4-CEC

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 94 / 0

Jedno z lab podało ze w najblizszym czasie dio oferty wejdzie analog 4cmc czyli 4cec
Strzelam ze bedzie to chloro etylo
Ma to jakis sens ?
  • 351 / 7 / 0

4-chloroetylokatynon? Jebane chinole szybko działają wypuszczając nowość w tydzień po delegalu xD imo substancja raczej bez większych szans na sukces vide x-xEC i x-CMC - zarówno etylolatynony jak i podstawione chlorem metkatynony są gorsze od swoich starszych braci. Tu mamy kumulacje, nie dość ze chloro to jeszcze etylo...

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

"The Cartel". Powstanie kolejny serial o wojnach narkotykowych! Wśród twórców jest Ridley Scott!

FX Networks nabyło prawa do ekranizacji bestsellerowych powieści Dona Winslowa - nowy serial opowie o rywalizacji ambitnego agenta DEA z potężnym meksykańskim kartelem narkotykowym.
  • 234 / 29 / 0

Wszystkie CEC, BEC, FEC są tak średnio 3-4 razy słabsze od swych metylowych odpowiedników. Zupełnie nie warto.
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 62 / 0

Miałem okazje to testowąc i muszę powiedzieć ze nieco sie zaskoczyłem , bo okazało sie ,że to klepliwe jest i co ciekawsze jak dla mnie to fajniejsze jest w działaniu niż skurwiałe 3-CMC... Po nosie nawet aż tak kurewsko mocno nie jedźi , hmm nie wiem ile dokładnie działa ale obstawiałbym jakies 1 może 1,5h z tym ,że sam PEAK trwa raptem kilka min (tzn przez jakies 10min jest fajnie a potem robi sie tak jakos nijako...) Tyko Sniffem to waliłem a dawki? hmm od jakiś 150 do 300-400mg max w jednej kresce %-D
Ale ogólnie to raczej chujnia...
  • 88 / 3 / 0

Dawkowanie tego czegoś jest kurewsko wysokie, nie celowałbym niżej niż 200 mg na sniffa. Co ciekawsze, klepie jakieś 8-12 minut maksymalnie, potem zostaje stymulacja i taka zjeba. Po zjedzeniu sztuki miałem na drugi dzień tragiczny zwał, nie ma czego polecać...
Z plusów to jedynie to, że nie piecze tak przy wciąganiu, nie śmierdzi i jest jak dla mnie nieco przyjemniejsze, niż metylowe odpowiedniki.
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 62 / 0

pisząc metylowe odpowiedniki masz na myśli chlorometkatynony ofc tak?
  • 1550 / 134 / 0

Dawki 300mg+ i peak w przedziale 10-15min. Idąc tym tropem to chinole zaraz zrobią coś co dawkuje się od 1g i trzyma 5min. %-D

Jak ktoś ma okazję dostać za darmo to niech odmawia.
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 62 / 0

Za free zawsze warto wziąć cos nowego chociażby po to żeby dopisać do CV...
BTW- widze ze dobrze to podsumowałem ^_^ bo nie byłem pewien czy ten fchuj bjedny czas działania to wina chujowatości tego związku czy może mojej tolerki? %-D
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 62 / 0

Testuje to badziewie jeszcze raz teraz po dluzszej przerwie od cpania także niema mowy o tolerce krzyżowej zcyz cus no i jest ta sama chujnia co była wcześniej , no może ciutke dłuższy peak ale to kurwa nie wiele ja wiem ? z 1-2 min max %-D

BTW - 2500 postów :yay: :yay: :yay:
  • 1715 / 128 / 0

Działanie w kierunku czego? 3/4-CMC, etkata?
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata