jest u vendora [źródło] zero info na temat produktu,ktos,cos wie jak dawkowac?
w porównaniu z MMB CHMINACA oraz MDMB FUBINACA oceniany najlepiej przy stężeniu 1:20
towar z ciemnego lasu ......
jednak zdażają sie :kotz: oraz odcięcia... wiec trzeba uważać na karę. :old:
Jednak przy małych dawkach jest ok, przyjemnie i bez takich akcji. Tylko ciężko wyczuć granicę.
W stężeniu 1:20 jest ok szczurki polecają. Polecam początkującym i średniodoświadczonym robić w przedziale 1:35 - 1:25
Ktoś kto chce zacząć przygodę z kanna, to jednarzecz że już chyba nie ma co zaczynać, no a druga to omijajcie takie kanna z daleka, weterani to jux maja chyba tak dojebane te głowy że kare to mają co godzinę i przyzwyczajeni są, wam może sie nie spodobać
Jak tylko z żoną stestujemy zdam relację.
11 października 2020DonDzonson pisze: Czekam właśnie na przesyłkę z C-liquidem na bazie tego canna. Jestem bardzo ciekawy działania, na zagranicznych forach sporo info, na hyperreal niewiele.
Jak tylko z żoną stestujemy zdam relację.
19 lutego 2025london5 pisze: Dobrze że tego topka już nie ma, wkurwiał mnie ten chujek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/221176_r2_940.jpg)
Alkohol zabija 82 osoby dziennie. "W Radomiu jest więcej monopolowych niż w całej Szwecji"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/ukrakcja.jpg)
Rekordowe uderzenie w narkobiznes. Zlikwidowano 19 laboratoriów i ujęto 67 osób
Co najmniej tysiąc funkcjonariuszy wzięło udział w największej w ostatnich latach operacji wymierzonej w syndykat narkotykowy działający na terenie Ukrainy. Zlikwidowano 19 laboratoriów i 17 magazynów oraz zatrzymano 67 osób, w tym 32-letniego bossa organizacji. Szacuje się, że miesięcznie narkogang produkował nawet 700 kg mefedronu, alfa-PVP i amfetaminy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/listrzaskowski.jpg)
Zaskakujące słowa Tomasza Lisa. "Odrobina amfy by Rafałowi nie zaszkodziła"
Zaskakujące słowa Tomasza Lisa! W swoim internetowym programie, w którym dyskutował na temat kampanii wyborczej, nagle stwierdził, że "odrobina amfy [amfetaminy - dop. red.]" Rafałowi Trzaskowskiemu by "nie zaszkodziła".
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/dagmara_j._rouse.jpg)
Aresztowano kobietę, która częstowała dzieci czekoladkami z marihuaną w parku w Wheeling
Aresztowano kobietę, która częstowała dzieci słodyczami z THC – psychoaktywnym składnikiem marihuany – w niedzielę po południu w parku w Wheeling na północno-zachodnich przedmieściach Chicago. Dzieci trafiły do szpitala.