiłem praktycznie wszystkie dostępne w aptece, ale to alprazolam spodobał mi się najbardziej - taka kokaina wśród tej grupy leków.
Nigdy nie zapomnę, kiedy jeszcze niczego nieświadomy poleciałem sobie na drugi koniec świata odwiedzić siostrę. Wziąłem jakiś tam zapas, ale nie przewidziałem galopującej tolerancji. Zapas skończył się zatem wcześniej, niż zakładałem i dopadło mnie to piekło na ziemi - bo inaczej tego nazwać nie można... Na szczęście powiedziałem siostrze, a ona załatwiła receptę od lekarki mieszkającej piętro niżej. Ogromny fart, bo akurat wyjeżdżała na kilka dni nad ocean - wypisała dosłownie w bramie po wyjechaniu z parkingu podziemnego... Minuta później i byłoby pozamiatane.
Po powrocie szybko przeszedłem na Xanax SR, a potem klony, które ostatecznie (po 2 latach) udało się odstawić.

Nie boję się powrotu do benzo - jak migną mi gdzieś te opakowania Xanaxu, to nie czuję kompletnie nic - obojętność. Czasem nawet miałbym ochotę na małe uspokojenie, ale wspomnienie tego feralnego razu na śmiesznej dawce skutecznie mnie odstrasza.
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0


Co do kodeiny to w moim przypadku, najpierw wziąłęm 1mg alpra potem 450mg kody i kolejne w 1mg i alpra ewidentnie zbiła kode
Rejestracja: 2011
  • 6373 / 551 / 0


@extra333
Chyba masz małą tolerancje na benzodiazepiny i dlatego takie działanie, po prostu alpra przebiła kodeine.Następnym razem zmniejsz dawkowanie alprazolamu.
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Dostałem Alprox na awaryjną sytuacje, chce przetestować alpre w domu żeby zobaczyć jak na to reaguje. Nigdy nie brałem benzo, nic nie ćpałem od jakiej dawki spróbować? 0,25mg będzie w porządku, i normalnie mogę ją na pół przeciąć?

Planowo mam spróbować alprox dwa razy w domu żeby wyczuć dawkę jaka na mnie najlepiej działa, tylko czy po tych dwóch razach nie wyrobię sobie już jakiejś tolerancji? Nie znam się kompletnie, przeczytałem paręnaście stron wstecz ale nie znalazłem tego czego potrzebuje.
Rejestracja: 2018
  • 19 / 4 / 0


Siemanko
Dostałem od ziomka 4 tabletki Alproxu, twierdzi że są one po 2mg (4x2mg). Warto wspomnieć że nie jest diler wiec interesu w klamaniu by nie mial, predzej dostalby sam zle info.
Z szybkiego researchu wynika jednak ze sa to tabletki 4x1mg. Poniewaz jednak nie ma lepszego miejsca weryfikacji pytam tutejszych znawców: Białe tabletki, z przedziałkiem na środku, ORN 50; 1 czy 2mg?
Posty: 6050 Strona 520 z 605
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcinpl i 3 gości