4-AcO-MiPT

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1639 / 192 / 0

https://psychonautwiki.org/wiki/4-AcO-MiPT
Dawkowanie oralne:
Threshold 5 - 10 mg
Light 10 - 15 mg
Common 15 - 20 mg
Strong 20 - 35 mg
Heavy 35 mg +

Set and setting - 6 osób na domówce z czego każdy brał tę substancję, nastrój pozytywny.

Przyjąłem donosowo 30mg. Widocznie dawkowanie na internecie jest troszkę zaniżone, bo trip był przyjemny ale wizualnie nie zaskoczył, bez porównania do tej samej dawki 4-HO-MET albo 4-AcO-DMT. Introspekcyjnie podobnie do 4-podstawnych tryptamin, czyli dość dobrze.

Czas trwania około 4-5h i po tym czasie dorzuciłem 180ug LSD więc o afterglow nie mogę nic napisać, bo trip znacznie się wzmocnił przez kwasa.

Sugeruję dodawać 5-10mg do tego dawkowania podanego wyżej.
  • 344 / 7 / 0

Jeżeli masz jakieś źródło to podaj w wątku w sprzedawcy+ to może pojawi się dużo więcej opinii na temat tej tryptaminy ;-)

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Bonus RPK: “Zarzuty są skonstruowane tak, że nie ma możliwości obrony” (+ video)

“Skąd świadek wie, że to w ogóle były narkotyki”? - “Skoro nie było reklamacji na ulicy, to chyba towar był dobry”
  • 1639 / 192 / 0

Niedługo pojawi się w ofercie pewnego vendora.
Wczoraj testowane 40-45mg. Okrutny spływ donosowo więc odradzam tę drogę administracji. Braliśmy w 4 osoby, podobne dawki, trip wesoły, kupa śmiechu i ekwilibrystyki werbalnej. Wizualnie średnio, nie przytłaczało. Myślę, że od 60mg+ będzie już bardzo mocno. Po 40mg dałoby radę wyjść na miasto i robić różne rzeczy bez ryzyka odcięcia. Faza raczej bardziej mentalna niż wizualna.

Może to głupie porównanie ale coś podobnego do 150ug LSD.

TR mi się nie chce pisać. Byliśmy w 5 osób, 4 osoby brały tryptę jedna osoba 2cb. Śmiechy chichy, rozkminy takie bardziej kwasowe. Jak coś chcecie wiedzieć to pytajcie. Czas bardzo powoli płynie. Nie ma natłoku bodźców z zewnątrz.

Moim zdaniem tryptamina ta byłaby dobra na tripa w naturze.
  • 688 / 105 / 0

[mention]sprawdzone_info[/mention]

W jakim czasie zamknęło się działanie, ale tak do całkowitego ustania efektów? Twój 1szy post nie jest pod tym względem miarodajny z uwagi na zarzucenie kwasa, w drugim nie poruszyłeś tej kwestii.

Pytam głównie pod kątem stymulacji. Kiedyś, przed pierwszym w życiu podejściem do 4-HO-MiPTa zasugerowałem się wpisem na jakimś anglojęzycznym forum, że po 4-5 h od zarzucenia jest się całkowicie "back to baseline". Biorąc ów post za pewnik i licząc na bezproblemowe zaśnięcie zarzuciłem w środku tygodnia, z perspektywą że dzień po trzeba wcześnie wstać do roboty. A tu taki chuj, dopiero po 8-9 h udało mi się popłynąć w objęcia Morfeusz (nie miałem pod ręką benzo), a sen do regenerujących nie należał.

Innymi słowy szukam w miarę krótko, acz intensywnie działającej tryptaminy. Mam co prawda zapas DPT, ale to zostawiam na specjalne okazje...

Przy okazji, możesz nakreślić jakieś porównanie do bardziej popularnych sajko od strony audiowizualnej? Nie w sensie intensywności, bo widać po Twoim wpisie, że przy Aco potrzeba większych ilości dla grubego gięcia percepcji niż np. dla 4-HO-MiPTa - a Ty chyba jeszcze odpowiedniej ku temu dawki nie badałeś. Chodzi mi raczej o specyfikę: bardziej to idzie w stronę kwasowych czy grzybowych klimatów czy jeszcze w innym kierunku?
  • 2971 / 81 / 0

Moje porównanie AcO-MET'a do HO-meta oraz grzybów do AcO-DMT jest takie, że wersje AcO wymagają nieco większej dawki dla osiągnięcia tego samego poziomu tripa, oraz AcO są znacznie mniej falowe w działaniu. Na HO- raz się jest trzeźwym, za chwilę jest za mocno. Na AcO jest spokojniej i nieco przewidywalniej
  • 10 / / 0

Użytkownik nieaktywny
  • 79 / 1 / 0

Ile wrzucac na pierwszy raz? Doswiadczenie - 4homipt, ald52, 1p-LSD, LSD-25, grzyby, NBOME.
Dawka do tripu jak i rekreacjyjne do wyjscia do ludzi.
  • 292 / 9 / 0

Również mam zapytanie o dawke, mianowicie chce zeby mnie ostro wystrzelilo z butow, ale oczywiście bez zgonu %-D. Bedzie to moj pierwszy raz z ta substancją po przerwie od 4ho mipta ok mies
  • 10 / / 0

• 39 / 3 / 0

Jakbyście to porównali do 4-HO-MiPT? (~33 mg) Próbowałam tylko tego drugiego (strefa wizualna falowa i przez to męcząca, geometria oparta na trójkątach równobocznych), ale jak jakaś nowinka na rynku to z chęcią przetestuję nową "trutkę na owady" ;)
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata