ODPOWIEDZ
Posty: 25 • Strona 1 z 3
  • 106 / 4 / 0
Będę miał połówkę tego związku jak i pewnie jeszcze kilka osób, więc zakładam temat odnośnie tej substancji.
5me.PNG
5-MA 5-Methyl-ethylone 5-methyl-bk-MDEA
(RS)-1-(7-metylo-1,3-benzodioksol-5-ylo)-2-(etyloamino)propan-1-on[/align]

u naszych zagranicznych sąsiadów można przeczytać, że działa po około 30minutach od przyjęcia oralnie i trzyma około 2,5godziny.
Wie ktoś coś więcej? Zadziała sniffem? (pewnie jak to BK tak). Miał ktoś do czynienia?

Dlaczego 7-metyloetylon to 5-ME? Otóż, wynika to z różnej systematyki: numer piąty dla grupy metylowej wynika z numeracji wewnątrz pierścienia benzenowego (grupa 5-metylo-3,4-metylenodioksyfen-1-ylowa); numer siódmy wynika z numeracji heterocyklicznego pierścienia benzodioksolu (grupa 7-metylobenzo[1,3]dioksol-5-ylowa). Moim zdaniem numeracja z siódemką jest poprawna. -surveilled
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Uwaga! Użytkownik walkmanowiec nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 813 / 5 / 6
cut - usunięto post wyżej - mr_b

Poczytałem troszkę na bluelight'cie no i piszą że całkiem przyjemna substancja. Piszą o miłym relaksie, nienachalnym słowotoku i że nie wchodzi aż tak na ciało.
The peak is an amazing feeling...relaxing yet stimulated. I'm still peaking and this is a really cool RC...worth trying for sure.
Uwaga! Użytkownik szpak123 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 71 / 1 / 0
Jakie dawkowanie? Cena?
  • 355 / 4 / 0
W działaniu podobno coś pomiędzy metylonem a etylonem, a jak wiadomo obydwie substancje najlepiej działają PO. Więc lepiej zjeść.
  • 136 / 4 / 0
prawidłowy skrót to 5-ME

patrzac na metylon i etylon , proponuje celować w 200+ mg tylko oral
  • 106 / 4 / 0
Testowałem etylon- w porównaniu do 3-MMC wypadał bardzo słabo, więc i tu cudów nie oczekuje.
Uwaga! Użytkownik walkmanowiec nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 355 / 4 / 0
A moim zdaniem dobry etylon, był lepszy od 3-MMC. Na zagranicznych forach 5-ME porównują bardziej do metylonu, który moim zdaniem był najlepszym ketonem. No ale zobaczymy jak ktoś przetestuje i opisze.
Doczytałem że sensowna dawka zaczyna się od 200, a najlepiej 250. I jak na keton ma długi czas działania, jakieś 2-3 h. Jestem ciekawy czy żeczywiście tak będzie, czy jak zwykle okaże się przereklamowane. Dolek masz może kogoś kto już to testował? Jeśli tak, to możesz coś więcej napisać o działaniu substancji?
  • 581 / 89 / 6
Czy próbowaliście? Na 100% próbki poszły w świat, a jeśli to faktycznie 5ME to może być aktualnie jedyny serotoninergiczny rc w Polsce godny uwagi. Przydałoby się wiedzieć czy sprowadzać, nie?
"moja jaźń w wyniku zawirowań stereofonicznych rozbiła się na 2 różne osoby,
obie pozbawione 'ja'.
To było umiarkowanie zahaczające o nieprzeciętność."

Najpierw masa, potem kwasa
  • 497 / 15 / 25
A czy grupa metylowa nie powinna zmniejszyć dawkowania tego związku ?
I nagle czas zaczyna płynąć wolno jakoś w slowm'ie
Robi się chłodniej, czekam na to kiedy mnie pierdolnie
I jest goręcej serce bije mocniej w piersi...
To po tym koksie, goście robią sobie selfie :cool:
  • 581 / 89 / 6
Na bluelighcie dawkują ~200-250mg, więc zasady nie ma jeśli pijesz do 5-m-MDA/MDA. Tam z 5mmda zresztą coś dziwnego musiało się dziać i działać już inaczej na receptory, bo i efekty całkiem inne od MDA.
Ale zacząłbym nisko, bo chuj wie co vendor/dostawca tak na prawdę tym razem nasypał :rolleyes:
"moja jaźń w wyniku zawirowań stereofonicznych rozbiła się na 2 różne osoby,
obie pozbawione 'ja'.
To było umiarkowanie zahaczające o nieprzeciętność."

Najpierw masa, potem kwasa
ODPOWIEDZ
Posty: 25 • Strona 1 z 3
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.