Tongkat Ali jest spoko. W sumie to trzyma ze dwa dni.
Świetnie uspokaja w "TE" dni , a po nim wzmaga libido i radość z sexu. Dosyć tania zabawka dostępna na allegro i rodzimych etno sklepach.
Nie jest to typowo afrodyzjak ale dla płci pięknej ciężko coś znajść. A oprócz wpływu na tą strefe życia najfajniejszy efekt to spokój w domu gdy kobietę roznosi :-) A gdy ktoś mieszka z temperamentną dziewczyną uzna to za rzecz bezcenną!
Powód: wycięto zbędny cytat
yasuo pisze:Polecam:
Muira Puama extrakt - na podkręcenie libido
Huanarpo Macho - libido, doznania, erekcja (zaleca się zrobienie nalewki)
Damiana - libido, doznania
Tongkat Ali - poprawa erekcji, libido, działanie afrodyzjakalne (polecam extrakt)
Catuaba - erekcja, doznania (jw. extrakt)
Do tego maca,żeń szeń, zdrowa dieta, sport itd.
Zrobiłem sobie mieszankę: muira puama extrakt, damiana extraktx10, tribulus terrestris extrakt, maca, żeń szeń proszek, catuaba proszek(nie extrakt), red kwao krua, którą to zakapsułkowałem. Dawkowanie 1xdziennie 1 kapsułka i .... jak w reklamie: mogę kiedy chcę i ile razy chcę :-D Takie seksualne zwierzę ;-)
Wcześniej bardzo chwaliłem sobie extrakt Tongkat Ali x 50 oraz Catuaba extrakt x20 . Wrzucenie 1 kapsułki na ok 1h przed dodawało niesamowitego wigoru i twardość sprzętu, pozwalająca orzechy łupać. Mnie wystarczała 1 kapsułka obojętnie którego. Niektórzy polecają łączenie dla osiągnięcia lepszych efektów. Raczej słabo (lub wcale) nie działa w połączeniu z alko.
2 orzechy brazylijskie - zawieraja duzo selenu i dobrze wplywaja na libido. Nazywane orzechami milosci.
4 kapsy cynku = 60 mg + 2 tabsy Chela Mag B6
żeń szeń koreański- tabletka dzennie
Seler naciowy - przegryzam w pracy ze 2 łodygi dziennie ( zwieksza libido i produkuje hormon meski uznawany za naturalny feromon )
Imbir - kupilem taki w proszku i dodaje do herbaty
Witamina D Puritans potency - 1 kapsulka aczkolwiek jak jest ostre slonce to odstawiam bo neipotrzebne.
Odczuwam pozytywne skutki takiego zestawu. Wzwody podczas dnia i wieksza zdecydowanie ochota na sex. Szybsza regeneracja.
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
peep pisze:O pill pill, takie rzeczy w Magicznym Ogrodzie ;]
Tongkat Ali jest spoko. W sumie to trzyma ze dwa dni.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/metaukropol.jpg)
CBŚP i ukraińska Służba Bezpieczeństwa rozbiły grupę przestępczą produkującą metamfetaminę
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji z Zarządu w Poznaniu, we współpracy z jednostką śledczą Służby Bezpieczeństwa Ukrainy z obwodu zaporoskiego, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Poznaniu oraz prokuratury ukraińskiej, przeprowadzili skoordynowaną operację wymierzoną w zorganizowaną grupę przestępczą, która zajmowała się nielegalnym wywozem z Polski do Ukrainy leków zawierających pseudoefedrynę, które następnie były wykorzystywane do produkcji metamfetaminy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zelkonopie.jpg)
Konopie w żelkach. Wszczęto dochodzenie
W Holandii w żelkach Haribo o smaku coli stwierdzono obecność konopi indyjskich. Kilka osób, w tym dzieci, zgłosiło dolegliwości po ich spożyciu. Sprawę bada holenderski Urząd do Spraw Bezpieczeństwa Żywności i Produktów Konsumenckich (NVWA).
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/cannatobacov.png)
Marihuana a zdrowie jamy ustnej: Nowe badania kontra nikotyna i snus. Co szkodzi bardziej?
Największe jak dotąd badanie długofalowego wpływu marihuany na zdrowie wykazało… tylko pogorszenie stanu dziąseł – a i to w mniejszym stopniu niż przy używaniu tytoniu czy snusa! Nie zaobserwowano innych poważnych negatywnych skutków zdrowotnych.