Substancje biosyntetyczne pochodzące z królestwa zwierząt.
ODPOWIEDZ
Posty: 111 • Strona 1 z 12
  • 196 / 19 / 0
[ external image ]
3-(2-dimetyloetyloamino)-1H-indol-5-ol
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bufotenina

Tak ostatnio wertowałem neta i natknełem sie na dziwną substancje pt:Bufotenina. Próbował ktoś ? Jakieś propozycje podania ? Czy to humanitarne ? Jak przygotować ? Tu krótka informacja na jej temat:

"Bufotenina jest to pochodna N,N-dimetylotryptaminy o działaniu psychoaktywnym i halucynogennym. Występuje w naturze u róznych organizmów, przede wszystkim u przedstawicieli rodzaju Bufo. Jest ona wydzielana przez parotydy (zauszne gruczoły jadowe) oraz skórę razem z innymi substancjami w śluzie (toad venom). Oprócz Bufo sp. (np. Bufo alvarius, która obok bufoteniny zawiera w jadzie inną tryptaminę o podobnych właściwosciach, 5-MeO-DMT), związek ten obecny jest w organizmie innych gatunków z rodzaju Hyla sp., Leptodactylus sp. oraz Rana sp."

Info pochodzi z tej strony : http://www.bufo.friko.pl/Bufotenin.htm
Ostatnio zmieniony 14 listopada 2014 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
We will never find the cure
Useless me and useless you...
  • 216 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: nvm »
Słyszałem o metodzie dość niehigienicznej :-D , a mianowicie należy znalezioną ropuchę (odpowiednią oczywiście) polizać. Nie sprawdzane przeze mnie. :rolleyes:
  • 654 / 13 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gum@ »
O ile się nie myle to w Polsce takie ropuchy nie żyją więc jak zamierzasz zdobyć tą bufoteninę???
  • 216 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: nvm »
Nie znam się na bufoteinie, opieram się jedynie na relacji jednego kumpla, który "zażywał" tą substancję we wcześniej przedstawiony sposób. Działo się to jak najbardziej w Polsce, więc jest szansa, że w tej kwestii możesz się mylić.
  • 313 / 4 / 0
Ropuchy Bufo jak najbardziej żyją w Polsce :)
Mamy nawet tą najbardziej klasyczną "Bufo Bufo" :)

Mało tego, to jedna z tych częściej występujących ropuch. Taki 9-12 cm kartofelek. Łatwo rozpoznać.
Jak ktoś ma ochote polizać to droga wolna :)
Uwaga! Użytkownik Norberto nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 654 / 13 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gum@ »
Na pewno można tą substanje z tej żaby jakoś "wycisnąć". Może ma ktoś linka do jakiegoś serwisu zoologicznego z artem o tej ropusze??? n v m napisz coś więcej, czy podziałało na niego i czy wystarczyło raz liznąć?
  • 216 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: nvm »
Podziałało na bank, bo zachwalał ten sposób. Niestety nie wiem, ile razy trzeba liznąć, sądzę, że kilka wystarczy spokojnie. Nie mam z nim kontaktu obecnie, więc nie mam sposobu, aby się dowiedzieć więcej na ten temat.
  • 382 / 6 / 0
Jad można z żaby "wydoić", ale to musi robić ktoś, kto to umie. Inaczej wyjdzie znęcanie się.
Tak, wykonałam ten krok.
Wracam na forum?...
  • 3 / / 0
LOOL bedziecie zaby lizac :d
Uwaga! Użytkownik mahomet nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 108 / 5 / 0
Moim zdaniem sprawa jest ryzykowna. Radziłbym się zapoznać bliżej ze składem jadu konkretnego gatunku ropuch. Może się okazać że jest za mało bufoteiny, a za dużo toksyn- przeczytajcie dokładnie ten artykół na hajperril/drags.
http://breakcore.pl/
ODPOWIEDZ
Posty: 111 • Strona 1 z 12
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.