Alkohol i leki - łączenie.

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 2879 / 7 / 0

To po cholerę pytasz o coś, co jest powszechnie oczywiste, quod omnes intellegut.
  • 892 / 49 / 0

Po chuj się tu w ogóle wpierdalasz? Żeby mi dowalić? Liczyłem na odpowiedź podobną do odpowiedzi mstothet. Co mi się może zepsuć i tak dalej. Ale nie, przylazł ćpun i powiedział, że to głupie. Idź żryj swoją kodzie.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Narkotyki na festiwalu w Cieszanowie. Zatrzymano 7 osób

"Jeden z nich - 36-latek przyznał, że w lufce, którą trzymał w ręce, znajduje się należąca do niego marihuana i tylko częstował nią kolegę. Podczas przeszukania tego mężczyzny policjanci ujawnili także woreczek z białym proszkiem."
  • 2879 / 7 / 0

Przejrzałem neta i nie widzę przeciwzastrzeżeń mniejszych, niż dotyczących łączenia tego leku z alko tylko w przypadku, kiedy jest się astmatykiem. Niektórzy odradzali, ale bez uzasadnień. Trudno znaleźć potwierdzenie, że to bezpieczne połączenie. O jego bezpieczeństwie świadczy jedynie brak wyraźnych przeciwwskazań i informacyj o powikłaniach wynikających z takiego combo.
Także miksować można, ale pytasz o skutki zdrowotne - nie wiem czy takie badania znajdziesz, a wywnioskować można tyle, co właśnie powiedziałem.
Bez bulwersu,
pozdrawiam.

ps moim dragiem nie jest 'kodzia'.
Ostatnio zmieniony 05 października 2013 przez idontknow, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 892 / 49 / 0

Dzięki.
  • 854 / 34 / 0

ktory lek nasenny dziala najbardziej z alkiem?
  • 27 / / 0

Moze klony albo alpra?
  • 110 / 1 / 0

Movalis plus etanol, ktoś coś wie?
  • 237 / 6 / 0

domino_jachas pisze:
ktory lek nasenny dziala najbardziej z alkiem?
najbardziej usypiajaco zdecydowanie Mianseryna + alko. Jesli chodzi o rekreacje to jak ktos wyzej powiedzial alpra/klony
  • 299 / 4 / 0

alkohol nigdy mnie nie uzaleznil bo zle sie po nim czuje ale % +benzo zmieniaa dzialanie zwiodcza miesnie pewnosc siebie , gadatliwosc, czasem ospanie, luz ale na mnie raczej pobudzenie, nie odczuwam pozniej najmniejszego kaca bo klon dziala o wiele dluzej niz piwo, wiec czujesz sie dobrze. Pewnie rodzaj benzo zalezy scisle od osoby. Dodam ze od kad moi znajomi poznali tego plusy, niektorzy nie sa uzaleznieni jak ja ale raz na tydzien przy ostrym picu 0,25 mg klona robi juz swoja robote :) Ja na kacu po klonie mam najlepsze wyniki w pracy, akorat na mnie to tak dziala :) wczoraj po wypiciu 0,7 rano zjadlem 2 klony na 6 do pracy i jako jedyny zostalem wypuszczony z pracy o wiele wczesniej ze wzgledu na to ze mialem sile pracowac myslec i krecic bajere w robocie. Ale wiedomio kosztem zdrowia
  • 135 / 1 / 0

Ja kiedyś łączyłęm,alko z alprazolamem,ale nie polecam takiego mixu można szajby dostać,teraz już leków nie tykam gdy pije,bo to strasznie ryje umysł,i źle wpływa na organy wewnętrzne
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata