Wzór recepty na medyczną marihuanę

Polish Institute of Medical Connabis publikuje wzór recepty na medyczne konopie oraz podaje wytyczne, w jaki sposób prawidłowo wypisać taką receptę.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

pimc.pl/rynekaptek.pl

Komentarz [H]yperreala: 
Teks tstanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

4026

Polish Institute of Medical Connabis publikuje wzór recepty na medyczne konopie oraz podaje wytyczne, w jaki sposób prawidłowo wypisać taką receptę.

Polish Institute of Medical Connabis informuje, że zarejestrowany surowiec farmaceutyczny Cannabis sativa L. w postaci suszu kwiatostanów roślin żeńskich na rynku dostępny będzie w opakowaniach: 5, 10 g.

Lek recepturowy jest pełnopłatny, podlega pod podatek 23%, a ostateczna cena dla pacjenta zależy od indywidualnej marży aptecznej.

Ponadto podaje, że każdy lekarz uprawniony do wystawiania recept Rpw może wypisać receptę na konopie medyczne (produkt z grupy 1-N).

Instytut przypomina, że według aktualnego prawa, nie ma jednoznacznej listy wskazań oraz symptomów, w których można zastosować konopie medyczne. Na podstawie obecnej wiedzy i doświadczeniu lekarza oraz indywidualnych objawów pacjenta, wspólnie decydują o terapii medycznymi konopiami.

Zespół PIMC podkreśla, że konopie medyczne, które zostały zarejestrowane, to lek o udokumentowanym działaniu.

Oceń treść:

Average: 9.3 (6 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina


nazwa substancji : Tantum Rosa (bez recepty)



poziom doświadczenia użytkownika : nieco grzybow, marji i alkoholu

nadal szukam uzywki ktora dawala by mi to czego konretnie oczekuje :>



dawka, metoda zażycia : 1 saszetka rozpuszczona w szklance wody

popita 2 szklankami koli dla zabicia ohydnego smaku - radze wypic to jednym gora dwoma lykami



stan umysłu : norma


  • 25I-NBOMe
  • Pierwszy raz

Jak ktoś chce tych najciekawszych wrażeń, niech zacznie czytać od T+1:30

  • Bad trip
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Marihuana

Domowe zacisze, czwartkowy wieczór ok. 22. Nastawienie bardziej niż pozytywne, w tle muzyka z playlisty stworzonej na podobne okoliczności, na stole piwko a w lodówce przygotowane na gastro spaghetti. Jak się wydawało, przy takim zestawie można liczyć na miły wieczór :)

Dzień przed opisywanym poniżej tripem, zakupiliśmy sztukę u znajomego. Z powodu braku wolnego czasu, pomyślałam że palenie najlepiej odłożyć na luźny, spokojny wieczór, więc sztuka powędrowała do szuflady. Następnego dnia mieliśmy wolny wieczór,  zaproponowałam, żeby przyjarać po chamsku z wiadra;) Mój facet nie lubi palić w ten sposób, ale w końcu go namówiłam i poszłam do kuchni przygotować co trzeba.

W między czasie upichciłam szybko spaghetti (ostatnimi czasy często miałam potworne gastro po paleniu) i włożyłam piwka do lodówki.

  • 4-HO-MET
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Ekscytacja, ciekawość, pozytywne nastawienie do wszystkiego.

Sobota rano. Dzień piękny, wyczekiwany. Jeszcze nie wiemy jak piękny jest dziś świat, bo światło przysłania nam słomkowa roleta. Jest może koło 11 rano, umówieni jesteśmy na mieście dopiero o 14. Ja i G. ogarniamy się powoli, jemy śniadanie, pijemy kawę. Pakujemy najpotrzebniejsze rzeczy. Maluję się, palimy lufkę, pokładam się ze śmiechu na podłodze, kończę makijaż. Wychodzimy. Jadąc na rowerach podziwiamy wiejski krajobraz. Mam wrażenie, że czytanie masowej ilości tripraportów o psychodelikach na kilka dni przed wywarło wpływ na moje postrzeganie świata.

randomness