Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 554 • Strona 56 z 56
  • 136 / 21 / 0
@odbytniczy1991
Nosem bardzo słabo działa, słabo rozpuszczalne czy coś.
Jak nie chcesz vapować to zjedz, działa bardzo dobrze.
  • 465 / 47 / 0
Spróbuję bo już pół wora do nocha poszło i uczucie jak po mocnej kawie . Po takiej ilości NEPa to by mnie wyjebalo na satelitę a tu XD . Myślałem vapowac w waporyzayorze do zielska takim podłużnym do suszu . Tylko np owinąć trochę w bibułę proszku . To w środek i na około CBD samo . Nie chcę żadnym zapalniczek, folii i gowien. Mam dwie lewe ręce i na bank coś grubo spierdole. Dragi których zażycie wymaga specjalnych umiejetnosci manulach są nie dla mnie
  • 5123 / 916 / 0
@odbytniczy1991 kup sobie oil pipe na alledrogo koszt jakieś 25zl z wysyłką i nic nie spierdolisz.
Wszystko co pisze to fikcja literacka która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, historię opisywane na forum to moje sny.
  • 50 / 1 / 0
Aiphp hmmm no teraz ciężko o dobre aiphp jak i wgl ciężko o aiphp.
Ale doszedłem metodą prób i błędów że najlepiej działa podana oral. Dużo euforii i mega libido i długość działania 👌🏻
Vapo też ok ale nie aż tak fajnie jak oral. Przy vapo króluje stymulacja, trochę euforii i libido średnio.
Sniffem to czysty speed i wejście na serducho szybko. Przynajmniej u mnie.
Uwaga! Użytkownik Diabeu666 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 554 • Strona 56 z 56
Newsy
[img]
Co dzieje się w mózgu pod wpływem psychodelików? Nowe badanie daje odpowiedzi

Psychodeliki mogą sprawiać, że ludzie doświadczają siebie i świata w uderzający sposób – kształty ulegają przeobrażeniom, dźwięki zniekształceniu, a niekiedy dochodzi nawet do zaniku poczucia własnego „ja”, zjawiska określanego jako „ego death”. Jednak to, co dokładnie dzieje się w mózgu, by wywołać takie wrażenia, wciąż nie jest w pełni zrozumiałe.

[img]
Cyfrowe klony ludzkiego umysłu. Naukowcy testują psychodeliki na wirtualnych mózgach

Wyobraź sobie, że lekarze mogą przetestować wysoce eksperymentalną terapię na Twoim mózgu, w ogóle nie podając Ci leku.

[img]
Trump podpisuje nakaz przyspieszenia badań nad lekami psychodelicznymi

Trump podpisał w sobotę rozporządzenie wykonawcze mające na celu złagodzenie ograniczeń badawczych dotyczących leków psychodelicznych, takich jak psylocybina i LSD, dążąc do przyspieszenia badań nad ich potencjałem w leczeniu chorób psychicznych.