Zmarła w wyniku przedawkowania narkotyków. Krótko wcześniej urodziła

Becky Tollan powitała na świecie syna. Kilka tygodni później świeżo upieczona mama udała się na pierwsze spotkanie towarzyskie od czasu porodu. Nie wiedziała, że będzie także ostatnim — zmarła w tragicznych okolicznościach, a imprezowiczów aresztowano.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

o2.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

80

Becky Tollan powitała na świecie syna. Kilka tygodni później świeżo upieczona mama udała się na pierwsze spotkanie towarzyskie od czasu porodu. Nie wiedziała, że będzie także ostatnim — zmarła w tragicznych okolicznościach, a imprezowiczów aresztowano.

Procesem w sprawie śmierci Becky Tollan żyje cała Wielka Brytania. 23-latka zmarła w swoim domu w Lanarkshire w południowo-środkowej Szkocji. Świeżo upieczona matka spędzała ostatni wieczór życia w lokalnym pubie. Towarzyszyły jej szwagierka oraz dwaj mężczyźni, których kobiety poznały na miejscu.

Jak podaje New York Post, tragedia Becky Tollan rozegrała się 15 lipca 2019 roku, jednak dopiero teraz szkoccy policjanci upublicznili szczegóły śledztwa. Sekcja zwłok ujawniła, że przyczyną śmierci 23-latki było zażycie kokainy.

W toku śledztwa okazało się, że Becky Tollan nie zdobyła narkotyku sama. 23-latka otrzymała substancję od mężczyzn, których chwilę wcześniej poznała ze szwagierką. Teraz zarówno 40-letni Barry McAuley, jak i 34-letni Martin Stewart, siedzą na ławie oskarżonych.

Przy okazji procesu głos postanowiła zabrać szwagierka Becky Tollan. Pamela Tollan opowiedziała na sali sądowej, jak wyglądały ostatnie chwile 23-latki. Pewien czas po przyjęciu substancji od nowych znajomych młoda kobieta miała zacząć się trząść.

Becky zaczęła się trząść. Na początku sądziłam, że po prostu jest jej zimno. Pytałam samą siebie: "Co się z nią dzieje?". Wołałam: "Becky! Becky!" – relacjonowała Pamela Tollan (Mirror).

Pamela Tollan ułożyła szwagierkę w bezpiecznej pozycji. 23-latce przez cały czas sączyły się z ust ślina i krew. Wezwani na miejsce ratownicy medyczni podjęli próbę reanimacji młodej kobiety, jednak bezskutecznie. Mężczyznom postawiono zarzut zabójstwa. Zarówno Barry McAuley, jak i Martin Stewart nie przyznają się do winy.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Spaniały Polski... (niezweryfikowany)
Brytyjska patola w pełnej krasie 😂
Zajawki z NeuroGroove
  • Tramadol

Witam! Jako, że dawno nic nie wrzucałem [na n/g naturalnie, nie w naturze ;)~ ] uznałem, że najwyższa pora się poprawić i wrócić do wspomnień. Na pierwszy ogień idzie więc tramal.

DAWKA: 7 x 50mg [kapsułki, odstępy 5min pomiędzy każdą sztuką]

  • Haloperidol


Niedawno, przy okazji przeprowadzki wpadło w moje ręce kilka opakowań Haloperidolu - konkretnego i mocnego psychotropu, ktory występował m.in. w filmach "12 małp" oraz "K-PAX". Pomijając oddziaływanie charakterystyczne dla tej grupy leków, zajebiście leczy czkawkę Very Happy


  • AM-2201
  • Marihuana
  • Odrzucone TR
  • Szałwia Wieszcza
  • Tabaka
  • Uzależnienie

Wszystko zaczęło się jakoś w październkiu 2013 roku kiedy to z kolegą poszedłem na boisko szkolne, tam spotkaliśmy kilku moich kolegów którzy palili mj, a że ja bardzo lubiłem co jakiś czas zapalić normalne zielsko to się zgodziłem i paliłem razem z nimi, był ze mną kolega którego nie poczęstowali, a bardzo lubił palić i sam nie wiem czy nie był od czegoś uzależniony, dziś tego kolegi nie widziałem dobre kilka dni, ale z tego jak się z nim jakiś czas temu widziałem to wiem że bierze Mefedron...

  • Marihuana

Bylo to dnia 6.11.1998 w toruniu.... klub Baza impreza techno Inwersja najciezsza odmiana...... niemal wylqcznie minimalne granie tylkona poczqtku house`u troszke dotarlem tam leciutenko zbqkany ... jesli mialo sie li tylko 2 lufki kiepskiej samosiejki inaczej byc nie moglo mialem nadzieje ze moze kogos spotkam kto poratuje mnie ale w sumie nie liczylem na to zbytnio

randomness