alfa-PHP

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 75 / 7 / 0

Testował ktoś obecne sorty PHP w pudrze.
  • 104 / 13 / 0

Czy testowal ktos aphp od vendorow ktorzy widnieja w dziale sprzedawcy? Niech ktos cos skrobnie o jakości i dzialaniu

Bo ciagle zastanWiam sie zakupić i czy wartp wgl?

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Sprzedawał narkotyki 14-latkowi

Rok temu czterokrotnie udzielił marihuany 14 - latkowi, a w ubiegłym miesiącu sprzedał mu amfetaminę. Dwudziestolatek został zatrzymany i usłyszał już zarzuty.
  • 116 / 7 / 0

Podpinam się pod pytanie jak z terażniejszym towarem? Predziu ma ALPHA-PHP, ktos cos?
  • 543 / 28 / 0

Ja miałem ostatnio z kilku źródeł w tym od pred oraz legal i cloud . Dwa ostatnie były tym samym sortem wg mnie i dość dobrej jakości (biało kremowy proch), od pred miałem gdzieś miesiąc temu i był wyraźnie ciemniejszy sort taki beżowy ale biorąc pod uwagę różnice w cenie wypadał całkiem nieźle bo był może nieznacznie słabszy, teraz dostałem na dniach nowe zamówienie i mam spore zastrzeżenia i wydaje mi się że tym razem jest z czymś pomieszany , raz proch ma białe grudki wyraźnie innego koloru niż reszta materiału, waporyzowany dużo szybciej znika i zostawia czarne plamy na szkle co wcześniej nie miało miejsca , moc wydaje się też słabsza, wciągany wcześniej był dość agresywny dla nosa, teraz wyraźnie osłabło pieczenie. Z reguły pierwszy dzień po przerwie czuje nieprzyjemne psychogenne działanie tym razem tego nawet nie stwierdziłem. W działaniu jakieś bardziej do a-pihp się
wydaje zbliżone, głównie że ile bym nie spalił to jakiś niedosyt zostawia i uczucie jakieś denerwujące. Może to wynik że nałożyło się to na ogólnie chujowy nastrój spowodowany innymi aspektami nie związanymi z używkami. Tym niemniej reakcja z odczynnikami jest trochę inna w przypadku sortu od P. Wrzucam fote z reakcjami i zdjęciem samych sortów.
Ogólnie jakość tych sortów z NL była dość przyzwoita, lepsze się zdarzały na pewno (raczej już sporo czasu temu). Ostatnie dwa lata to co jest, wygląda że jest u wszystkich jednym i tym samym sortem, a przynajmniej od tego samego producenta. Źródeł produkcji odkąd a-php jest nielegalne w Chinach, nie sądzę żeby było za dużo (przynajmniej z tych dostępnych na rynku EU),zamawiałem a-php z może 5-6 sklepów i generalnie zawsze był to ten sam
sort lub delikatna jego wariacja, ostatni inny kompletnie sort miałem z SI zanim ich nie zamknęli, tak więc nie zdziwił bym się jak i ten pred był tym samym sortem, a różnica wynika tylko z "polskiej kreatywności". Znajojmy ma testować to zapytam czy zauważył różnice. Ja bym brał z nl droższy, ale co do
którego nie miałem większych zastrzeżeń.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 48 uczestników Wejdź na czata