Swoją drogą 4MMC mocno wciąga? Z MDMA nie mam problemów jeśli nie biorę... brakuje ale dramatu nie ma, jak z 4M? Nie chce się wciągnąć w jakieś gów o - za stary jestem na to ale pierwszy post brzmiał zachęcająco...
Dlaczego sprawdzę 4mmc? bo po MDMA u mnie włącza się pluszowość i miłość, a nie libidio.. tzw. niby można, ale nie ma satysfakcji. Miałem kiedyś do czynienia z 3fea, które działało podobnie co do MDMA (głównie serotonina), ale libido wypierdalało - nawet gdy faza kończyła się, można było nadal "bawić się z narzędziem". Czytam, że 4mmc działa dobrze na sex, ale czy nadal utrzymuje się libido i chęć sexu po zejściu działania 4mmc?
Chcesz coś ważnego ode mnie? Jestem mniej na forum, zajmuje się raczej tylko "moderacją", masz coś ważnego? to zapraszam PW, czad
22 grudnia 2021MagneB6 pisze: Miałem do czynienia z MDMA i zamierzam sprawdzić 4mmc
Dlaczego sprawdzę 4mmc? bo po MDMA u mnie włącza się pluszowość i miłość, a nie libidio.. tzw. niby można, ale nie ma satysfakcji. Miałem kiedyś do czynienia z 3fea, które działało podobnie co do MDMA (głównie serotonina), ale libido wypierdalało - nawet gdy faza kończyła się, można było nadal "bawić się z narzędziem". Czytam, że 4mmc działa dobrze na sex, ale czy nadal utrzymuje się libido i chęć sexu po zejściu działania 4mmc?
Najważniejsze żeby kruszyć tak żeby się nie rozsypywało. Nie jeden delikwent godzinę zbierał paprochy z dywanu po ostatniej kresce żeby jeszcze moc sobie coś zajebac.
"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
22 grudnia 2021WRB pisze: mefedron utrzymuje mi dobrze libido, nawet jak schodzi to jest dobrze, jednak zawsze do "takich" akcji wolałem metafedron.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/6/670251d6-df0f-4886-bf03-08b6bda902f8/ciacrack.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250521%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250521T071802Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=0710c74cffb9e22b7d59c284903eb68910f0f69374995f87c88d63e22fad4460)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/221176_r2_940.jpg)
Alkohol zabija 82 osoby dziennie. "W Radomiu jest więcej monopolowych niż w całej Szwecji"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sw_police_force.jpg)
Tona kokainy przechwycona. Gangsterzy wpadli, bo kupili łódź za gotówkę
Z łodzi u wybrzeży Australii skonfiskowano ponad tonę kokainy wartej niemal pół miliarda dolarów amerykańskich. Policja zatrzymała pięć osób.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/fentanyl_hp.jpg)
USA: Przedawkowane narkotyki zabiły mniej osób w 2024 roku
Liczba ofiar śmiertelnych związanych z przedawkowaniem narkotyków w Stanach Zjednoczonych znacząco spadła w 2024 roku, osiągając najniższy poziom od czasów sprzed pandemii COVID-19 – wynika z najnowszych, wstępnych danych opublikowanych 14 maja przez Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC).
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/ksiadz.jpg)
Ksiądz podejrzany o posiadanie mefedronu. Prokuratura prowadzi dochodzenie
Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim nadzoruje postępowanie wobec księdza z Archidiecezji Warszawskiej. Duchowny usłyszał zarzuty posiadania mefedronu i jego nieodpłatnego udzielenia innej osobie.