alfa-PVP

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 3134 Strona 1 z 314
Rejestracja: 2010
  • 1970 / 38 / 0


Rejestracja: 2011
  • 3 / / 0


Spadło mi z kosmosu. Internet jest bardzo ubogi w informacje na temat tego specyfiku, brak danych odnośnie dawkowania. Nie posiadam odpowiedniej wagi, lecz mam duszę odkrywcy i badacza, postanowiłem więc zaryzykować (FOR SCIENCE!) i spróbowałem małej dawki odmierzonej na oko (porównując z całą zawartością próbki było to jakieś 25mg).
Ładuje się błyskawicznie. Działanie jest wyraźne: następuje lekka poprawa nastroju, niezbyt silna stymulacja, chęć do rozmowy i słowotok, lekkie zaciskanie szczęk, suchość w gardle. Po 2 godzinach od zażycia działanie jest już znacznie osłabione i pojawia się lekka chęć dociągnięcia, czego jednak nie próbowałem. Po 9 godzinach od zażycia nie ma żadnych problemów z zaśnięciem.
Specyfik wydaje mi się nieco ciekawszy od bufedronu (nie mam porównania z MDPV ani alfa-PPP), jednak mam wrażenie, że mógłby być jeszcze ciekawszy przy większej dawce, ale resztki rozsądku powstrzymują mnie przed sprawdzeniem tego.
Wybaczcie ubogość tej relacji, w miarę dokonywania kolejnych eksperymentów będę ją uzupełniał (do przeanalizowania mam jeszcze ~150mg, ale raczej nie będę się z tym spieszył więc nie czekajcie w napięciu).
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2014 przez Thirteen, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: dodano link do Wikipedii, poprawiono nazwę skróconą

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Inwestujesz w konopie? Ten rynek wart jest miliardy

Medyczną marihuaną zainteresowało się wiele firm, głównie na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady. Rozwojowi branży zaczęły sprzyjać także nowe regulacje. Dzisiejszy rynek legalnej marihuany jest już wart miliardy dolarów, a spółki z tej branży są notowane na giełdach.
Rejestracja: 2007
  • 1558 / 5 / 0


To jest keton? Rzeczywiście informacji za dużo nie ma. Poprawienie humoru w stronę typu jestem kozakiem lubię rozpierdol czy uśmiech na twarzy i chęć komunikowania z innymi?
Rejestracja: 2009
  • 5092 / 197 / 8


Inaczej nazwać go można 4-desmethylpyrovalerone. Podejrzewam, że jest to inhibitor wychwytu zwrotnego katecholamin, zapewne w jakiś sposób gorszy od pyrovaleronu, bo to PV dostał się na rynek pierwszy. Może jednak okazać się lepszy od pMPPP i bardziej cywilizowany od MDPV. Potrzebne jest parę raportów, by stwierdzić. Być może sprawdzi się jako designer stymulant.
Rejestracja: 2011
  • 3 / / 0


Blefujesz pisze:
Poprawienie humoru w stronę typu jestem kozakiem lubię rozpierdol czy uśmiech na twarzy i chęć komunikowania z innymi?
Zdecydowanie to drugie. Jest fajnie, czujesz się dobrze i chcesz być miły dla wszystkich. Mnóstwo się mówi, ale raczej sensownie, jesteś w stanie skupić się na jednym temacie i prowadzić rozsądną rozmowę.
Rejestracja: 2006
  • 3255 / 60 / 8


surveilled pisze:
Podejrzewam, że jest to inhibitor wychwytu zwrotnego katecholamin, zapewne w jakiś sposób gorszy od pyrovaleronu, bo to PV dostał się na rynek pierwszy.
Nie rozumiem związku.
Blefujesz pisze:
To jest keton?
Tak, pełną gębą. Ale strukturalnie bardziej jak MDPV niż jak mefedron, tak w skrócie.

Nazwa kojarzy mi się bardziej z poliwinylopirolidonem niż ze stymulantami, nie sądzę by zrobiło to furorę.

@Rainbow Dash
Nie napisałeś, jaką drogę administracji wybrałeś, a to dość istotne w "badaniach". No i czy jesteś niemal pewien, że to właśnie ten związek?
Rejestracja: 2009
  • 5092 / 197 / 8


Czeslaw pisze:
surveilled pisze:
Podejrzewam, że jest to inhibitor wychwytu zwrotnego katecholamin, zapewne w jakiś sposób gorszy od pyrovaleronu, bo to PV dostał się na rynek pierwszy.
Nie rozumiem związku.
Zanim ktoś zsyntezował bogatszą o para-metyl wersję, na pewno zsyntezował także alfa-PVP wcześniej. Do sprzedaży w aptekach, domyślam się, dostaje się najlepszy ze związków. To takie moje luźne przemyślenia. Nawet, jeśli jest gorszy od PV, to PV jest niedostępny.
Rejestracja: 2006
  • 3255 / 60 / 8


Niekoniecznie, nie siedzę w syntezie organicznej ale synteza związku des-metylo mogła na przykład być do jakiegoś czasu niemożliwa. A bardziej prawdopodobne, że zsyntetyzowano go w laboratorium, tak jak całą grupę innych jego pochodnych, przeprowadzono badania i wybrano pyrovalerone ("pirowaleron" dziwnie wygląda %-D ) jako związek o najbardziej odpowiadających właściwościach farmakologicznych do leczenia zmęczenia, otyłości czy co tam nim leczono. Rekreacyjnie związek bez tej grupy metylowej może (przynajmniej w teorii) być ciekawszy - przecież na rynek wprowadzono PV nie dlatego, że dobrze kopał, tylko w celach leczniczych.

Inna sprawa, że też nie wierzę, by miał być ciekawy w działaniu (czy choćby ciekawszy od PV).
Rejestracja: 2011
  • 3 / / 0


Czeslaw pisze:
Nie napisałeś, jaką drogę administracji wybrałeś, a to dość istotne w "badaniach". No i czy jesteś niemal pewien, że to właśnie ten związek?
Sniff, innych sposobów nie próbowałem. Jestem przekonany, że to właściwa substancja - moderator nie pozwolił mi więcej napisać, więc skrobnę Ci PW i sam ocenisz.

Dalsze spostrzeżenia: działa bardzo krótko, psychiczne efekty utrzymują się godzinę, potem pozostaje wyłącznie lekkie pobudzenie. Zwiększanie dawki nie wydłuża działania. Nie występuje nic, co można by nazwać zejściem. Przy ~50mg wciągniętych na jeden raz odczuwałem lekki fizyczny dyskomfort, którego źródła nie potrafiłem określić, odwiodło mnie to od prób z wyższymi dawkami. Przy zażyciu 2x25mg w odstępie 2 godzin nie odczuwałem żadnych nieprzyjemności.
Podsumowując, fajne zastępstwo dla kawy. Uważam, że ta substancja jest o wiele fajniejsza niż bufedron, choćby dlatego, że po bufie dostaję sraczki i serce wali mi jak młot, a po alfa-PVP tych problemów nie mam. Sama euforia też wydaje mi się lepsza od tej bufedronowej.
Rejestracja: 2010
  • 208 / / 0


Zdecydowanie alfa-PVP daje radę, jeśli szuka się czegoś naprawdę podobnego - dawkowanie odrobinę wyższe (naprawdę odrobinę, wg mnie osoby bez wyrobionej tolerancji na substancje z tej grupy powinny ostrożnie podchodzić do informacji z internetu i zacząć od niższych dawek) i chyba też krócej działa, ale ciągle wychodzi bardzo ekonomicznie, w działaniu jak dla mnie identycznie (ale ja jestem niewrażliwa na subtelniejsze różnice, może ktoś jednak zauważy), niestety ma też wszystkie te same wady co MDPV. Nie polecam jeśli ktoś nie miał okazji spróbować tego ostatniego;)
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2011 przez MissTake, łącznie zmieniany 4 razy.
Posty: 3134 Strona 1 z 314
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości