Przemycali marihuanę wartą 12 mln zł

Najstarszy z gangsterów miał 60 lat, udawał statecznego turystę. Operacja policji była starannie przygotowana. Oficerowie CBŚ przez kilka godzin śledzili jadący z Holandii samochód. Do akcji wkroczyli dopiero, gdy kierowca zatrzymał się w Chorzowie i zaczął wypakowywać przemycane narkotyki. W tym samym czasie inna grupa zatrzymała szefa gangu przemytników i trzech innych pracujących dla niego kurierów. W mafijnym magazynie znaleziono 16 kg przygotowanej do sprzedaży marihuany oraz amfetaminę, haszysz, ekstazy i LSD. Wszystkich podejrzanych aresztowano, grozi im 10 lat więzienia.

agquarx

Kategorie

Odsłony

1556
Najstarszy z gangsterów miał 60 lat, udawał statecznego turystę. Operacja policji była starannie przygotowana. Oficerowie CBŚ przez kilka godzin śledzili jadący z Holandii samochód. Do akcji wkroczyli dopiero, gdy kierowca zatrzymał się w Chorzowie i zaczął wypakowywać przemycane narkotyki. W tym samym czasie inna grupa zatrzymała szefa gangu przemytników i trzech innych pracujących dla niego kurierów. W mafijnym magazynie znaleziono 16 kg przygotowanej do sprzedaży marihuany oraz amfetaminę, haszysz, ekstazy i LSD. Wszystkich podejrzanych aresztowano, grozi im 10 lat więzienia. Czytelników uprasza się o zasugerowanie w komentarzach jakie jeszcze słowa kluczowe mamy obserwować przez usługę Google Alert. W tej chwili są obserwowane różne warianty słowa "marihuana" i "amfetamina". Tak zostały wychwycone ostatnio wprowadzone artykuły. Lista wszystkich tak wychwyconych artykułów dostępna jest po kliknięciu tagu "Google Alert". Korzystamy z darmowej wersji tego serwisu. Może ktoś zasponsoruje? agquarx Datki dla Redakcji o *dowolnej* wielkości (każda złotówka się liczy!) można wysyłać tutaj --> IBAN: PL 07114020040000390221787095, numer konta 07 1140 2004 0000 3902 2178 7095, BIC: BREXPLPWMBK. W tytule wpłaty proszę wpisać "Tłumaczenie" lub "Research" i czy chcesz by zamieścić podziękowanie dla Ciebie i jeśli tak to pod jaką xywką. Zapewniamy pełną anonimowość i chroni Was tajemnica bankowa! {agquarx}

Komentarze

alibaba (niezweryfikowany)
WAŁĘSA ODDAWAJ MOJE STO MILIONÓW!
Zajawki z NeuroGroove
  • DMT
  • DMT
  • Pierwszy raz

W domu u kolegi w dzień zakupu kosmicznego proszku

Zacznijmy od tego, że moja przygoda z DMT była pierwszą prawidłową przygodą z jakimkolwiek psychodelikiem. Jedyną moją stycznością z substancjami poszerzającymi zmysły była przygoda z bardzo małą dawką grzybów (0.5g), więc można powiedzieć, że rzucałem się na głęboką wodę. (Z góry przepraszam za brak odniesienia do czasu ale podczas tripu on nie istniał, a po nim nie pamiętałem nawet kiedy się zaczął) Warto dodać, że DMT paliłem z fajki freebase.

  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

Cz.1 Hostel, mieszkanie z trzema pokojami wynajmowanymi różnym ludziom, wspólną kuchnią i łazienką. Gdy przekraczaliśmy granicę byliśmy jeszcze (ja i dwójka towarzyszy) sami. Cz.2 Lesiste wzgórza

Choć oznaczyłem ten raport jako doświadczenie mistyczne, pierwsza jego część była właściwie bad tripem. I choć przeżyłem tam straszne rzeczy, do dziś tego nie żałuję. Często się słyszy, aby w takim wypadku powiedzieć sobie, że to tylko substancja, że wszystko wróci do normy. I choć rozumiem powody takiego myślenia, to jednak prawdziwa magia substancji psychodelicznych ujawnia się kiedy potraktuje się je na poważnie. Ale w takim wypadku dobrze mieć przy sobie jakieś zabezpieczenie. Coś co sprawi, że będziesz mógł wrócić do prawdziwego świata.

  • Marihuana
  • Tripraport

Pozytywne

WSTĘP

  • LSD-25
  • Miks

Impreza psytrance'owa. Miejsce, które znam i lubię. Dobry nastrój.

Sobotni wieczór. Before że znajomymi, oni przy piwku ja o wodzie z cytrynka psychicznie nastawiona na noc z wujkiem hoffmanem i wspomagaczem w postaci połówki pixy (bitcoin, który został mi z poprzedniej imprezy, dający adowalający efekt). Miło spędzony czas, sprzyjająca dobra atmosfera. Około północy rozdzieliliśmy się na ekipę udającą się na trance'y (H,A i ja) i resztę która poszła pić dalej.