1B-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 135 / 6 / 0

Działają po około godzinie. Do tego lizergamid powinien być pozbawiony smaku.
Bogowie wiedzą co oni ci przysłali.
  • 720 / 66 / 0

Dawaj mnie tego kartona, a je sie juz z nim rozprawie :gun:

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Poszukiwana mieszkanka Fordonu zatrzymana z narkotykami

Policjanci z Fordonu zatrzymali poszukiwaną 24-latkę. Fordońscy funkcjonariusze zabezpieczyli należącą do poszukiwanej amfetaminę. Kobieta usłyszała już zarzuty i trafiła za kraty aresztu śledczego.
  • 1641 / 195 / 0

Oczywiście chodzi o 1-butyryl-LSD. Nie ma tego jeszcze chyba nigdzie ale związek jak najbardziej do zrobienia przez magików chemików od lizergów.
Chociaż na BL twierdzą, że coś ruszyło:
http://www.bluelight.org/vb/threads/800 ... utyryl-LSD
  • 59 / 1 / 0

zamieszam odpowiedź vendora
yes this is 1b-lsd this is a new chemical. Effects are similar and this chemical is legal everywhere, but dosage is 500-1000mcg (0,5-1mg)
i co ja mam z tym zrobić ?? roztwór i blotterki nasączać dawką 1mg
dziwne ale mówię że na palucha wziąłem tam mogło być z 0.5mg i nic
  • 720 / 66 / 0

Siorbnin tak solidnie jak na Polaka przystało. Lizergamidu nie przedawkujesz. Tzn. da sie ale skutki nie sa dlugotrwale
  • 59 / 1 / 0

testowałem mix 50ug al -lad 50ug ETH-LAD 33.33ug 1plsd dorzyciłem 80mg oxykodonu i sporo tego 1b-LSD na paluchu trip był spoko zanim nie pojawiło się rzyganie i mdłości po opio
nie wiem ile tego 1b zostało ale może jakiemuś zaufanemu userowi podeślę i by się z tym pobawił troszkę i potem ewentualnie jak nasączy tym kartony to by mi podesłał kilka bo w samarze zostało ze 30mg (czyli 30 kartonów po 1mg)pewnie chociaż ciężko mi to na oko ocenic
umiałby ktos to zrobić ?? i ma wage odpowiednia ??
  • 44 / 2 / 0

Skąd pewność, że to 1B w ogóle na Ciebie podziałało, skoro wcześniej brałeś na palucha i nic się nie działo?
  • 1621 / 274 / 0

EKSUDIPRODZEKTU pisze:
Siorbnin tak solidnie jak na Polaka przystało. Lizergamidu nie przedawkujesz. Tzn. da sie ale skutki nie sa dlugotrwale

Tego nie można powiedzieć. Lizergamidy, które w ostatnim czasie stały się mocno popularne oraz LSD wydają się w miarę bezpiecznymi substancjami. Przynajmniej jeśli chodzi o toksyczność ostrą. To nie gwarantuje jednak, że można przyjmować za pewnik, że każda kolejna substancja z tej grupy będzie równie dobrze tolerowana przez organizm człowieka. To są RC. Nic o nich nie wiadomo i trzeba podchodzić do tego naprawdę rozsądnie bo można się niemiło zaskoczyć. Bagatelizowanie zagrożenia jest nie na miejscu.
  • 2712 / 323 / 0

Kurwa ta chemia to chyba nigdy się nie skończy :D
  • 135 / 6 / 0

necrokarol pisze:
testowałem mix 50ug al -lad 50ug eth-lad 33.33ug 1plsd dorzyciłem 80mg oxykodonu i sporo tego 1b-lsd na paluchu trip był spoko zanim nie pojawiło się rzyganie i mdłości po opio
Wygląda na to, że:
a) związek jest mało aktywny lub trzeba naprawdę mocarnych ilości w porównaniu do innych lizergamidów
b) w imię nauki musisz odczekać dłuższy okres i zbić tolerancję, a następnie zrobić miarodajny test z samym 1B-LSD

Twoje rozwiązanie z odesłaniem komuś również jest dobre, więc czekamy na chętnego.

@polymerases
Teoretycznie jest jeszcze ogromna pula kombinacji, do tej pory modyfikacje LSD prowadzi się w dwóch pozycjach azotowych, bo tak jest najłatwiej. Przy tak rozbudowanej cząsteczce liczba homologów jest spora :-D
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata