4-IMC; Jodofedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 1159 / 136 / 0

200-250mg w tabsie dojapnie, 0 działania.
Nie wiem, może trzeba więcej? Jeśli tak to zapodawanie sobie 3-CMC dojapnie to marnacja tematu, gdyż sniff działa zdecydowanie lepiej.

Przynajmniej na mnie, mnie to nigdy podanie oralne jakoś nie zachwycało, nawet przy 3-MMC, gdzie każdy mówi, że połknięcie bombki jest dużo lepsze niż sniff - ja tego tak nie odczuwałem.
  • 430 / 38 / 0

Moze za malo ja bombki robie 0.4 zawsze sa idelanie 0.6 za mocno.

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Zarabiają na marihuanie miliardy i śmieją się Polakom w twarz. Dlaczego politycy wspierają obcy kap

Według firmy New Frontier Data światowy rynek konsumencki konopi indyjskich wart jest 344 miliardy dolarów. Ale Polacy na ten tort mogą patrzeć tylko zza szyby.

wns

• 110 / / 0

Ale mówisz o Jodofedronie ze w tabsie 200-250mg?? I 0 działania?? Nie testowałeś 50/50 oral sniff?? Bo nie wiem czy jest sens motac ten Jodofedron czy nie...
  • 240 / 29 / 0

Działa i sniff i oral.
Oral - przesunięcie działania w kierunku empatii
Sniff - bardzie pobudzajace

Nie ma co zaczynać poniżej 150 mg.
  • 1720 / 75 / 0

tak mniej więcej czego się spodzieać po kresce? chodzi mi dokładnie o: pieczenie i zatykanie nosa/czy faza to euforia plus lekki spidzik jak mmc, czy coś bardziej w kierunku 3-emc, czyli wjeżdża na grubo chujowa noradrenalina. koleżka ma, ja od dłuższego czasu często używam tylko alko i zioła, reszta raz na parę tyg., więc na ten moment pod względem tolernacji jest ok. dodam też, że nie interesuje mnie podanie oralne ketonów, pytam jedynie o wciąganie. chodzi o ten z najlepszego holendrskiego chemola
  • 4923 / 674 / 0

po co wrzucac sniffem substancje ktora w 90% dziala oral?
  • 1720 / 75 / 0

skad takie info skoro opinie sa inne tutaj? nie wszystkie, ale napisałeś to jabky by to był jakiś metylon. 3-MMC się też powinno oralnie walić, mefedron też ;)
  • 1774 / 137 / 0

Dobra ale do jakiego ketona można to porównać? Ile trzyma?
  • 4923 / 674 / 0

27 czerwca 2017p420 pisze:
skad takie info skoro opinie sa inne tutaj? nie wszystkie, ale napisałeś to jabky by to był jakiś metylon. 3-MMC się też powinno oralnie walić, mefedron też ;)
dotychcczas na tym forum tylko jedna osoba to testowala.
Nie wiem skad masz inne opinie.
Ktos kiedys proponowal mix cmc jako jmc.
  • 688 / 105 / 0

27 czerwca 2017p420 pisze:
Czemu nie? Wszystko zależy od tego, kto ma jakie oczekiwania względem profilu działania. Jak ktoś nie lubi mocnego wjazdu, bardziej celuje w eufo niż speed, dłuższe działanie oraz potrafi uzbroić się w cierpliwość i nie skreślić ROA z powodu wolniejszego ładowania się substancji, to oral bardziej go zadowoli.

Ty może po prostu nie lubisz serotoninowego lenia wybijającego się na pierwszy plan przy podaniu dojapnym i/lub wolisz wejście z buta w ryj, ale... no właśnie, to tylko Ty.

Żeby nie offtopować, mam to całe 4-IMC w apteczce, ale wcześniej przetestuję albo 4-FEC, albo 3-BMC lub 3-EMC. 4-IMC w odstępie co najmniej tygodnia od ww. I będę JADŁ, sniffem może tylko podbiję. Chcesz zbadać sniff solo, to zamów i stestuj, ja nie będę specjalnie dla Ciebie marnować materiału ;)
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata