Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 93 • Strona 1 z 10
  • 30 / 3 / 0
1-​(3-​ethylphenyl)-​2-​(methylamino)propan-​1-​one
Znalazłem u jednego polskiego vendora
Ktoś coś słyszał? Ktoś miał z tym styczność?
  • 259 / 37 / 0
Homolog 3-MMC. Jakieś 50% mocy pierwowzoru. Nic ciekawego. Dla większości osób będzie to rozczarowanie. Tu masz wzór i właściwości: https://www.caymanchem.com/app/template ... og/9001082
  • 1923 / 93 / 127
Testowalem 4-emc i nie byl jakis szczegolnie fajny, ale przyjemny keton. Jesli zachowa sie analogia mef/metamef to 3-emc bedzie nieco slabsze. Ciekawie sie robi po delegalu.
wolna molekula
#mops
  • 120 / 8 / 0
Bardziej w stronę empatii, euforii, speeda?
  • 1988 / 103 / 0
Taka prośba ode mnie. Zamiast pisać tutaj masę śmieci typu "wydaje mi się", "przez analogię do", "z pewnością chujnia" itd. itp. to proszę powstrzymajcie się od komentarzy. Niech napiszą konkrety te osoby, które spróbowały, bo będziemy mieli kolejny zaśmiecony wątek, gdzie dopiero po 10 stronach pojawi się jakiś opis działania kogoś kto miał okazję to sprawdzić. Względnie warto podlinkować opisy działania z bluelight itp. jeśli ktoś tam trafi na taki konkretny opis.
Uwaga! Użytkownik scr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 206 / 11 / 0
przyjemne w dzialaniu przypomina bardzo 3mmc , prawie nie ma zjazdu na drugi dzien
  • 26 / / 0
Witam, substancja jak dla mnie kiepska. Pierwsza dawka snif okolo 150, mocno zre kichawe i przelyk. Co do dzialania to jak dla mnie kiepsko, czuc serotonine i zamuł i to na granicy placebo. Pożniej dawkowalem oral + sniff. Przerobilem sztuke w jakieś 3 h i niczym mnie nie zaskoczyla ta substancja. :-/
Uwaga! Użytkownik tymcz_k nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 71 / 1 / 0
Testował kolega, też był straszenie zawiedziony, dipy nie urywa.
  • 2451 / 79 / 0
tymcz_k pisze:
Witam, substancja jak dla mnie kiepska. Pierwsza dawka snif okolo 150, mocno zre kichawe i przelyk. Co do dzialania to jak dla mnie kiepsko, czuc serotonine i zamuł i to na granicy placebo. Pożniej dawkowalem oral + sniff. Przerobilem sztuke w jakieś 3 h i niczym mnie nie zaskoczyla ta substancja. :-/
Dawkowanie wg mnie to bedzie cus w okolicach minimum 250-300mg dopapnie dla cpakow bez jakiejs wienkszej tolerki, ja jak bede to testował to mniej jak 500mg nawet nie wchodzi w gre...
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 81 / 1 / 0
Przerobilem gramika i za bardzo zadowolony nie jestem z tej substancji.Moze z czasem pojawi sie mocniejszy sort. To bd ciekawiej ;)
to nie burza, nie zaraza,choć najwyższej wagi sprawa, nie bitwa, nie obława, nasza plaga leży w dragach... ;)
ODPOWIEDZ
Posty: 93 • Strona 1 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.