4-AcO-DMT; Psylacetyna

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 2672 / 200 / 0

Grzyby z Polskich łąk.Łysiczka lancetowata, Sezon zaczyna się jesienią. Nie ma już legalnej tryptaminy która zastąpi 4AcO-DMT , najciekawszy jest 4HO-MiPT.
  • 6 / / 0

Witam serdecznie. Mam pytanko. Mam w posiadaniu 4 aco- DMT (125 mg w sumie) oraz 2 cb 25 mg. Jutro mam w planie zjesc 4 aco a jeszcze dzis na wieczorek zapodac sobie 2 cb. Moje pytanie brzmi, czy fenyloetyloaminy i tryptaminy wchodza w tolerancje krzyzowa? czy jak dzis zjem 2cb to jutro 4 aco slabiej zadziala??? Dziekiuje za odpowiedz, pozdrawiam.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Chcieli przenieść magazyn, zaskoczył ich policyjny nalot

Magazyn, w którym przechowywane były zabronione substancje mieścił się w mieszkaniu na terenie Wesołej.
  • 838 / 66 / 0

Tak wchodzą. IMO lepiej na odwrót. Najpierw 4-aco, a potem 2cx.
Przeczytałem 2cp, a przy 2cb tolerka podobno nie skacze strasznie szybko więc w tym przypadku nie wiem czy taka kolejność nie jest lepsza ;-) .
Tak czy inaczej daj znać jak było.
Tylko 25mg 2cb to taka spoko dawka, a 125mg 4-AcO-DMT to całkiem dużo.
Lepiej 2cb na czysto, a potem ew. wrzucić więcej 4-aco.
Zamotałem, wiem, ale to dlatego, że niedokładnie przeczytałem. Tak czy inaczej daj znać jak było.
  • 12 / / 0

Jak zlapie bad trip to ratowalbym sie benzo Xanaxem ale mam pytanie czy neuroletyki takie risperidon i kwetiapina wylacza dzialanie 4 aco DMT
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata