Jest więc odtąd na wieki i grzeszna, i święta,
Zdradliwa i wierna, i dobra i zła,
I rozkosz i rozpacz, i uśmiech i łza…
I anioł i demon, i upiór i cud,
I szczyt nad chmurami, i przepaść bez dna.Zla kobieta – to ja.
kara gorsza niz po adb-fub i mdmb-chminaca? mysle, ze wszystko kwesia ilosci, te 2 ww. kanna tez sa opisywane jako karacze ale przy odpowiednio malej dawce daja naprawde przyjemny stan.
[ external image ]
w przyszłym tygodniu dowiem się co oni nawymyślali, bo w zasadzie okradziony się czuję, zostałem zdjety z ulicy, przekopany, wywieziony na dołek, przeszukana chata w sumie normalna procedura. ale kurwa to było wtedy legalne, i pewnie wciaz jest. a o żadnym obrocie nie było miejsca. zeznania też złożyłem inteligentne, że z tora oraz ze legal i dla siebie.
tez znajomy dostal wezwanie, bo z jego konta szly przelewy dla vendora rok temu ale tez na legalne substancje i chca oskarzyc vendora o wprowadzanie srodkow zastepczych, wiec zbieraja jak najwiecej zeznan klientow potwierdzajaczch, ze od niego kupowali.
Jeśli ktoś lubi takie akcje to polecam kupic przed delegalem, warto miec takie kanna, choć sam rzadko palę to polubiłem po niej raz na czas kanna.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/221176_r2_940.jpg)
Alkohol zabija 82 osoby dziennie. "W Radomiu jest więcej monopolowych niż w całej Szwecji"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/dagmara_j._rouse.jpg)
Aresztowano kobietę, która częstowała dzieci czekoladkami z marihuaną w parku w Wheeling
Aresztowano kobietę, która częstowała dzieci słodyczami z THC – psychoaktywnym składnikiem marihuany – w niedzielę po południu w parku w Wheeling na północno-zachodnich przedmieściach Chicago. Dzieci trafiły do szpitala.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/listrzaskowski.jpg)
Zaskakujące słowa Tomasza Lisa. "Odrobina amfy by Rafałowi nie zaszkodziła"
Zaskakujące słowa Tomasza Lisa! W swoim internetowym programie, w którym dyskutował na temat kampanii wyborczej, nagle stwierdził, że "odrobina amfy [amfetaminy - dop. red.]" Rafałowi Trzaskowskiemu by "nie zaszkodziła".
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/kpp_sejny.jpg)
Nie mógł pogodzić się z rozstaniem, rozsypał "biały proszek" na dachu auta byłej partnerki
36-latek dobijał się w gminie Giby (Podlaskie) do drzwi swojej byłej partnerki. Awanturował się i krzyczał, a na koniec rozsypał na dachu jej samochodu amfetaminę. Został zatrzymany przez policję. Był tak pijany, że nie był w stanie dmuchnąć w alkomat.