25I-NBOH

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Użytkownik zbanowany
  • 323 / 3 / 0

Jak wypije ze 3 piwa przed zarzuceniem kartona to zadziała ?
Jak odbije sie to na działaniu ?
Czy taki miks jest bezpieczny ? Bo czytałem że np. NBOM'ów nie można łączyć z alkoholem gdyż sama substancja mocno obciąża organizm i skutki mogą być śmiertelne.

Jak zadziała 250ug na osobe która nigdy nie brała sajko .?
  • 2778 / 215 / 0

Piwo spłyci fazę raczej nic poważnego nie powinno się stać pomijając to że to mało przebadane rc +alkohol.

250ug jak ktoś wrzuci to prawdopodobnie nic nie poczuję.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Twierdził, że jest w świecie „Narnii”. Wyciągnęli go z niej policjanci

Podczas porannej służby, wywiadowcy z wrocławskiej KMP, zauważyli nietypowo zachowującego się mężczyznę. Kiedy rozpoczęli z nim rozmowę, usłyszeli bardzo swobodny strumień myśli.
Użytkownik zbanowany
  • 323 / 3 / 0

Na bluelight znalazłem takie info :
Spoiler:
20mcg ?
  • 81 / 25 / 0

Chyba pomyłka. Chodziło o 200mcg jak domniemam.
  • 202 / 3 / 0

22 października 2017betaguczi pisze:
Mój szczurek pyta czy po kartonie 500ug od bezpiecznych można złapac bt jeśli ma do tego tendencje , czy jest to zbyt mała dawka? Jego doświadczenie z sajko prawie zerowe.
Wydaje mi się, że mało realne, choć nie niemożliwe. Nie jest to badtripogenne, a miewałem ostatnio (pewnie ciągle mam) tendencję do BT. To jeden z niewielu psajko jakie jadłem w ciągu ostatniego roku czy półtorej. 500 mcg nie wpływa jakoś mocno na myślenie, nie ma wirów i wciągania poza obraz. Jest lekko, daje się to okiełznać.
  • 605 / 56 / 22

A jak tam z empatogennością 25I-NBOH? To znaczy, czy jest prospołeczna, wczuwamy się w ludzi itp.?
  • 202 / 3 / 0

Zimny drań ;) Pogodny, uśmiechnięty, inteligentny, bystry, ale empatii to na tym nie uświadczyłem.
  • 81 / 25 / 0

Ktoś z tych co testowali może się wypowiedzieć jaki jest czas właściwego działania substancji? Wiem, że ładuje się nawet dwie godziny, ale jak z peakiem?

Znalazłem na BL, że 4-6 godzin trwa peak, gdzie w NBOME było to coś koło 8-10. Jak dla mnie to bardzo na plus, bo po tych sześciu godzinach + bodyload potrafi zamęczyć faza konkretnie. Ktoś po testach, kto ogarnia jak to wygląda w praktyce?
  • 3376 / 338 / 0

Nie wiem , sam bedę w sumei startował na dzikusa -bo tolerancja obecnie zerowa. Nie chce szarżować, i po próbie alergicznej chyba zacznę od połówki tj . 500 mg . Pytanie, czy blottery dobrze nasączone i wyjdzie mi wtedy połówka.
Ciekawe czy wykazuje jakies podobnieństwo do 2-cb , 2cb-fly w działaniu. Onie nalezą do tej samej grupy i chyba można uznać że to psychodeliczne amfetaminy. Stawiam na sporawą euforie ale słabo mentalnie i wizualnie. Dobrze się powinno nadac na rejwa.

Re: 25I-NBOH

• 1674 / 213 / 0

Nie widze żadnych info o ciężkim BL, to chyba dobrze..
po NBOME miałem takie kureeewskie wazo, że masakracja - i to po połówce kartona :old:

no ciekawe ciekawe
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata