Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 72 • Strona 8 z 8
  • 528 / 5 / 0
słabeusz jakich mało. Gdyby był 2-3x mocniejszy może coś by z tego było bo profil działania jest ciekawy. Ja z kolei polecam na początek.
  • 422 / 40 / 0
Rozpocząłem badania. ok 120mg rozpuszczone w łaźni wodnej w 12ml oleju. Gotowane kilka minut w zamkniętym słoiku. Rozpuszcza się bardzo szybko. Pół ml/5mg zapodane strzykawą do japy. Po około 30 minutach lekkie pobudzenie ciała. Efekt psychoaktywny żaden. Plan był zapodawać 20mg pod język/sniffem, ale jednak potraktuję to jako uczuleniówkę po tym jak 2mg MDMB wyjebały mnie na kilka godzin w kannakosmos. Liczę, że ładnie z dyso będzie się to komponować.
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 72 • Strona 8 z 8
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.