Założyłem konto ponieważ mam pytanie. Moje doświadczenie z substancjami to w zasadzie 3 razy w życiu MDMA wzięte w klubie z kolegą. Uwielbiamy ten stan oboje, chodzi o to wystrzelenie czystą euforię pobudzenie miłość do każdego. Tripowanie niezbyt nas interesuje. Stąd moje pytanie. Jutro zbliża się impreza a my niestety nie byliśmy w stanie zdobyć m-ki. Mamy za to po jednej pigułce takich szarych nazistowskich orłów z zawartością - 2cb. Rzekomo ma w nich być 22mg, w co wątpię ale do sedna. Chcemy wziąć tak aby to działanie jednak jak najbardziej przypominało to MDMA. Euforia miłość pobudzenie you know. Jak to rozegrać? Każdy z nas ma jedną pigułe i jak to wziąć? Sniif? Oral? Od razu cała czt może to będzie za dużo i wleci trip i lepiej to jakoś podzielić np połowa na sniffa i resztę zjeść? Tak jak mówię celujemy w działanie typowe dla mki no może z jakimiś ciekawymi efektami wizualnymi typu kolorki których po mce nigdy nie doświadczyliśmy. Jak to rozegrać? Pozdrawiam
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/a/a782e5b9-bef5-4052-b118-32be5736861e/305653303_210590284654712_840450157385073669_n.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250601%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250601T181402Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=ff4bd077353332c077f35304769e7902a68515f2f7ddac1aefc4c78cd1f611a0)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/221176_r2_940.jpg)
Alkohol zabija 82 osoby dziennie. "W Radomiu jest więcej monopolowych niż w całej Szwecji"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/medweedartykul_2025-05-22-18.png)
Wpływ świadomości lekarzy na doświadczenia pacjentów z terapią medyczną marihuaną
W ostatnich latach temat medycznej marihuany zyskał na ważności zarówno w kręgach medycznych, jak i wśród pacjentów. W miarę legalizacji oraz wzrastającej dostępności preparatów konopnych dla pacjentów, pojawia się potrzeba przeanalizowania, jak zrozumienie i wsparcie lekarzy wpływa na skuteczność terapii. W badaniach przedstawianych przez Clobesa i współpracowników z California State University, zbadano, jak współpraca z lekarzami i informowanie o stosowaniu medycznej marihuany przez pacjentów wpływa na wyniki terapii.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/duda.jpg)
Duda: prezydent nie może mieć nałogów, które wpływają na jego świadomość
Zwierzchnik sił zbrojnych nie może mieć nałogów, które powodują, że nie w pełni świadomie będzie podejmował decyzje w najważniejszych sprawach - powiedział w poniedziałek prezydent Andrzej Duda. Dodał, że całkiem byłoby rozsądne, gdyby rzeczywiście taka kwestia była sprawdzana.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/nawrocki-snus_0.jpg)
Po debacie prezydenckiej wzrosło zainteresowanie woreczkami nikotynowymi
Debata prezydencka 23 maja br. pokazała, że Polacy nie wiedzą, czym są saszetki nikotynowe oraz snusy, a także czym się różnią. Sztab wyborczy Karola Nawrockiego podał, że kandydat na prezydenta podczas debaty przyjął snus. Sam Karol Nawrocki sprostował, że była to saszetka nikotynowa. Tymczasem różnica między oboma produktami jest ogromna. Snus zawiera tytoń, którego nie ma w saszetce, a jego sprzedaż w UE – z wyjątkiem Szwecji – jest zabroniona.