Z powodu nałogu poprosił o wyższy wyrok

Kara 20 miesięcy w więzieniu dla niepalących wydała się pewnemu 73-letniemu Kanadyjczykowi zbyt okrutna...

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1379
Zmusił swego obrońcę do wystąpienia o 24 miesiące, bo taką karę będzie już mógł odsiedzieć w więzieniu federalnym, gdzie nikt nie uprzykrza życia palaczom.

Sędzia w Winnipeg był skłonny orzec karę 20 miesięcy, ale Angelo Foti, który odpowiadał za postrzelenie człowieka podczas sporu o skuter śnieżny, tak mocno protestował, domagając się pełnych dwóch lat, że ostatecznie sąd postanowił pójść mu na rękę.

Na nic zdały się prośby rodziny, która namawiała Fotiego, żeby rzucił palenie i posiedział krócej. Skazany, który pali paczkę papierosów dziennie, uznał, że dodatkowe cztery miesiące za kratkami nie są wygórowaną ceną za pozostanie przy nałogu.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

grv (niezweryfikowany)

heheh. a mowia ze ganja uzaleznia &lt;lol&gt; niech najpierw rozejrza sie wokol...... <br> <br>Legalize iT
dec (niezweryfikowany)

koles ma 73 lata i jara paczke dziennie wiec po co ma sie meczyc na starosc niech se jara w spokoju.
dr Jezzy Jeff (niezweryfikowany)

jakbym miał siedzieć 20 miechów i sie nudzić <br>to juz wolałbym chyba 24 z możliwościa zajarania <br>mimo że w sumienie pale, to jednek chciałbym miec taka możliwość <br>żeby zabic nude
Dtox (niezweryfikowany)

ehh jak ja nie cierpie fajek, musze sobie nimi psuc moj cudowny bong-mix <br> <br>w jakim stosunku mieszacie ? bo ja preferuje <br>70%-30% i 60%-40% z przewaga MJ of corz
heh (niezweryfikowany)

jakbym miał siedzieć 20 miechów i sie nudzić <br>to juz wolałbym chyba 24 z możliwościa zajarania <br>mimo że w sumienie pale, to jednek chciałbym miec taka możliwość <br>żeby zabic nude
scr (niezweryfikowany)

jakbym miał siedzieć 20 miechów i sie nudzić <br>to juz wolałbym chyba 24 z możliwościa zajarania <br>mimo że w sumienie pale, to jednek chciałbym miec taka możliwość <br>żeby zabic nude
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • MDMA (Ecstasy)
  • Odrzucone TR
  • Pierwszy raz

trochę zestresowany poddenerwowany pierwszym razem, jednak pełen nadzieji

Nastawienie trochę zestresowany poddenerwowany pierwszym razem

Scena starówka Toruń  Szwejk

Czas akcji 19:40
Przyjazd do Torunia. Byłem umówiony z kolegą który czekał na mnie na PKS. Razem poszliśmy na miasto poszukać reszty grupy. 

20:20
Wszyscy są oprócz naszego kolegi F. który miał przynieść nam dropsiki, Więc postanowiliśmy po kolejnych próbach dodzwonienia się do niego udać się do sklepu po alko i na bulwary nad Wisłą.

21:00

  • Klonazepam



Wstęp

  • MDMA
  • MDMA (Ecstasy)
  • Tripraport

Nastawieni jak zwykle na cudowne doświadczanie. Jak za każdym razem, głównym filarem przyjaciele, następnie muzyka, światełka kolorowe by co nie co ubarwić ściany, kocyki, poduszeczki i całkiem sporo miejsca.

1:55 - przez nasze przełyki drogę przebyła kapsułka wypełniona magicznym kryształem. Do ok. 2:30 każdy z nas oczekiwał pierwszych efektów działania substancji. Minuty mijały w spowolnionym tempie tylko po to by nagle przyspieszyć na sile. Klaudiusz nasz zawodnik numer jeden nadal narzeka że nie odczuwa żadnych skutków ‚emki’. Muzyka toczy się spokojnym tempem, na suficie migoczą światła lasera mieniąc się w czerwieni i zieleni na przemian.

  • Katastrofa
  • Mefedron

Impreza,kumple,puste laski nastawienie w miarę

Normalnie, z uwagi na awangardową ortografię, gramatykę, interpunkcję i stylistykę, ten raport byłby do odrzucenia. Przepuszczam w ramach przestrogi. To może być wieczór każdego z Was... Pozdrawiam, admin.

 

Loża ja,X mój bardzo dobry ziomek i 2 koleżanki poznane wcześniej nazwe je D i C później dołączy moja dziewczyna nazwe ją B.