4-AcO-MPT

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 2778 / 215 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

IUPAC:
3-{2-[methyl(propyl)amino]ethyl}-1H-indol-4-yl acetate fumarate

Inne nazwy:
4-acetoxy-N-methyl-N-propyltryptamine fumarate

Trip raport z reddita:

https://www.reddit.com/r/researchchemic ... 5_mg_oral/
Użytkownik nieaktywny
  • 295 / 32 / 0

siema, może ktoś wypowiedzieć się na temat aco mipta porównując do homipta czy nawet hometa albo 4-AcO-DMT?
podobieństwa, różnice?
cokolwiek
leci do mnie właśnie i ciekaw jestem potencjału, chociaż wątpię, że przebije mojego homecika :(

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Osoby biseksualne i homoseksualne częściej używają marihuany, niż heteroseksualne

Badanie, opublikowane w czasopiśmie Drug and Alcohol Dependence analizuje różnice w częstotliwości spożywania marihuany przez kobiety heteroseksualne, homoseksualne i biseksualne.
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata