4-IMC; Jodofedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 1159 / 135 / 0

200-250mg w tabsie dojapnie, 0 działania.
Nie wiem, może trzeba więcej? Jeśli tak to zapodawanie sobie 3-CMC dojapnie to marnacja tematu, gdyż sniff działa zdecydowanie lepiej.

Przynajmniej na mnie, mnie to nigdy podanie oralne jakoś nie zachwycało, nawet przy 3-MMC, gdzie każdy mówi, że połknięcie bombki jest dużo lepsze niż sniff - ja tego tak nie odczuwałem.
  • 424 / 38 / 0

Moze za malo ja bombki robie 0.4 zawsze sa idelanie 0.6 za mocno.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

20 gramów niepewności. Od czego zależy wysokość kary za posiadanie narkotyków?

Kary za posiadanie znacznej ilości narkotyków zależą od tego, w którym miejscu Polski rozstrzygana jest sprawa. TSUE zbada, czy takie rozbieżności nie naruszają unijnego prawa.

wns

• 110 / / 0

Ale mówisz o Jodofedronie ze w tabsie 200-250mg?? I 0 działania?? Nie testowałeś 50/50 oral sniff?? Bo nie wiem czy jest sens motac ten Jodofedron czy nie...
  • 234 / 29 / 0

Działa i sniff i oral.
Oral - przesunięcie działania w kierunku empatii
Sniff - bardzie pobudzajace

Nie ma co zaczynać poniżej 150 mg.
  • 1521 / 53 / 0

tak mniej więcej czego się spodzieać po kresce? chodzi mi dokładnie o: pieczenie i zatykanie nosa/czy faza to euforia plus lekki spidzik jak mmc, czy coś bardziej w kierunku 3-emc, czyli wjeżdża na grubo chujowa noradrenalina. koleżka ma, ja od dłuższego czasu często używam tylko alko i zioła, reszta raz na parę tyg., więc na ten moment pod względem tolernacji jest ok. dodam też, że nie interesuje mnie podanie oralne ketonów, pytam jedynie o wciąganie. chodzi o ten z najlepszego holendrskiego chemola
  • 4427 / 525 / 0

po co wrzucac sniffem substancje ktora w 90% dziala oral?
  • 1521 / 53 / 0

skad takie info skoro opinie sa inne tutaj? nie wszystkie, ale napisałeś to jabky by to był jakiś metylon. 3-MMC się też powinno oralnie walić, mefedron też ;)
  • 1715 / 128 / 0

Dobra ale do jakiego ketona można to porównać? Ile trzyma?
  • 4427 / 525 / 0

27 czerwca 2017p420 pisze:
skad takie info skoro opinie sa inne tutaj? nie wszystkie, ale napisałeś to jabky by to był jakiś metylon. 3-MMC się też powinno oralnie walić, mefedron też ;)
dotychcczas na tym forum tylko jedna osoba to testowala.
Nie wiem skad masz inne opinie.
Ktos kiedys proponowal mix cmc jako jmc.
  • 688 / 104 / 0

27 czerwca 2017p420 pisze:
Czemu nie? Wszystko zależy od tego, kto ma jakie oczekiwania względem profilu działania. Jak ktoś nie lubi mocnego wjazdu, bardziej celuje w eufo niż speed, dłuższe działanie oraz potrafi uzbroić się w cierpliwość i nie skreślić ROA z powodu wolniejszego ładowania się substancji, to oral bardziej go zadowoli.

Ty może po prostu nie lubisz serotoninowego lenia wybijającego się na pierwszy plan przy podaniu dojapnym i/lub wolisz wejście z buta w ryj, ale... no właśnie, to tylko Ty.

Żeby nie offtopować, mam to całe 4-IMC w apteczce, ale wcześniej przetestuję albo 4-FEC, albo 3-BMC lub 3-EMC. 4-IMC w odstępie co najmniej tygodnia od ww. I będę JADŁ, sniffem może tylko podbiję. Chcesz zbadać sniff solo, to zamów i stestuj, ja nie będę specjalnie dla Ciebie marnować materiału ;)
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata