Nie sądziłam, że sklejenie swoich rozdziabanych myśli w zwięzłą kulę informacji będzie takie trudne. Zastanawiam się czy powinnam najpierw napisać jakiś wstęp. Może od razu przejść do rzeczy?
Prokuratorzy z Los Angeles w Kalifornii dołączają do innych prokuratorów okręgowych i wykorzystają technologię do wymazania aż 50 000 starych wyroków za marihuanę – donosi The Guardian.
Prokuratorzy z Los Angeles w Kalifornii dołączają do innych prokuratorów okręgowych i wykorzystają technologię do wymazania aż 50 000 starych wyroków za marihuanę – donosi The Guardian.
Los Angeles współpracuje z organizacją technologiczną Code for America, która wykorzystuje algorytmy komputerowe, aby znaleźć kwalifikujące się przypadki, które inaczej trudno byłoby zidentyfikować w dokumentach sądowych sprzed kilkudziesięciu lat. W ostatnim czasie San Francisco również wymazało z rejestru karnego stare przestępstwa związane z marihuaną.
„Ta współpraca poprawi życie ludzi, usuwając ich błędy z przeszłości i, miejmy nadzieję, doprowadzi ich do lepszej przyszłości”, powiedział w poniedziałek prokurator okręgu Los Angeles, Jackie Lacey.
Kalifornijscy wyborcy zatwierdzili wymazanie niektórych przestępstw karnych związanych z marihuaną lub zmianę ich klasyfikacji na wykroczenia, kiedy zalegalizowali używanie marihuany przez dorosłych w 2016 roku.
Do tej pory nie było łatwego sposobu na przeanalizowanie około 200 000 przypadków w całym stanie Kalifornia. Skazani musieli samodzielnie składać petycje o wymazanie wyroku z rejestru karnego, jednak przy pomocy algorytmu większość wyroków zostanie wymazana nawet bez wiedzy samych zainteresowanych.
Średni nastrój, lekkie poczucie samotności, szybkie tętno, brak odprężenia. Rodzice w domu, ale godzina zbyt późna by podejrzewać, że wstaną. Pierwsze samotne palenie, niepewność i ciekawość.
Nie sądziłam, że sklejenie swoich rozdziabanych myśli w zwięzłą kulę informacji będzie takie trudne. Zastanawiam się czy powinnam najpierw napisać jakiś wstęp. Może od razu przejść do rzeczy?
Smutek, zamartwianie się na zapas. Własny pokój pozbawiony światła.
Pojechałem do prawie centrum miasta, żeby zrobić znienawidzoną przeze mnie podróż między aptekami. Kiedyś, jak dobrze pamiętam była w tym szczypta jakieś adrenaliny, nie rozumiem, skąd ona się brała, lecz teraz miałem zupełnie inny problem. W mojej głowie od czasu do czasu gra muzyka, której wcześniej nie słyszałem i jest to ciekawe na swój sposób. Czasem natomiast wciąż i naokoło słyszę niezrozumiałe głosy dwóch ludzi, którzy tak jakby, kłócą się ze sobą. Nie rozumiem ani słowa, ale mętlik w głowie nie pomaga w farmaceutycznych zakupach.
Wieczór. Gwieździste niebo. Pokoj. Dobre samopoczucie
Około godziny 23:00 decyduję się na wrzucenie 50mg 4-Aco-DMT. Miało być mniej, 30mg, nie tripowałem od jakiegoś roku, ale w końcu postawiłem na 50mg. Zawartość samarki wylądowała w ustach rażąc swą gorzkością. Potrzymałem to trochę w buzi i połknąłem.
Nazwa substancji: Kodeina (lek Neoazarina – tabl)
Doświadczenie: niezbyt wiolkie: głównie: dxm, tramadol, tusippect i inne...
Dawka: doustnie 400mg (40 tabl po 10mg)